آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: نرم افزار سوپر پسورد دستگاه های DVR چینی

چهارسو

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-11
277
315
مشهد
مهندس. این دستگاه هیچ اسم و رسمی روش نوشته نیست و چد ما مسعله با هم داره.اول اینکه وقتی روشنش میکنم میزنه بدون هارد دیسک(تغذیه ۵ و۱۲ درسته و هارد ظاهرا کار میکنه).دوم اینکه دوربین رو وصل میکنم تصویر نمیده وسوم اینکه میخوام برم تنظیماتش پسورد میخواد که صاحبش نمیدونه.سپاس بابت راهنماییتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: partis

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,208
2,939
مهندس. این دستگاه هیچ اسم و رسمی روش نوشته نیست و چد ما مسعله با هم داره.اول اینکه وقتی روشنش میکنم میزنه بدون هارد دیسک(تغذیه ۵ و۱۲ درسته و هارد ظاهرا کار میکنه).دوم اینکه دوربین رو وصل میکنم تصویر نمیده وسوم اینکه میخوام برم تنظیماتش پسورد میخواد که صاحبش نمیدونه.سپاس بابت راهنماییتون
در مورد نشناختن هارد ممکن است هارد خراب شده باشد کابل ها و کانکتور ساتا را را با تینر تمیز کنید یا با یک هارد سالم تست کنید
در مورد تصویر هم باید دید دستگاه چه دوربین هایی را ساپورت میکند عکس از برد که ای سی دکودر یا همان ای سی تصویر مشخص باشد میتوان تشخیص داد که چه دوربینی را ساپورت میکند
عکس برد را اینجا اپلود کنید ممکن است مشکل در قسمت تصویر باشد یا ممکن است از نرم افزار باشد

در مورد پسورد هم باید دید چه نرم افزاری روی برد هست تا کد ریست پسورد ان را تهیه کنید
در کل بهتر است اول روش درخواست فایل را بخوانید و در یک تاپیک جدا تقاضای فایل یا ریست پسورد دهید

https://www.irantk.ir/threads/97725-روش-صحیح-درخواست-فایل-فلش-dvr-(قبل-از-درخواست-فایل-حتما-بخوانید)

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
39
34
مشهد
سلام دی وی ار دارم رمز ۶ رقمی بیشتر نمیخوره رمزش یادم رفته با این نرم افزار ها هم نشد ایا راهی هست لطفا راهنمایی کنید ممنون یک سوال فایل فلش رو میگن میشه ادیت کرد رمز رو برداشت ایا درسته میشه ؟

zanjiran

کاربر vip
کاربر
2022-01-08
15
16
سلام برادر من نحوه کار کردن باهاش چطوریه عزیز من

mhhafez

کاربر
2009-01-15
37
92
سلام . من هرجور روی NICEVISION امتحان کردم نشد. کدوم تاریخ را باید بدیم؟

majid nike

کاربر vip
vip
کاربر
2009-06-25
19
13
تهران
اگر کسی این نرم افزار رو داره خیلی ممنون میشم ارسال کنه

آخرین ویرایش:

majid nike

کاربر vip
vip
کاربر
2009-06-25
19
13
تهران
ائن قسمت که با کد رمز رو میده کجاست
نرم افزار رو باید باز کنید، بعد چند نوع متد داره یکی از متد ها بر اساس تاریخ هست که باید تاریخ دستگاه دی وی آر رو وارید کنید ،تاریخی که در مانیتور میبینید منظور هست، یک کد بهتون میده که دی وی آر رو ریست میکنه، یک متد دیگه هست که وقتی چند بار رمز رو در dvr اشتباه میزنید یک کد بهتون میده که این کد رو در نرن افزار وارد میکنید و یک پسورد بهتون میده

بالا