آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: برد تغذیه بخور سرد مدل winair uh-90

jamalkohan19

کاربر vip
کاربر
2019-12-14
27
26
34
با سلام خدمت دوستان یک دستگاخ بخور سرد و گرم مدل winair uh-90 بدستم رسیده که همکار قبلی یک ایسی رو از برد جدا کرده و موجود نیست الان هیچ ولتاژ خروجی ندارم کسی هست دیاگرام یا سرویس منوال این نوع پاور رو داشته باشه؟

پیوست‌ها

• 2.4 مگابایت بازدیدها: 254
  • 2.8 مگابایت بازدیدها: 240

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
697
1,369
استان گلستان
با سلام خدمت دوستان یک دستگاخ بخور سرد و گرم مدل winair uh-90 بدستم رسیده که همکار قبلی یک ایسی رو از برد جدا کرده و موجود نیست الان هیچ ولتاژ خروجی ندارم کسی هست دیاگرام یا سرویس منوال این نوع پاور رو داشته باشه؟

سلام و درود،
این آیسی های 6 پایه که در برد های سویچینگ استفاده میشن
کمیاب هستن.
تازه با توجه به سوختن مقاومت های R4 و خازنC2 پشت برد،
ماسفت و اپتو کوپلر هم سوختن.
در کل تعمیر برد هایی که قطعات زیادی سوزونده باشن صرفه اقتصادی و زمانی نداره.
موفق و پیروز باشید.

jamalkohan19

کاربر vip
کاربر
2019-12-14
27
26
34
بله دوست عزیز هست اما متاسفانه این نوع دستکاه سرد و گرم هست بردهای داخل بازار نمونه بخور سرد و گرم نداره فقط بخور سرد هستن

jamalkohan19

کاربر vip
کاربر
2019-12-14
27
26
34
ماسفت و اپتو کوپلر رو تعویض کردن همکار قبلی اما متاسفانه ایسی رو برداشتن.بردی تو بازار دیدین که بخور سرد و گرم داشته باشه؟یک خروجی ۱۶ ولت و ۳۶ ولت داره و ماسفت هم تغذیه المنت بخور گرم رو تامین می کنه

technics

کاربر vip
vip
کاربر
2007-09-25
217
912
البرز
دوست عزیز ایسی های که در بازار هست کار شما را راه نمی اندازد انها فقط برای رسیورها خوبند شمامیتوانی از یکسری اداپتورهای هستند که این ایسی ها را دارند را خریداری کنی و ایسی انها را در بیاری و استفاده کنی و یا اینکه قسمت اسیلاتور اولیه را طراحیشو عوض کنی

technics

کاربر vip
vip
کاربر
2007-09-25
217
912
البرز
عکسهاتون رو نگاه کردم واپتی کوپلر ۴ پایه که817میباشد سمت گرم مدار یک پایه اش به بدنه وصل میباشد من جای شما باشم یک عدد ایسی 5L0365تهیه میکنم و جای ماسفت بردتان میزارم همانند تغذیه رسیورهای استارست ۱۹۰ و یک پایه بیرون میماند که انهم سیم کشی میکنم منتها در نظر داشته باشید که باید ولتاژ برق قیمت درایور را درست کنید یعنی r3وr3a را که دو تا مقاومت یک مگا اهمی هست را یکیشو در بیاری و روی اون یکی بزاری یعنی موازیش کنی و مقاومتی را دراوردی جامپر کنی و خازن مدار درایور را هم 47uf50v انتخاب کنی و اما اپتی کوپلر دومی که شش پایه هستش جداگانه کار میکنی و به اولیه پاورت ارتباطی نداره و اگر خواستی انرا تعویض کنی تو مدارات تایمر زیاد استفاده شده و یک سرچ بزنی براحتی در دسترس خواهد بود

بالا