آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست دیود مشابه ‏p4ke780asv

4563

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-16
32
25
سلام دوستان اگه کسی مشابه دیود p4ke780asv رو میدونه چی بزارم ممنون میشم راهنماییم کنه چون هرچی میگردم خودشو گیر نمیارم فایل دیتاشیت شرکتش رو هم پیدا کردم که پیوست میزارم

پیوست‌ها

saeedesgh

کاربر vip
کاربر
2022-09-19
129
168
42
تهران
سلام دوستان اگه کسی مشابه دیود p4ke780asv رو میدونه چی بزارم ممنون میشم راهنماییم کنه چون هرچی میگردم خودشو گیر نمیارم فایل دیتاشیت شرکتش رو هم پیدا کردم که پیوست میزارم

سلام مطمئنی پارت نامبر دیود درسته؟
p4ke780asv
چون چنین شماره ای وجود نداره
احتمالا این باشه

P4KE180A
https://www.alphakit.ir/product/دیود-tvs-uniidirect-کد-p4ke180a-بسته-5-تایی/

4563

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-16
32
25
بله پارت نامبر درسته زیر لوپ با دقت نوشتم صفحه آخر رو که نگاه کنین نحوه خوندن دیود رو نوشته که برای من ولتاژش ۷۸۰ هستش این شرکت دیتا شیت رو کامل نزاشته و نمونه هایی از تولیداتشو گذاشته ولی نمیدونم چی جایگزین کنم

saeedesgh

کاربر vip
کاربر
2022-09-19
129
168
42
تهران
بله پارت نامبر درسته زیر لوپ با دقت نوشتم صفحه آخر رو که نگاه کنین نحوه خوندن دیود رو نوشته که برای من ولتاژش ۷۸۰ هستش این شرکت دیتا شیت رو کامل نزاشته و نمونه هایی از تولیداتشو گذاشته ولی نمیدونم چی جایگزین کنم

من نهایت تا 400 ولتش رو تو بازار دیدم
این ولتاژ بعید به نظر میاد پیدا بشه
مگر استوک پیدا کنی
اگه تهران باشی چندتا فروشگاه هست تو جمهوری و توپخونه که هر موقع قطعات کمیاب میخام میرم سراغ اونا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4563

4563

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-16
32
25
من نهایت تا 400 ولتش رو تو بازار دیدم
این ولتاژ بعید به نظر میاد پیدا بشه
مگر استوک پیدا کنی
اگه تهران باشی چندتا فروشگاه هست تو جمهوری و توپخونه که هر موقع قطعات کمیاب میخام میرم سراغ اونا
ممنون میشم بگین کجای توپخونه هستش این دیود بعد از یه igbt ١٨٠٠ ولتيه براي برد مايكروفر هستش

saeedesgh

کاربر vip
کاربر
2022-09-19
129
168
42
تهران
ممنون میشم بگین کجای توپخونه هستش این دیود بعد از یه igbt ١٨٠٠ ولتيه براي برد مايكروفر هستش

برو توپخونه پاساژ فتوت
وارد پاساژ شدی انتهای پاساژ پله ها رو برو بالا طبقه آخر مغازه نبش پله ها
اسم فروشگاه رو یادم رفت ولی خیلی قطعاتی رو که پیدا نکردم اونجا داره
فروشگاه سعید تو پاساژ امجد جمهوری هم سر بزن
مجتمع پایا الکترونیک تو جمهوری , چهار راه سی تیر , خیابان میرزا کوچک خان جنگلی , جنب گل فروشی , پلاک 5
پاساژ جمهوری تقریبا روبروی توکل انتهای پاساژ سمت راست یه فروشگاه قدیمی قطعات الکترونیک هستش

نهایتش برو پیش تعمیرکارای مایکروفر مثلا پاساژ آلمینیوم
شاید از رو برد اوراقی بتونی گیر بیاری

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4563
بالا