آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: jtag رادیو sxt

solimani

کاربر
2013-03-10
164
210
گرگان
سلام دوستان وقت بخیر کسی اطلاعاتی از jtag رادیو های sxt داره ؟ با پورت سریال
ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: تاج

solimani

کاربر
2013-03-10
164
210
گرگان
سلام. مشکلش دقیقا بفرمایید چیه. سیستم عامل لود میشه یا خیر؟
سلام نه متاسقانه با net inistal هم بالا نمیاد . و اینکه ولتاژ ها همه اوکی هست . ترانسفورمر سالمه و مقاومت ها چک شده قبل و بعد ترانسفورمر . و همچین تست lan با قسمت دیود مولتی متر طبق گفته دفترچه تعمیراتی خود شرکت 0.37 بود .بوق بوت هم زده میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: تاج

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
345
376
اراک
احتمالا لازم باشه برنامه فلش را از نو برنامه ریزی کنید. ولی قبلش با rx و tx و یک مبدل ساده ttl به usb و برنامه putty چک کن ببین تو چه مرحله‌ای گیر می‌کنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: solimani

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
345
376
اراک
ریست سخت افزاری هم حتما انجام بده. پاور را قطع کن و در حالیکه دکمه ریست را نگه داشتی پاور را وصل کن تا led چشمک بزنه و ریست بشه.

solimani

کاربر
2013-03-10
164
210
گرگان
اینجا چند تا سوال پیش میاد .
1 برنامه فلش این دستگاه ها ایا توی خود سایت پیدا میشه یا باید از دستگاه سالم استخراج بشه ؟ و این پروگرامر برای این ای سی ها که سری w25x10 winbond هست مناسبه ؟
(پروگرامرch341a مخصوص آی سی های اییپیرام و فلش 8 و 16 پایه)

2 من یک بار سرچ کردم به کابل کنسول رسیدم که یک طرف لن هست و طرف دیگه پورت سریال ( من سیستمی دارم که پورت سریال داشته باشه ) ایا از این طریق میشه توی puty رفت جلو ؟ و نقشه ساخت کابل و دارید مهندس ؟
3 منظورتون از با tx ,rx همون پین های موجود روی برده ؟ از اونجا سیم لحیم کنم به مبدل ttl و اینکه تغدیه مدار هم از طریق کابل لن وصل باشه . ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
345
376
اراک
سلام. برنامه فلش قبلا در سایتش دیده بودم ولی الان نمیدونم باشه یا خیر.
اگر پیدا کردم یا بک‌آپ گرفتم می فرستم برات.

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
اینجا چند تا سوال پیش میاد .
1 برنامه فلش این دستگاه ها ایا توی خود سایت پیدا میشه یا باید از دستگاه سالم استخراج بشه ؟ و این پروگرامر برای این ای سی ها که سری w25x10 winbond هست مناسبه ؟
(پروگرامرch341a مخصوص آی سی های اییپیرام و فلش 8 و 16 پایه)

2 من یک بار سرچ کردم به کابل کنسول رسیدم که یک طرف لن هست و طرف دیگه پورت سریال ( من سیستمی دارم که پورت سریال داشته باشه ) ایا از این طریق میشه توی puty رفت جلو ؟ و نقشه ساخت کابل و دارید مهندس ؟
3 منظورتون از با tx ,rx همون پین های موجود روی برده ؟ از اونجا سیم لحیم کنم به مبدل ttl و اینکه تغدیه مدار هم از طریق کابل لن وصل باشه . ؟
سلام و این دستگاه لایسنس داره و برنامه رو کپی کنید اصلا فایده نداره چون با توجه به سریال هر هارد متغیر هست

Shooli110

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-09
11
6
آبادان
سلام
ایا رادیو پلاگ میشه؟
اگر پلاگ میشه روی چند مگابیت میاد بالا؟
سوال دیگه اینکه زمانی که رادیو رو روشن میکنید بوق سلامت رو میزنه یا خیر؟ و در مرحله بعد دو بوق بالا آمدن فریمور رو میزنه؟

بالا