آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نیاز به فایل فلش DVR thb70xxt16

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
من سعی میکنم در روز چند بار به سایت سر بزنم اگر کسی مشکلی داشته باشد که اطلاع داشته باشم اگر سوادم قد داد کمک میکنم
از نظر فایل هم سعی کردم به هر تعمیر کار یک بار فایل بدهم به شما هم قبلا فایل دادم.بطور مثال همین دوست گرامی که فایل دادم .
شما تعمیر کار هستید باید فایلها را بخرید و باید سورس خرید داشته باشید.نباید از کسی انتظار داشته باشید من هم خودم فایل ها را میخرم اگر نداشته باشم
در مورد فوت گوزه گری هم من که استاد دانشگاه نیستم من هم تعمیرکار هستم
شکسته نفسی میفرمایید استاد شما قطعا سوادتون به مشکل بنده قد میداد همینطور که میبینیم خیلی بیشتر از اونم قد میده
فایل خاطرم نیست از شما گرفته باشم حتی یکبار از طرفی بنده عادت به استفاده مفت و مجانی ندارم فایل رایگانم نخواستم همونجام گفتم هزینشو پرداخت میکنم
حتی با یه دوست عزیزی هم که اینجا حضور دارن قرار بود همکاری کنیم که متاسفانه قسمت نبود با ایشونم قبل از هر چیزی در مورد هزینه ها صحبت کردیم
حتی خدمت خودتونم پیشنهاد همکاری دادم اصلا جواب ندادین الان خودتون به این دوست عزیزمون پیشنهاد میدین قبول کنین باهرکی اینجوری تا میکردین فکر میکرد کار اونو فقط نمیخواین راه بندازین
بهرحال سوء تفاهمی پیش آمده بنده هم عذرخواهی کردم خدمتتون
فوت کوزه گری هم تجربی هست حتما نباید استاد دانشگاه باشی بجز شرکتهای سازنده و قدر هرفردی که به نوعی به علومی دسترسی داره بهش میگن فوت و فن کوزه گری
بنده هم عقیدم نیست که هردوتا فایل رو باهم ادغام کنم برای اطلاعات خودم میخواستم اگه لازم شد از هر راهی اینو بدست میارم شما نشد هزاران استاد دیگر
خواستن توانستن هست
ولی همه اینجا جمع شدیم و وقت میزاریم که بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم اگه قراره اطلاعات رو طبقه بندی کنیم هم باید یه قسمتی تعیین بشه که افراد صلاحیت دار یا VIP2 بتونن استفاده کنن که این علوم دست نااهلش نیوفته ولی اینکه از همکار تقریبا هم رده بخایم پنهان کنیم اصلا هیچ حرفی برای گفتن نداره استاد
موفق باشید

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
چند ماه پیش به شما فایل دادم الان سرم شلوغه مشتری دارم وقت کنم لینکش را پیدا میکنم

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام خدمت استاد پویا
استاد من این فایلی که دادید رو پروگرام کردم و اوکی شد و دستگاه اومد بالا،چند روز گذاشتم تست شد
دستگاه خود به خود بوق میزنه ،کابل ها و فیش ها رو تست کردم که قطعی نداشته باشن،دستگاه ضبط نمیکنه و هربار ری استارت درخواست فرمت هارد رو میده و هارد رو شناسایی نمیکنه ، دستگاه رو که خاموش و روشن میکنم برای چند دقیقه درست میشه و ضبط رو انجام میده و بوق میزنه
چی دستور میدین؟

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
اداپتور ممکن است کم میاره یا هارد شرکتی تعمیری است (ریفر) است
هارد که قطع میشود دستگاه ریست میکند تا بدونه هارد بالا بیاید و دوباره هارد را میشناسد همینطور ادامه پیدا میکند
با یک اداپتور 5 امپر 12 ولت خوب تست کنید

آخرین ویرایش:

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
اداپتور ممکن است کم میاره یا هارد شرکتی تعمیری است (ریفر) است
هارد که قطع میشود دستگاه ریست میکند تا بدونه هارد بالا بیاید و دوباره هارد را میشناسد همینطور ادامه پیدا میکند
با یک اداپتور 5 امپر 12 ولت خوب تست کنید
استاد هارد اصلی و گارانتی شرکت سازگار هست
کابل ساتا رو هم تعویض کردم
آداپتور هم 3 تا داشتم هر سه تا هم تست زدم

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
احتمالا هم از اول این ایراد را داشته باید تست کنم خودم متاسفانه نمیتونم حدس بزنم از خیلی جا ها میتواند باشد ببینید اگر در شهرتان تعمیر کار وارد هست ببرید نشان دهید.چون چند روز بعد این مشکل پیش میاید در این مورد شرمنده ام

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
877
قم
استاد هارد اصلی و گارانتی شرکت سازگار هست
کابل ساتا رو هم تعویض کردم
آداپتور هم 3 تا داشتم هر سه تا هم تست زدم

شاید با یک آپدیت برطرف بشه عکس از صفحه ی ورژن بفرستید و همینجا ارسال کنید یک فایل آپدیت در اختیارتون قرار بدم تست کنید بهتر از اینکه یک دفعه ای بری سر وقت سخت افزار .

بالا