آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: چگونگی باز کردن پلمپ کنتور های برق دیجیتال

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,516
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام اگر دقت کنید میتوانید با همان روش جتاب sam21 درستش کنید
برای کنتور هم هیچ مشکلی پیش نمی آید تحمل آمپر کنتور خیلی بیشتر از این حرفها است .
یک عکس از کانکتور های داخل کنتور برات میزارم تا حساب آمپرش دستت بیاد
11111111111.jpg

Meysamghm

کاربر
2019-10-29
1
4
25
نه داداش برای اموزش باز کردن درست کردن پلمپ //////////////////////////////یا یک روشی غیر روش های خودم برای دستکاری کنتور دیجیتال بهم یاد بدین مجانی میگمتون من خودم دوتا روش بلدم برای دستکاری دیجیتال اما تو خوزستان چون مصرف برق بالان کنتور اب میشه و این احمق ها مارو لو میدن :90000000:

سلام داداش خسته نباشی، روش باز کردن پلمپ کنتور رو بفرستید واسم فیلم هک کنتور دیجیتال رو واست میفرستم
اینم شمارمه //////////////////////////////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام داداش خسته نباشی، /////////////////////////////////////////////////////////

عزیرگرامی:
اولا قرار دادن شماره و نام و آدرس خلاف و غیر قانونی میباشد
لذا خودتان با ویرایش حذف نمایید تا کلا حذف نگردید
دوما:
یک سری از کاربران فقط مصرف کننده میباشند یعنی هیچگونه اطلاعاتی بروز نمیدن و کاملا مصرف کننده هستند حتی تشکری هم نمیکنند
خنثی به تمام معنی
سوما :
اشخاص و اساتید بسیار بزرگی هستند که اطلاعات بسیار باارزشی داخل سایت قرار دادند و هیچ کدام از آنها در ازای کار با ارزش خود نه انتظار تشکر دارند و نه هزینه ای درخواست نموده اند

دسته دیگری هم وجود دارند که اطلاعات با ارزشی برای ارائه ندارند ولی از زحمات دیگران بسیار قدردانی و به این طریق جبران میکنند
حال دوست گرامی لا توجه به عرایضم شما از کدام دسته هستید که درخواست هزینه و مبادله اطلاعات میکنید
شخصیت مجازی هر کاربری گویای شخصیت حقیقی و درونی او میباشد

اینو بدونید در این انجمن از این خبرها نمیباشد و نمیتونید چنین فرهنگهایی رو جا بی اندازید
فرهنگ اینجا تعامل و همکاری و همفکری متقابل میباشد ، همچنین پاسخگویی به کاربرانیکه اطلاعات ضعیف یا متوسطی دارند توسط پرسش و پاسخ

آخرین ویرایش توسط مدیر:

AbbasRamezan

کاربر vip
کاربر
2017-08-01
86
88
اگر اداره برق بفهمه فیوز رو عوض کردی جریمه خیلی سنگینی داره ها

ali.8513a

کاربر
2021-11-22
2
2
33
من با شرکت تولید کننده این پلمپها کار میکنم.این پلمپها غیر قابل باز شدن هستند.مگر این که بشکنن و یا سیمشون پاره بشه.برای خرید فیوز بالاتر و نصبشم بایستی به اداره برق مراجعه کنید.

سلام قیمت پلپ چنده میشه خودمون یکی دیگه ببندیم

چهارسو

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-11
277
316
مشهد
درود بر دوستان و اساتید گرامی.خدمت دوستمون عرض کنم شما برای اینکه کار قانونی نکنی باید حداقل نصف این مبلغ رو هزینه کنی واسه تهیه فیوز و اجرا کسی که این کار رو انجام بده.از آخر هم کار غیر قانونی و پر ریسک کردی.کار خلاف به هر شکلش مشکل داره.میخواد خاوری و بابک زنجانی باشه یا من که کنتور دستکاری کنم.سپاس

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
262
209
دوست گرامی روش خودتون رو برای ما هم خصوصی بفرستید.دمتون گرم

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,738
دوستان چرا لقمه را دور سرتون تاب میدید بعد میزارید توی دهن.زنگ بزن بیان عوض کنن خشکه حساب کن باهاش به همین سادگی :biggrin0::biggrin0::biggrin0::24000000::24000000::24000000:تمام البته این روش را یکی دوستان مرغداری داشت اجرا کرده بود جواب داده تضمینی:khandehhhh::24000000:.....فقط برای مزاح و خنده گفتم

آخرین ویرایش:
بالا