آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تشکر وقدردانی از زحمات همکاران ودوستان

حمید فرهادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-14
910
15,941
KERMANSHAH
درود و عرض ادب
از جناب فرهادی و همه سروران که راهنماییها و مطالب عالی ارایه میفرمایند نهایت سپاس را دارم

اینهم تصنیفی تقدیم به جناب فرهادی

سلام

از عنایت و حسن توجه شما عزیز بزرگوار و دیگر همکاران ارجمند که حقیر را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودند ،

از صمیم قلب تقدیر و تشکر نموده و برای همگان از درگاه مهربان... بهروزی و موفقیت ارزو می نمایم .

برقرار و پاینده باشید

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
زکات علم نشر آن است و کسانی که حاضرن این زکات رو پرداخت کنن انسانهایی مؤمن و معتقد هستن و کسانی که مؤمنند معمولاً با اخلاق هم هستن. من از همه اساتید انحمن سپاسگذارم که با صبر و حوصله و با اخلاق و متانت، داشته های علمی و تجربی خود که حاصل سالها زحمت و رنجه به رایگان در اختیار دیگران قرار میدن. جا داره از مدیریت محترم سایت که با حفظ فضای سالم و اخلاق مدارانه توی انجمن، اون رو به بهترین انجمن علمی تعمیراتی در ایران تبدیل کرده اند تشکر کنم.

و تشکر بسیار ویژه میکنم از
استاد غزال
عزیز که من بسیار در محضر ایشون زانو زده ام و شاگردی در محضرشون رو افتخار بزرگ خود میدانم.

Quality_wallpaper_heart_28829.jpg

salar9998

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-07-08
385
754
البرز

با درود خدمت تک تک بزرگوران عزیز ایران تی کی
بنده هم از تک دوستان نهایت تشکر را دارم گرچه این چیزی مهم نیست در مقابل این همه محبت بیکران عزیزان برای تک تک تون آروزوی تند درستی میکنم پیروز و سر بلند باشید

پیوست‌ها

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,516
شوش شهر دانیال نبی (ع)
به نام خدا بنده هم خیلی از آموخته هایم را مدیون اساتید عزیز این سایت هستم و واقعا نمیشود اسم تک تکشون رو نوشت چون ممکنه یکی از قلم بیوفته و دلخور شود اما خودشون میدونند که چه قدر مدیون شون هستم خداوند انشاالله خیرش رو بهشون بده
از همه دوستان تشکر میکنم

amirmorady

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2020-01-09
277
1,310
ایران
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی اساتید بزرگوار و عزیز سایت تعمیرکاران بنده تازه در این سایت عضو شده ام 
این چند وقته بسیار تحت تأثیر اساتیدی قرار گرفتم که خالصانه
و بدون هیچ چشمداشتی برای فراگیری الکترونیک دلسوزانه تلاش می کنند روی چنین انسان هایی نمی شود قیمت گذاشت بنده خواستم از تمامی اساتید،مدیران و تمامی کسانی که به هر نحوی خالصانه برای این سایت تلاش می کنند سپاسگزاری نمایم و برایتان از خدا سلامتی،موفقیت،طول عمر با عزت،و بهترین ها را خواستارم بنده تازه شروع به فعالیت در زمینه ی الکترونیک کرده ام و معلومات اینجانب در این رشته بسیار ناچیز است امیدوارم لااقل بتوانم اگر کتاب خوبی در این زمینه پیدا کردم آپلود کنم تا عزیزان مبتدی مثل من از آن استفاده کنند ببخشید که متنم طولانی شد افتخار می کنم که در جمع شما هستم.

بالا