آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

شناسایی ولی عدم پاک کردن یا رایت

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
با سلام
آی سی بایوس گرافیک بشماره PM25LV010 توسط پروگرامر بصورت اتومات شناسایی میشه ولی وقتی میخوای فلش کنیم ارور زیر رو میزنه

he Device ID is Not Matched:

- The inserted Device is Different from the Selected Device.
- You put the Device into wrong location of ZIF Socket.
- In Case of Using the ISP cable , Check cable connection.
- The Device is dmaged or it's ID is turned off.

لطفا راهنمایی کنید .ممنون

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,751
سلام
از لیست بطور دستی CHINGIS(pFlash)\serialflash\pm25lv010
را انتخاب کنید.
با سلام
آی سی بایوس گرافیک بشماره PM25LV010 توسط پروگرامر بصورت اتومات شناسایی میشه ولی وقتی میخوای فلش کنیم ارور زیر رو میزنه

he Device ID is Not Matched:

- The inserted Device is Different from the Selected Device.
- You put the Device into wrong location of ZIF Socket.
- In Case of Using the ISP cable , Check cable connection.
- The Device is dmaged or it's ID is turned off.

لطفا راهنمایی کنید .ممنون

h.heydari

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-09-26
834
3,843
پارس آباد مغان
با سلام
پروگرامر من 2000 TNMآی سی رو شناسایی میکنه پاک یا رایت نمیکنه وخطای زیر را میده:
قطعه خراب است یاقابلیت شناشایی آن خاموش شده است...قطعه در جهت یا مکان صحیح روی سوکت یا متصل به کابل نیست و.....
وقتی به صورت دستی شماره آی سی را وارد میکنم همین خطا را میده و بعنوان مثال به جای آی سی 25LQ32باید شماره 25E32رو به صورت دستی بنویسم تا دستگاه شناسایی کنه.لطفا راهنمایی فرمایید.

por-ali-89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-08-28
1,237
4,603
تهران
با سلام
پروگرامر من 2000 TNMآی سی رو شناسایی میکنه پاک یا رایت نمیکنه وخطای زیر را میده:
قطعه خراب است یاقابلیت شناشایی آن خاموش شده است...قطعه در جهت یا مکان صحیح روی سوکت یا متصل به کابل نیست و.....
وقتی به صورت دستی شماره آی سی را وارد میکنم همین خطا را میده و بعنوان مثال به جای آی سی 25LQ32باید شماره 25E32رو به صورت دستی بنویسم تا دستگاه شناسایی کنه.لطفا راهنمایی فرمایید.

درود

اول شما باید .. پروگرامر را مرحله به مرحله به روز رسانی کرده باشید ..
از داخل حودش دسترسی دارید به سایت خودش
دوم درست قرار دادن ایسی مهم هست .. کابل سالم باشه
اگر یک پایه ایسی درست وصل نشه همین خطا را می زنه .. باید پایه های ایسی تمیز باشه
با دقت کار گنید درست میشه ..
اگر موارد بالا انجام شد ..ولی درست کار نکرد .. به شرکت مراجعه نمایید

h.heydari

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-09-26
834
3,843
پارس آباد مغان
با تشکر از نظرات ارزنده جنابعالی
دستگاه را آپدید نمودم پایه های آی سی رو تمیز کردم و درست در آداپتور قرار دادم باز هم آی سی رو شناسایی میکنه ولی با پسوند خود آی سی عملیات انجام نمی ده بعنوان مثال 25FL032 بصورت دستی هم انتخاب کنم جواب نمیده ولی همین آی سی رابا پسوندGD25E32 انتخاب کنم عملیات پاک کردن ورایت را انجام میدهداگرایراد از کابل ویا آداپتور عملیات پاک کردن را انجام نمی داد . پروگرامر من فقط آی سی های شرکتGIGADEVICE را قبول می کند لطفا راهنمایی فرمایید چه کار کنم؟

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,208
2,939
مشکل از نرم افزار یا سخت افزار است tnm5000 هم نمیتونه بعضی از سری فلش های FL را پاک کند.

یک خازن 2.2 یا 4.7 میگروفاراد را به پایه 4 و 8 فلش روی سوک زیف بزارید امکان دارد حل شود. (پایه 4 زمین است پایه 8 تغذیه ای سی) من هم این مشکل را دارم

من شخصا برای این سری فلش های FL از پروگرامر ساخت خودم استفاده میکنم TNM اذیت میکند

آخرین ویرایش:

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
مشکل از نرم افزار یا سخت افزار است tnm5000 هم نمیتونه بعضی از سری فلش های FL را پاک کند.

یک خازن 2.2 یا 4.7 میگروفاراد را به پایه 4 و 8 فلش روی سوک زیف بزارید امکان دارد حل شود. (پایه 4 زمین است پایه 8 تغذیه ای سی) من هم این مشکل را دارم

من شخصا برای این سری فلش های FL از پروگرامر ساخت خودم استفاده میکنم TNM اذیت میکند
سلام.
در صورت امکان از نقشه و خودپروگرامی که ساختید تصویر قرار بدید.

h.heydari

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-09-26
834
3,843
پارس آباد مغان
با سلام مشکل پروگرامر من از کابل اتصال به کامپیوتر بود که از اول خراب بود با تعویض کابل مشکل برطرف گردید.

بالا