آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: عمل نکردن چند کلید صفحه کلید

aminin

کاربر
2015-08-01
13
9
سلام دوستان روز بخیر
یک صفحه کلید فراسو دارم چند دکمه اون کار نمیکنه عکسشو میزارم ممنون میشم راهنمایی کنید

پیوست‌ها

• 216.6 کیلوبایت بازدیدها: 175

mamad_kh.f.n

کاربر
2021-07-10
31
62
23
شهرضا اصفهان
سلام دوستان روز بخیر
یک صفحه کلید فراسو دارم چند دکمه اون کار نمیکنه عکسشو میزارم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام رفیق
ابتدا جای کلید هارو تغییر بده..و ببین با تغییر جای اون ها عمل میکنند یا خیر
بعد از تست این عمل کردند که احتمال میدم عمل کنند... مشکل از کربن دکمه ها است که باید از جوهر های رسانا مخصوص دکمه ها استفاده کنید
و اما اگر باز هم عمل نکردند بجز ایراد در فلت های ریز صفحه چیز دیگه ای به چشمم نمیخوره که باعث خرابی بشه
البته قبل از تست صفحه را کاملا با اسپری مخصوص تمیز کنید
با تشکر

mamad_kh.f.n

کاربر
2021-07-10
31
62
23
شهرضا اصفهان
درود منظورتون از تغییر جای دکم چی است و بعد چه نوع جوهر رسانا بخرم و نوع اسپری ممنون میشم بگید

روزتون بخیر
داخل گوگل سرچ کنید جوهر رسانا برای کلید ها براتون بالا میاد و در دیجی کالا هم موجوده... اسپری هم.. اسپری های تمیز کننده برد که بنده خودم از اسپری خشک ناهید برای برد هام استفاده میکنم

partis

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-09-28
249
473
سلام در صورتي كه تعدادكليد هاي خراب كم هستن از فويل الومينيومي به جاي كربن ميتونيد استفاده كنيد

aminin

کاربر
2015-08-01
13
9
سلام 11 تا کلید چک کردم خراب هستن فویل رو باید کجا قرار بدم این سه صفحه هست ی ورق نازک ک روی هم قرار میگیرن صفحات زیر دکمه ها منظورم هست

mamad_kh.f.n

کاربر
2021-07-10
31
62
23
شهرضا اصفهان
سلام 11 تا کلید چک کردم خراب هستن فویل رو باید کجا قرار بدم این سه صفحه هست ی ورق نازک ک روی هم قرار میگیرن صفحات زیر دکمه ها منظورم
هست
سلام رفیق
لطفا عکس از پشت کلید ها صفه ی ژله ای که روی صفحات قرار میگیره ارسال نمایید تا بتونم با استفاده از تصویر کمکتون کنم
ممنون

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام دوستان روز بخیر

برند و مدل دقیق هر دستگاهی که موضوع شما هست باید در عنوان ذکر کردد. لطفا از امضای من مجدد قوانین را مطالعه کنید تا اکانت شما با اخطار مواجه نشود.

بالا