آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک برای حل مشکل قطع شدن تصویر آیفون commax سیاه و سفید

arash000

کاربر
2007-07-26
17
56
با سلام ...مدتی که وقتی کلید تصویر را در گوشیcommax سیاه و سفید فشارمیدم تا زمانی که کلید را نگه داری تصویر هست و می تونی ببینی.. ولی تا کلید را رها میکنی تصویر میره؟؟؟؟؟
مشکل از چی میتونه باشه؟

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
با سلام خدمت همکار گرامی معمولا کنتاکت های کلید فشاری زیاد اسیب پذیرند شما ابتدا با اسپری چرب این کنتاک را شستشو دهید احتمالا مشکل شما حل میشود اگر نشد با اهم متر کلید را تست ومدار مربوطه را به لحاظ شارژ قلع ولحیم سردی بررسی ونتیجه را اعلام کنید

bab_boy_20

کاربر
2012-11-11
4
4
تصویر نگاتیو شده است کدام ترانزیستور رو باید تعویض کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
ایا با تغییر ولوم کنتراست تغیراتی صورت میگیرد پایه های خازن را بررسی کنید تا قطعی نداشته باشد ضمنا مشخصات دستگاه وکار های انجام شده را دقیق بیان کنید

bab_boy_20

کاربر
2012-11-11
4
4
با تغییر ولوم کنتراست نور کم و زیاد میشود.لامپ تصویر دستگاه 4HP.پایهای خازن خم مشکلی ندارد

bab_boy_20

کاربر
2012-11-11
4
4
با تغییر ولوم کنتراست نور کم و زیاد میشود.لامپ تصویر دستگاه 4HP.پایهای خازن هم مشکلی ندار

2019-12-30
68
51
تهران
با سلام خدمت همکار گرامی معمولا کنتاکت های کلید فشاری زیاد اسیب پذیرند شما ابتدا با اسپری چرب این کنتاک را شستشو دهید احتمالا مشکل شما حل میشود اگر نشد با اهم متر کلید را تست ومدار مربوطه را به لحاظ شارژ قلع ولحیم سردی بررسی ونتیجه را اعلام کنید

سلام واحترام
من برای شستشوی قطعات مثل پتانسیومترها وکلیدها وهوک از اسپری خشک(غیرروغنی)ناهید استفاده میکنم می خواستم بدونم چه تفاوتی داره از اسپری روغنی یا خشک استفاده کنی بعضی ازاساتید میگن از روغنی استفاده کن بعضی ها مثل شما سفارش کردید از بااسپری کنتاکتورشور روغنی شستشو دهید؟؟

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,543
تهران -شانکهای
تصویر نگاتیو شده است کدام ترانزیستور رو باید تعویض کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

علیک سلام ، اگه تایپیک جداگانه ایجاد کنید ،به جواب میرسید ، در ضمن شما جانمایی و کاربرد ترانزیستورهای برد تصویر رو میدونید ؟

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,543
تهران -شانکهای
با سلام ...مدتی که وقتی کلید تصویر را در گوشیcommax سیاه و سفید فشارمیدم تا زمانی که کلید را نگه داری تصویر هست و می تونی ببینی.. ولی تا کلید را رها میکنی تصویر میره؟؟؟؟؟
مشکل از چی میتونه باشه؟

با احترام ، کاربرد کلید مذکور ، اینه که در لحظه فشار دادن و رها کردن ، در یک لحظه بعد از فشار به قول معروف ، مدار رو روشن میکنه ، اشکال در برد صوت گوشی هستش و المانهای مختلفی دخیل هستند ، شما اول از شاسی هوک و ترانزیستور استارت که کنارش هست ، تست رو شروع کنید

mforoozan135

کاربر
2019-01-25
2
0
44
سلام دوست عزیز برای من پیش آمد ولی ایراد در دیود روی سویچ برد مانیتور بود البته می‌تونه از برد قلابک هم باشه ولی این دیود روی برد کلید رو عوض کن یا تست کن .
موفق باشید

بالا