آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمای تعمیرات(SERVICE MANUAL) لباسشویی kenwood مدل KWMA5/800

HAMID_1354

کاربر
2009-05-23
56
161
سلام دوست گرامی
منظورتون از اهنربای تاخو چیه من اولین بار هست این اصطلاح رو میشنوم منظورتون همون سنسور دور سنج(hall effect) هست؟ من تموم ترایاک های پشت برد و ترایاک بزرگ رو چک کردم موردی نداشتن. یه خواهشی دارم اگه نقشه اتصال یا وایرینگ برد روداردبرام بذارید ممنون چون من سه تا دستگاه با برند super frost-kenwood-beko دارم که همشون دقیقا همین برد رو دارن .

با تشکر

HAMID_1354

کاربر
2009-05-23
56
161
سلام
این اهنربای تاخو چیه من اولین باره میشنوم منظورتون سنسور دور موتور هست .همیه ترایاکها سالم بودن .اگه ممکنه نقشه سیم بندی برد رو برام بزارید. جونکه سه برند KENWOOD-SUPERFROST-BEKO دارم که همگی از همین برد استفاده کردن
ممنون

ساميار

کاربر
2015-12-09
1
0
تاخومتر كه به طور مخفف تاخو گفته ميشود شمارنده تعداد دور موتور است كه بر روي موتورهاي آسنكرون نسب است

SHHIN

کاربر
2009-08-04
1
0
پاسخ : راهنمای تعمیرات(SERVICE MANUAL) لباسشویی کنوود مدل KWMA5/800

ازجلو

Eng.mahyar

کاربر
2017-12-30
1
0
رد: پاسخ : راهنمای تعمیرات(SERVICE MANUAL) لباسشویی kenwood مدل KWMA5/800

اگر آهنربا فقط ترک خورده باشه باز هم میتونه خطا ایجاد کنه؟

LILO

کاربر
2009-05-08
7
5
سلام دوست عزیز اگر به کلید ها نگاه بکنی یک کلید هست که روی پنل جلو علامت کپی داره اگر روی صفحه علامت قفل هست اون کلید رو پند ثانیه نگه داری صدای بیزر مدار رو میشنوی و برد ازاد میکنه شما سعی کنید ابتدا مشکلات رو خوب تجذیه کنید اگر این مشکل بر طرف نشد از روی دیتا شیت ای سی فرمان مسر ولتاژ های تغذیه خود ای سی رو پیدا کنید و ولتاژ گیری کنید باید ولتاژ 4.85 تا 5.2 داشته باشید اگر این ولتاژ پابت و بدون نوسان یود ای سی فرمان سالمه و میتوانید زمانی که سلکتور را حرکت میدهید دست خوذ را روی ای سی بگدارید اگر داغ کرد که مشکل اتصال کوتاه دارید اگر به اطراف ای سی خوب دقت کنید چند ترانزیستور در سر راه ولتاژ رفرنس میکرو میبینید انها را چک کنید بعضی هاشون PNP هستند که معمولا میسوزن یا به خاطر جریان کشی نقطه کارشون تغییر میکنه شما مقاومت های پایه های امیتر و بیس رو عوض کنید و در نهایت خود ترانزیستورها و در مسیر تاکو ژنراتور چند دیود و ترانزیستوری هست که زمانی که این مدار مشکل دار بشه کنترل موتور از دست در میاد و مثلا یهو دور میگیره و ضربه میزنه به درام و دیگ حالا شما اون مداررو چک کنید ببینید ایا این مدار سالمه یا نه ؟ کار ساده ای هست خازن های SMD خیلی زود شرتی میدن که معمولا یا 1میکرو هستن یا در این حدود که شما اگر نداشتید خازن ها رو یا 100 نانو بزارید یا همون 1 میکرو کار میکنه حتما و یک ترانزیستور نزدیک صفحه نمایش میبینید که از همه بزرگتره حالا اسمش رو نمیدونم یادم رفته اون رو حتما تست کنید مقاومت های پایه های بیس و امیتر رو حتما تست کنید یادتون باشه که مقاومت رو در بیارید و تست کنید اون ترانزیستور به ندرت میسوزه در اخر هم کلید ها رو اهم گیری کنید چون بانوان عزیز با فشردن این کلید ها مشکل دارند و به وفور این کلید ها خراب میشه در اخر هم سلامت باشید و پیروز این همراه بنده هست اگر سوالی داشتید در خدمتم 09186132338

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sam6890
بالا