آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: نحوه اتصال دوربین دنده عقب به مانیتور اندرویدی.

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
با سلام روی ماشین پارس،مانیتور اندروید نصب کردم.ماشین از قبل دوربین دنده عقب و مانیتور آینه ای داشت.الان میخوام دوربین را به مانیتور اندروید نصب کنم اما سوکت دوربین جک 2.5 میلی متری هست درحالیکه سوکت ورودی مانیتور اندرویدی. Av هست.دوستان لطفا راهنمایی کنن.چون من سوکت دوربین را قطع کردم اما 4 رشته سیم داشت که یکیش حدود 7 ولت و سه تای دیگه 11ولت جریان داشتن.
اینم عکس دوربین و سوکت اش. IMG_۲۰۲۱۰۹۲۷_۰۸۰۳۴۱.jpg

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
952
با سلام بهتره پشت دوربین رو باز کنید . برای اتصال دوربین معمولا سه سیم لازمه 1 تغذیه 2 گراند یا منفی 3 سیگنال دوربین
در دوربین شما هم با احتمال زیاد همین طوره فقط دو سیم گراند وجود داره. با مولتی متر تست اتصال بگیرید ببینید ایا دو تا از سیم ها به هم متصل هستند یا نه
اگر پشت دوربین رو باز کنین و عکس ارسال کنید راهنمایی راحت تر خواهد شد عکس از سیم ها به خاطر رنگ بندی هم ارسال کنید
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kataag

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
با سلام بهتره پشت دوربین رو باز کنید . برای اتصال دوربین معمولا سه سیم لازمه 1 تغذیه 2 گراند یا منفی 3 سیگنال دوربین
در دوربین شما هم با احتمال زیاد همین طوره فقط دو سیم گراند وجود داره. با مولتی متر تست اتصال بگیرید ببینید ایا دو تا از سیم ها به هم متصل هستند یا نه
اگر پشت دوربین رو باز کنین و عکس ارسال کنید راهنمایی راحت تر خواهد شد عکس از سیم ها به خاطر رنگ بندی هم ارسال کنید
با تشکر
الان ماشین دستم نیسا عکس بفرستم.اما جالبه چهارتا سیم جلو با مولتی متر که گرفتم سه تاش 11 ولت بود.یکیش هم 7 ولت.اصلا گراند هم نداشت.

بالا