آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک درمورد لباسشوییLG

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,115
سلام
توجه به راهنمایی دوستمان هم خازن وهم موتور
دیگر اینکه آیا صدا ندارد صدای اضافه وممکن است بربرینگها خراب باشد وباعث آزاد نبودن موتور شود .کفی آن را بچرخانید ببینید آیا روان می چرخد.

aaa_zarea

کاربر
2012-11-10
3
10
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
با تشکر از شما به خاطر این سایت مفید و زیبای شما
ببخشید من یک ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی دارم که به تازگی خطای SE می دهد پشت درب لباسشویی را باز کردم که به محضی که روشن می شود به محضی که موتور می خواهد شروع به چرخش کند این خطارو می دهد . حتی به محضی که پاور زده می شود و با دست تسمه موتور را می چرخونم همین خطارو می دهد .
دوستان عزیز خواهشمند است در صورت امکان اینجانب را راهنمایی نمایید .
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوستان گرامی لباسشوئی7703یک لباسشوئی دایرکت درایو(بدون تسمه)است واصلا خازن که مربوط به موتورباشدنداردایراد از برنامه شستشوی لباسشوئی است که به احتمال قوی روی برنامه HANDWASHویا برنامهDELICATEاست که مخصوص لباسهای ظریف مانند پرده ولباسهای مجلسی است واصولا لباسشوئی دراین برنامه ها اینگونه کار میکندوبایدلباسشوئی را در برنامه SYNTETIC,QUICK استفاده کنید که مشکل حل شود موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

aaa_zarea

کاربر
2012-11-10
3
10
تاخووبه عبارتی تاکو لباسشوئی سوخته است که درقسمت پشت الکتروموتور میباشدوبا تعویض آن مشکل حل میشود ومعمولا نایاب است

با تشکر از شما دوست گرامی به خاطر حسن توجه جنابعالی
ببخشیدمدل لباسشویی من WD-102260FBمی باشد اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید که این تاکو کجا می تونم گیر بیارم .
از کجاها باید سراغ بگیرم
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

عباس مهدی

کاربر vip
کاربر
2017-01-03
166
120
کرمان
با سلام
ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی دارم که چند ماهی بود زمان کار صداهای عجیبی میداد انگار دیگ به جایی برخورد میکند بلبرینگها رو عوض کردم جنس ژاپنی کذاشتم دوباره دفعه دوم واسه کار همین جوری شد. بازم بلبرینگها رو گفتن خوب نبودن تعویض کردم کره ای انداختم بازم دفعه اول خوب بود ولی واسه دفعه دوم صداش شروع شد فقط زمان شروع حرکت در هر دور یه صدای غژ مانند میده و دوباره که وایستاد زمان حرکت تو بیشتر موارد صدا میده بلبرینگ و سه نظام سالمن. دیگ هم سالمه دیگه ذهنم به جایی قد نمیده لطفا کمک کنین. راستی پیج پولی چه مقدار باید سفت بشه؟ چون ایندفعه که بیشتر سفتش کردم صدا کمتر شده.ممنون میشم کمکم کنین.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh
بالا