آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: خارج کردن برد لباسشویی سامسونگ از محل ژله ای

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام

برد سامسونگ که در محوطه ژله ای قرار دارد شاید خارج کردن آن سخت باشد .
برای خارج کردن ابتدا سمت دیگه برد که یک برد است بدون ژله از محل چاک آن خارج میکنیم و به سمت برد هاوی ژله میاریم بعد با یک کارد یا چاقو اطراف برد برش میدیم تا راحت تر خارج بشه . سپس برد طوری که برد حاوی ژله رو به بالا باشه ( یعنی زیر برد رو به بخاری باشه ) روی بخاری قرار میدیم طوری که به بخاری نچسبه ( زیرش دو گوشه چوب قرار میدیم ) چند دقیقه قرار میدیم تا پلاستیک پشت برد ژله ای گرم بشه . بعد از گرم شدن با کارد از سمتی که برد خارج میشه به آرامی برد را به صورتی اهرمی بالا میکشیم . اگر در هین خارج کردن برد پلاستیک سرد شد دوباره روی بخاری قرار بدین تا برد خارج بشه .
برای گرم کردن پلاستیک از هیتر استفاده نکنید به علت زیاد بودن سطح پلاستیک گرم نمیشه .
با تشکر

ehsanled

کاربر
2014-02-05
47
32
تشکر واقعا بازکردن ژله ای برد لباسشویی سامسونگ خیلی مشکله :051:

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام

برد سامسونگ که در محوطه ژله ای قرار دارد شاید خارج کردن آن سخت باشد .
برای خارج کردن ابتدا سمت دیگه برد که یک برد است بدون ژله از محل چاک آن خارج میکنیم و به سمت برد هاوی ژله میاریم بعد با یک کارد یا چاقو اطراف برد برش میدیم تا راحت تر خارج بشه . سپس برد طوری که برد حاوی ژله رو به بالا باشه ( یعنی زیر برد رو به بخاری باشه ) روی بخاری قرار میدیم طوری که به بخاری نچسبه ( زیرش دو گوشه چوب قرار میدیم ) چند دقیقه قرار میدیم تا پلاستیک پشت برد ژله ای گرم بشه . بعد از گرم شدن با کارد از سمتی که برد خارج میشه به آرامی برد را به صورتی اهرمی بالا میکشیم . اگر در هین خارج کردن برد پلاستیک سرد شد دوباره روی بخاری قرار بدین تا برد خارج بشه .
برای گرم کردن پلاستیک از هیتر استفاده نکنید به علت زیاد بودن سطح پلاستیک گرم نمیشه .
با تشکر

سلام مهندس من یکی از این بردهای لباسشویی سامسونگ امده دستم که برای تعمیرش با این رزینش مشکل پیدا کردم الان دو روز که به خاطر رزینش الاف شدم دور تا دورش با کاتر ازاد کردم ولی نمیشه در اوردش یک راهنمایی اگه میشه بکنید خیلی در گیر این موضوعم با تشکر

بالا