آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ساخت دستگاه BGA پیشرفته فقط با ۵ میلیون

m.irandost11

کاربر vip
کاربر
2020-11-17
32
164
اینم شماتیک دستگاه
bga.png

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
منظورتون را از فیکس کردن نمیفهمم ، یکم بیشتر توضیح میدید
فکر نکنم چیپ بزرگتر از ۵ در ۵ داشته باشیم البته داریم من به شخصه ندیدم ولی با هر اندازه ای باشه این دستگاه توانایی شو داره فقط باید پروفایل گراف دمایی را تغییر بدید
این فیلمی که در چند پست قبلی مشاهده کردید مربوط به پلی استیشن ۳ و اندازه چیپ ۴.۵ در ۴.۵ سانت است

درود بر شما //مهندس منظور از فیکس کردن پایه ها با پایه های روی برد هستش ...دستگاهای بگ دو دوربین دارن که یکی از روی برد و یکی از چیپ فیلم داره که روی هم منطبق بشن

qwe333

کاربر vip
کاربر
2011-02-08
12
8
سلام مهندس عزیز ، واقعا عالی بود
خواستم بگم تا حالا گرافیک های مانند rx580 , hd7970 , rx460 ,gtx980 رو با این دستگاه bga چیپشون رو ریبال کردین ؟
واین که از توپ قلع لید استفاده میکنید یا لید فری ؟ تشکر

آخرین ویرایش:

m.irandost11

کاربر vip
کاربر
2020-11-17
32
164
سلام مهندس عزیز ، واقعا عالی بود
خواستم بگم تا حالا گرافیک های مانند rx580 , hd7970 , rx460 ,gtx980 رو با این دستگاه bga چیپشون رو ریبال کردین ؟
واین که از توپ قلع لید استفاده میکنید یا لید فری ؟ تشکر

سلام عزیز
هر چیزی را که بخوای میتونی باهاش ریبال بزنی و هیچ فرقی نداره
توپ قلع لید فری بیشتر در بازار هست چون دمای ذوبش به نسبت لید دار کمتر هست در نتیجه شوک حرارتی کمتری به برد میرسه

m.irandost11

کاربر vip
کاربر
2020-11-17
32
164
درود بر شما //مهندس منظور از فیکس کردن پایه ها با پایه های روی برد هستش ...دستگاهای بگ دو دوربین دارن که یکی از روی برد و یکی از چیپ فیلم داره که روی هم منطبق بشن
سلام عزیزمتاسفانه چون شبکه های اجتمایی بسته هست به محض باز شدن برای شما عکس میفرستم

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام
خیلی عالی شده مهندس ویدئوی یوتوبتون رو دیدم و کیف کردم

من هم یدونه ساختم ولی از مراحل ساخت فیلم نگرفتم متاسفانه و بجای کنترلر از آردوینو استفاده کردم بعلاوه یک برد pcb دست ساز که شامل ترایاک و اپتو ترایاک هست جهت اجرای فرمان های PID صادر شده از آردوینو
یدونه نرم افزار برای ویندوز هم داره واسه نمایش گراف و همینطور انتخاب برنامه که البته یکم باگ داره ولی در کل خوبه
البته ظاهرش مثل مدل شما حرفه ای نشده
وقتی بود عکس و فیلم ازش میذارم فعلا دفتر خیلی شلوغ و بهم ریخته هست
اگر کسی STM32 بلد باشه هم میتونه با STM32 انجام بده که خیلی حرفه ای تر و بهتر میشه و پیشنهاد من هم همینه و کلا دیگه محدودیتی نیست میتونید نمایشگر حرفه ای و منو های تنظیم زیاد طراحی کنید که تبدیل بشه به یک محصول حرفه ای و بی نقص

آخرین ویرایش:

m.irandost11

کاربر vip
کاربر
2020-11-17
32
164
سلام
خیلی عالی شده مهندس ویدئوی یوتوبتون رو دیدم و کیف کردم

من هم یدونه ساختم ولی از مراحل ساخت فیلم نگرفتم متاسفانه و بجای کنترلر از آردوینو استفاده کردم بعلاوه یک برد pcb دست ساز که شامل ترایاک و اپتو ترایاک هست جهت اجرای فرمان های PID صادر شده از آردوینو
یدونه نرم افزار برای ویندوز هم داره واسه نمایش گراف و همینطور انتخاب برنامه که البته یکم باگ داره ولی در کل خوبه
البته ظاهرش مثل مدل شما حرفه ای نشده
وقتی بود عکس و فیلم ازش میذارم فعلا دفتر خیلی شلوغ و بهم ریخته هست
اگر کسی STM32 بلد باشه هم میتونه با STM32 انجام بده که خیلی حرفه ای تر و بهتر میشه و پیشنهاد من هم همینه و کلا دیگه محدودیتی نیست میتونید نمایشگر حرفه ای و منو های تنظیم زیاد طراحی کنید که تبدیل بشه به یک محصول حرفه ای و بی نقص

سلام رضاجان
ممنون از شما
انشاالله موفق باشید
البته میتونید از یک دیتا لاگر شرکت دی پارت جهت نمایش دادن گراف و صفحه لمسی استفاده کنید که قیمتش حدود 4 میلیون هست که یکم گرونه ولی هر چیزی امکان پذیر هستش فقط باید بخواهیم

Slide4.jpg

Sanatsaeed

کاربر vip
کاربر
2020-08-30
3
0
سلام وارادت ممنونم ازشما مهندس یزرگوار اما لینک بازنمیشه پیام میده ک خصوصی هستش...ممکنه لینک دیگری بفرستید؟؟

بالا