آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کار نکردن صفحه نمایش و کلید های تلفن رومیزی تکنوتل مدلtf-5022d

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام مشکلی در تلفن رومیزی تکنوتل مدلtf-5022dدارم که صفحه نمایش روشن نمیشود کلیدها هم کار نمیکند بوق دارد زنگ میخورد باطری هم که روی ان میگزارم لامپ صفحه مدام روشن است ولی صفحه دیجیتال ندارد با تشکر

دوست عزیز ابتدا فلت و دیودهای زنر پشت برد ال سی دی را چک کن اگر مشکلی نداشتند مشکل صد در صد ایسی قیری پشت برد ال سی دی هست و باید تلفن رو دور بندازی ولی اگر ایسی قیری مشکل داشت تلفن رو شوک بده برد ال سی دی را برای 24 ساعت بزار تو فریزر و بعد بیار بیرون سریع برد رو گرم کن اگر ال سی دی درست نشد تلفن رو بنداز سطل اشغال ولی اگر برد کهنه ال سی دی را مدل همین تلفن داری کافی هست برد و فلت رو تعویض کنی در ضمن سعی کن خطوط مسی برد ال سی دی را از نظر قطعی و پارگی چک کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
391
443
اراک
سلام. من هم تلفن تکنوتل مدل ۵۴۱۳ دارم که جدیدا شماره نمیندازه و کلیدهای تنظیمات و ... هم هیچ عکس‌العملی ندارند‌ کلیدهای اعداد کار می کنند و ال سی دی هم روشنه و مشکلی نداره.

به نظرتون مشکل شماره ننداختن و کار نکردن دکمه های تنظیمات و حافظه و ... چی میتونه باشه؟

ArshiaMM

کاربر
2017-08-22
1
2
سلام روز بخیر، من یه تلفن رومیزی سیمی دارم مارک معروفی نیست، ال سی دی برق میاد توش ولی میزنه کیبورد ارور، کل صفحه هه ی علائم روشنه و تغییری نمیکنه، صفحه کلید هم کار نمیکنه نمیشه شماره گرفت، مشکل از چیه؟

بالا