آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

گم شدن دفترچه راهنمای استفاده از حافظه تلفن صاایرانSA-72CID

mycity

کاربر
2011-07-02
5
13
با عرض پوزش از بزرگواران دفترچه راهنمای تلفن رومیزی صاایران مدل SA-72CID
گم شده است ظاهراً در اینترنت هم این دفترچه ظاهراً وجود ندارد و متاسفانه الان یادم نیستم که سیستم حافظه شماره تلفن این تلفن چگونه عمل می کرد ( یعنی با چه ترتیبی و فشردن کدام دکمه ها می توانستیم شماره تلفن ها را در حافظه این تلفن نگهداری کنیم)
دوستان اگر کسی دفترچه این تلفن را دارد فقط همین بخش را اگر بنویسد ممنون می شوم یعنی با چه ترتیبی باید کدام دکمه ها را فشرد که یک شماره تلفن را به حافظه تلفن معرفی کنم
موفق باشید

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم صا ایران دو مدل تلفن بیشتر تو بازار نداده و این دو مدل هم حافظه دار نیستند شاید هم مدل جدیدیه که من هنوز ندیدم!

mycity

کاربر
2011-07-02
5
13
دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم صا ایران دو مدل تلفن بیشتر تو بازار نداده و این دو مدل هم حافظه دار نیستند شاید هم مدل جدیدیه که من هنوز ندیدم!

نه تلفن اش قدیمیه
شایدمنظورم را درست نرساندم منظورم یک از حافظه دار بودن یعنی معرفی کردن یک دکمه تلفن مثل شماره هفت تلفن که هر وقت شماره هفت را فشار دادیم بطور خودکار یک شماره دیگر مثل شماره موبایل دوستمان را بگیرد. همین ولی معرفی کردن این دکمه مثلاً شماره هفت تلفن برای گرفتن شماره موبایل دوستم نیاز به مقدماتی دارد (یعنی باید چندتا دکمه را بزنیم که تلفن مقصود ما را متوجه بشود ) که من یادم نیست و دفترچه تلفن را هم گم کردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
من هم همچین مدلی رو نمیشناسم(خودم نمایندگی صایران رو دارم)لطفا عکس گوشی رو بفرست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

majid4225

کاربر
2013-02-15
2
0
salam
manam hamin moshkelo daram age tonesti daftarche ro peida koni ba manam dar mian bezar mam

آخرین ویرایش توسط مدیر:

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
پس دوستا 1 عکس از خود گوشی بزارن تا ما هم ببینیم و راهنمایی کنیم.مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
همکار گرامی تایپ انگلیسی وگذاشتن ایمیل خلاف مقررات این سایت میباشداز انجا که کاربر جدید هستید خواهشمندم قوانین را مطالعه وفارسی تایپ کنید موفق باشید
salam are chenin goshiay has manam daram hafezash pak shod daftarcghasho nadarm

hosein41

کاربر vip
کاربر
با سلام خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید تلفن صاایران مدی 72cid دارم مدتی خود بخود قطع شده از بیرون زنگ میخوره گوشی رو میگیری هیچ صدایی رد و بدل نمیشه یعنی هم دهنی هم گوشی از کار افتاده قطعاتی مثل خازن مقاومت ترانزیستور رو چک کردم سالمند چکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like

sasanbeihagh

کاربر
2018-09-22
1
1
سلام. منم گوشی صاایران SA-72CID دارم و مشکل ثبت شماره در حافظه دارم. ولینمدونم چطوری عکس گوشی رو ارسال کنم

• Like
بالا