آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

معرفی و دانلود انواع نرم افزارهای بازیابی اطلاعات

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز گذاشتن لینک از سایت های دیگر خلاف قواینن است. اگر روش خاصی استفاده کردید میتونید اون روش رو اینجا در چند جمله بنویسید به جای لینک دادن. مورد بعد اینکه اگر در سایت جستجو کنید این مطلب بارها گفته شده. و در همین تاپیک هم یک سری نرم افزار گفته شده. نمونش تاپیک زیر که من همین چند وقت پیش سه تا از بهترین ها رو معرفی کردم:

https://www.irantk.ir/threads/97811-بهترین-نرم-افزار-ریکاوری-چیست؟?p=550150&viewfull=1#post550150

اگر بازکردن رمز هاردتون باعث تغییر سکتورهای هارد شده باشه اطلاعات بازیابی نمی شوند. ولی اگر سکتورها دست نخورده مانده باشند احتمال بازیابی زیاد است.

mohammadtaqi

کاربر
2017-12-01
11
2
باسلام
اطلاعات داخل رم موبایل دارم و داخل گوشی اطلاعات را نشون نمیده و رم را ازطریق رم ریدربه کامپیوتر متصل کردیم که با اخطار اکسس ایز دیناید مواجه شدیم و یا بعضی اوقات هم با اخطار آیا میخواهید فرمت شود مواجه هستیم. اطلاعات خانوادگی در اون بود. با برنامه eqseus recovery هم مشکل حل نشد چون اطلاعات را پیدا میکرد ولی درزمان فشردن کلید بازگرندان یا ریکاوری هیچ کای انجام نمیداد. نمیدونم مشکل از کجا بود؟ و اگر نرم افزار یا روش دیگری سراغ داریدکه بتوان ان اخطارها را رفع کردید. پاسخ بدهیدممنون تان میشوم

بالا