آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: نرم افزارهاي تعمير هارد ديسك(رايگان) براي اولين بار در ايران

armin-a

کاربر vip
vip
کاربر
2011-12-06
257
208
سلام
فایل اول دانلود نمیشه. کلا یک صفحه سیاه مباد بدون نوشته.ممنون پیگیری کنید.

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
دوستان توجه داشته باشند كه همين نرم افزارها به صورت كاربردي در كشورهاي ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد.
در ضمن در ايران همين نرم افزارها به قيمت هاي بالا مورد خريد و فروش قرار مي گيرد.

ودرانجمن هم بدلیل پرداخت نکردن حق غضویت بعضی ازدوستان دانلودفایلهاامکانپذیرنیست 
بنظرشماایااین قضیه منصفانه هست؟

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام دوستان ظاهرا هاردهای جدید مثل segate conselation es.3 راه حل دیگری غیر از دانگل دارند چون نتونستم ازش ارتباط بگیرم ممنون میشم کمک کنید

خیلی از هاردهای جدید سیگیت و وسترن ، رامشون لاک هست و فقط با دستگاهها یتخصصی مثل mrt و PC3000 میشه تعمیر و بازیابیشون کرد، توصیه من اینه که بدون داشتن دستگاه سخت افزاری خودتون رو درگیر تعمیر هارد نکنین.

al306

کاربر vip
vip
کاربر
2018-02-28
17
4
سلام اطفا کنم منید
یک هارد wdbynn0010bbk یک ترا مشتری اورد براماشتباهی فرمت شده هر جا بردم میگن امکان نداره باز یابی بشه و هنوز نرم افزارش نیومده لطفا کمک کنید در خصوص بازیابی اطلعات چکار کنم
هارد فرمت شده و دیگه روش هیچ اطلاعاتی نریختم .

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام اطفا کنم منید
یک هارد wdbynn0010bbk یک ترا مشتری اورد براماشتباهی فرمت شده هر جا بردم میگن امکان نداره باز یابی بشه و هنوز نرم افزارش نیومده لطفا کمک کنید در خصوص بازیابی اطلعات چکار کنم
هارد فرمت شده و دیگه روش هیچ اطلاعاتی نریختم .

این مشکل شاید برای مدلهای 2ترا بایتش پیش بیا ولی 1 ترا گمون نکنم. برا برنامه r-studio بزن ببین چیزی ریکاور میشه؟ اگه نشد که یاید بدی مراکز تخصصی شاید اونا بتونن البته با هزینه خیلی بالا

h_jazire

کاربر
2011-02-05
7
5
مدیران محترم سایت این محدودیت حجم دانلود چیه اخه؟وقتی هزینه دریافت شده برای عضویت
من هنوز 10 مگ دانلود نکردم اعلام محدودیت کرده
لااقل این محدودیت ها رو ابتدای کار اعلام کنید
بعد چند ماه من یکبار نیاز به دانلود فایل داشتم اونم اینطور شد
حداقل اگه محدودیت هم میگذارید ماهانه یا هفتگی باشه مصیبتی گرفتار شدیم از کارا.

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,402
پارس
دوستان سلام.
برای تعمیر بدسکتور هارد wd20purz-85gu6y0 -
2 ترا وسترن هست از نوع بنفش..
که در bios کامپیوتر دتکت میشه ولی بالا نمیاد در ویندوز..با برنامه های مختلف اسکن بدسکتور هم کارم نشده ونشناختند هارد رو..
از این برنامه هایی که لطف کردید کدومش جواب میده برای کار من؟
سپاس

بالا