آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم نمایش شماره تلفن در ID CALLER

ebi990

کاربر
2013-12-03
55
97
با سلام
بعضی اوقات شماره کسانیکه زنگ میزنن تو ID CALLER تلفن مدل فونو تل نمیوفته علت چیه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mojtaba00

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
دوست عزیز سیستم بعضی تلفنها از سیستم مخابراتی بعضی از مناطق رو پشتیبانی نمیکند الان من تلفنی دارم که در مغازه استفاده میکنم که بیشتر وقتها شماره نمیندازه ولی مغازه بغلی خودم که استفاده کردم درست بوده

bita tel

کاربر
2014-04-11
23
80
دوست عزیز
کالر ایدی اون زمانی درست کار نمیکنه که یه صدای خس خس ضعیف تو صدای بوق گوشی یا ایفون باشه شما یه شماره بگیر که بوق قطع بشه اگه خس خس یا خر خر تو به گوشت رسید دو حالت داره یا از سیمهت هست که ارت میخورن یا اب خوردگی دارن یا اینکه باید خازن 10 ولت داخل گوشی رو تعویز کنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ebi990

ebi990

کاربر
2013-12-03
55
97
عزیز.شماره گرفتم ولی صدای خس خس نمیاد. ؟؟؟؟؟؟؟؟

ebi990

کاربر
2013-12-03
55
97
دوست عزیز سیستم بعضی تلفنها از سیستم مخابراتی بعضی از مناطق رو پشتیبانی نمیکند الان من تلفنی دارم که در مغازه استفاده میکنم که بیشتر وقتها شماره نمیندازه ولی مغازه بغلی خودم که استفاده کردم درست بوده
عزیر.الان چند ماهی هست که اینطور شده.یعنی از اول همه شماره ها رو نشون میداد. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

belgacom

کاربر
2012-01-04
120
260
ایران
دوست عزیز بهتره یه کالر ایدی مجزا بگیری وخودتو راحت کنی.با احترام به نظر اساتید به احتمال زیاد مشکل سولفاته شدن مدار وجود داره. باید مدار رو بررسی کرده ونتیجه رو اعلام کنی(در صورت لزوم شستشو با تینر فوری)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ebi990

ebi990

کاربر
2013-12-03
55
97
با توجه به اینکه تلفن قدیمی هست احتمال سولفاته شده بیشتره.منظورتون از تمیز کردن مدار همون قسمت ایدی کالره؟

ATK.IRAN

کاربر
2019-12-16
8
2
24
سلام خدمت همه عزیزان... چنین مشکلی در تلفن های رومیزی هم اتفاق میفته که خودم تجربه کردم ...
دوستان در تلفن های سری پاناسونیک که بصورت بیسم هست دستی و با کد از طریق منو میشه فعال یا غیر فعال کرد.. ولی تلفن رومیزی که من این مورد دیدم مشکل از مودم منزل هست که اگر اسپلیتر مناسب رو مودم نباشه یا بدون اسپلیتر باشه نویز مودم باعث میشه کالر ایدی یا همان شماره نندازه و با خاموش کردن مودم به این نتیجه رسیدم و یه اسپلیتر سر راه تلفن گذاشتم و مشکل حل شد
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309
بالا