آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راه اندازی تستر هشبرد با کنترل برد S9j

aminsh77

کاربر
2021-08-23
15
3
25
وقت بخیر من فایل تستر s9 رو دارم هرکاری میکنم SD card رو نمی‌خونه با چنتا کنترل برد دیگه و چنتا SD دیگه هم امتحان کردم ولی فایل تستر روی کنترل برد نصب نمیشه و چراغ قرمز و سبز ثابت میمونن و هیچ تغییری نمیکنن جامپر هم تغییر دادم فریمور عادی با SD میزنم میگیرد ولی فریمور تستر رو نمیگیره دوتا فایل تستر دارم هیچکدوم رو نمی‌خونه و رو کنترل برد رایت نمیشه
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارم چجور‌ باید. نصب کنم راهنماییم کنن

aminsh77

کاربر
2021-08-23
15
3
25
دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟
همیشه تو انجمن سوال میکنم بی جواب میمونه دوستانی که بلدن هزینه میگیرن جواب بدن هزینه رو پرداخت میکنم
09106344307
واتساپ پیام بدید

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟
همیشه تو انجمن سوال میکنم بی جواب میمونه دوستانی که بلدن هزینه میگیرن جواب بدن هزینه رو پرداخت میکنم
09106344307
واتساپ پیام بدید
همکارگرامی
قرار دادن شماره همراه خلاف قوانین است.

komeylazarba

کاربر vip
کاربر
2022-01-21
9
1
35
سلام عزیز
بزرگوار کنترل برد s9 فقط و فقط مدا s9e رو میشه فایل تستر زد و هیچ کدوم از مدلای s9 رو نمیشه تستر کرد
برای تستر انت ماینر یا کنترل برد s9e یا s11 یا s17

mahdiw_es1

کاربر vip
کاربر
2022-02-28
2
0
وقت بخیر من فایل تستر s9 رو دارم هرکاری میکنم SD card رو نمی‌خونه با چنتا کنترل برد دیگه و چنتا SD دیگه هم امتحان کردم ولی فایل تستر روی کنترل برد نصب نمیشه و چراغ قرمز و سبز ثابت میمونن و هیچ تغییری نمیکنن جامپر هم تغییر دادم فریمور عادی با SD میزنم میگیرد ولی فریمور تستر رو نمیگیره دوتا فایل تستر دارم هیچکدوم رو نمی‌خونه و رو کنترل برد رایت نمیشه
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارم چجور‌ باید. نصب کنم راهنماییم کنن

سلام دوست عزیز اینجا چند تا نکته وجود داره اولا اینکه اون کنترل برد رو ک میخواین تستر کنید حتما باید ورژن یک یا همون کنترل برد s9kباشه دوم اینکه قبل از اینکه بخواید فایل تستر رو بزنید رو کنترل برد اول باید فایل کانفیگ رو بزنید بعد از کانفیگ میتونید برنامه تستر رو رو هشبرد گذاشته و همونلحظه خروجی بگیرید ازش

reza9545

کاربر
2020-02-27
4
1
سلام کنترل برد s9k و s9se برای درست کردن تستر موجود دارم هر کسی خواست در خدمتم

بالا