آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: فایل فلش dvr 8ch noname

mk1383

کاربر vip
کاربر
2021-05-15
12
3
بناب
سلام خدمت همکاران گرامی
اگر کسی فایل فلش این dvr نونیم چینی رو داره ممنون میشم کمکم کنه
و همچنین لازم به ذکره که روی برد چاپی این مدل نوشته شده [ahb7008t-gs-v3 v2.04] و روی برد یک بر چسب چسبوندن که این مدل نوشته شده [ahb-mh-v3]
مشکل این dvr پسوردشه و همچنین لینکی که در زیر قرار دادم شامل عکس از برد و فایلی هست که از روی dvr خوندم

https://uploadkon.ir/uploads/c46a17_21New-WinRAR-ZIP-archive.zip

ممنون از اساتید انجمن

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
سلام خدمت همکاران گرامی
اگر کسی فایل فلش این dvr نونیم چینی رو داره ممنون میشم کمکم کنه
و همچنین لازم به ذکره که روی برد چاپی این مدل نوشته شده [ahb7008t-gs-v3 v2.04] و روی برد یک بر چسب چسبوندن که این مدل نوشته شده [ahb-mh-v3]
مشکل این dvr پسوردشه و همچنین لینکی که در زیر قرار دادم شامل عکس از برد و فایلی هست که از روی dvr خوندم

https://uploadkon.ir/uploads/c46a17_21New-WinRAR-ZIP-archive.zip

ممنون از اساتید انجمن
سلام دوست عزیز شما بجای اینکه دستگاه رو فلش کنین که p2p از بین بره باید پسورد دستگاه رو بردارین که اونم باید عکس از تاریخ دستگاه و کد یا کیوآرکد احتمالی برای فراموشی رمز بهتون میده بصورت کاملا آنلاین ارایه کنید

mk1383

کاربر vip
کاربر
2021-05-15
12
3
بناب
سلام همکار گرامی
تشکر که به سوال من جواب دادین
من این کارو کردم جواب نداد

mk1383

کاربر vip
کاربر
2021-05-15
12
3
بناب
حتی به بنده یه کد دادن
636461
زمانی که این رو میزنم میگه شما با کد ویژه وارد شدید و دستگاه به رمز عبور پیش فرض برمیگردد
و یک بار خاموش میشه و دوباره بالا میاد ولی باز هم همونجوره پسورد ادمینشو میزنم قبول نمیکنه
حتی تمام رمز های ادمین که بلد بودم رو بعد از این کار زدم ولی قبول نکرد

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
حتی به بنده یه کد دادن
636461
زمانی که این رو میزنم میگه شما با کد ویژه وارد شدید و دستگاه به رمز عبور پیش فرض برمیگردد
و یک بار خاموش میشه و دوباره بالا میاد ولی باز هم همونجوره پسورد ادمینشو میزنم قبول نمیکنه
حتی تمام رمز های ادمین که بلد بودم رو بعد از این کار زدم ولی قبول نکرد
ببین وقتی میاد بالا برو تو منوی کاربر رمز جدید بهش بده اوکی کن خارج شو از برق بکش چند دقیقه بعد دوباره روشن کن برو داخل پسورد جدیدتو بزن وارد شو برو تو کاربر اینبار پسورد الانتو بزن و پسورد جدید دیگه نزار اوکی کن بیا بیرون از برق بکش دوباره بزن به برق اینبار حتما باید بدون پسورد بتونی وارد بشی اگه بازم نشد بگو برنامشو تقدیم کنم داداش

mk1383

کاربر vip
کاربر
2021-05-15
12
3
بناب
اخه نمیتونم هیچ کار جدیدی بکنم
یا باید پسورد اشتباه بزنم یا این پسورد که گزاشتم
اگه پسورد اشتباه بزنم که باز نمیشه
اگه این کد که گزاشتم رو بزنم میگه شما با پسورد ویژه وارد شدید بعد هم یه بار خاموش و روشن میشه بعد هم که میاد بالا هیچ تغیری نکرده و پسورد هر چی که میزنم میگه اشتباهه و قفل میشه
:smile:

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,208
2,939
احتمالا پسورد ریست میشود و ممکن است پسورد دیفالت داشته باشد .از منو که پسورد میخواهد یک عکس بدهید

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,208
2,939
قفل شده باید فلش شود با کد باز نمیشود

بالا