آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال در مورد آیسی PIC12F629

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
با عرض سلام ، لطفا در مورد آیسی یاد شده توضیح دهید ، این یک میکرو کنترلر قابل برنامه ریزی هست یا خیر ، اگر هست چگونه، در کل اگر دوستان هر اطلاعاتی دارند لطف بفرمایند با تشکر.

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
با عرض سلام ، لطفا در مورد آیسی یاد شده توضیح دهید ، این یک میکرو کنترلر قابل برنامه ریزی هست یا خیر ، اگر هست چگونه، در کل اگر دوستان هر اطلاعاتی دارند لطف بفرمایند با تشکر.

با احترام
Pic یه میکروکنترلر با قابلیت برنامه ریزی با پرو گرامر خودش بوده که قیمت زیادی نداره ولی برنامه نویسی خاص خودش رو داره که شما باید بفرمائید برای چه نوع کاربردی احتیاج دارید . بک آپ قراره بگیرید یا قراره تو برد خاصی استفاده کنید؟؟.،..
::smiley_on_tredmi::

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
با احترام
Pic یه میکروکنترلر با قابلیت برنامه ریزی با پرو گرامر خودش بوده که قیمت زیادی نداره ولی برنامه نویسی خاص خودش رو داره که شما باید بفرمائید برای چه نوع کاربردی احتیاج دارید . بک آپ قراره بگیرید یا قراره تو برد خاصی استفاده کنید؟؟.،..
::smiley_on_tredmi::

درود مهندس توی اکثر ریموتهای اتومبیل هست منظور ریموتی که درب را از دور قفل میکند یا دزدگیرهست، دوتا ریموت دارم یه آیسیش خراب شده پا پروگرامر 2000 نتونستم کاری بکنم،

آخرین ویرایش:

heical

کاربر
2011-05-13
306
530
خوب شما باید فایل برنامشو داشته باشید که بتونید روی میکروکنترلر پروگرام کنید.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
خوب شما باید فایل برنامشو داشته باشید که بتونید روی میکروکنترلر پروگرام کنید.

الان یدونه آیسی سالم دارم میخوام ازش کپی بگیرم و روی آیسی دیگه بریزم ولی پروگرامر شناسایی نمیکند،

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
الان یدونه آیسی سالم دارم میخوام ازش کپی بگیرم و روی آیسی دیگه بریزم ولی پروگرامر شناسایی نمیکند،

با احترام
سلام و عرض ارادت . ((((توضیح...)))
اول ازهمه ، مطمئنا شما با کار روی پروگرامر ، تسلط دارید .
قبل از هر چیزی باید دلیل connect نشدن آیسی رو با پروگرامر پیدا کنید .
بعدش باید ببینید محتویات فایل داخل چیپ ، قفل داره یا خیر. که اگه داشته باشه ،تقریبا راهی برای کپی نیست .
در نهایت ، مشخصات کامل دستگاه و عکس برد رو ارائه بدید تا ببینیم خدا چی میخواد .
سپاس

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
دوست عزیز اگر بصورت خودکار پروگرامر شناسایی نکرد بصورت دستی بر اساس شماره ای سی انتخاب کنید ودر قسمت فیوز بیت میتونید ببیند ایا قفل شده یا نه در برخی موارد هم باتوجه به قفل به هیچ عنوان ای دی ای سی شناسایی نمی شود اکثر ریموت ها که از ای سی pic استفاده شده قفل داره ولی جالبه ریموت خود رو برلیانس قفل نداره واطلاعات قابل خواندن ونوشتن  ...اگر نیاز بود عکس از روش خواندن وفیوزبیت قرار دهم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
دوست عزیز اگر بصورت خودکار پروگرامر شناسایی نکرد بصورت دستی بر اساس شماره ای سی انتخاب کنید ودر قسمت فیوز بیت میتونید ببیند ایا قفل شده یا نه در برخی موارد هم باتوجه به قفل به هیچ عنوان ای دی ای سی شناسایی نمی شود اکثر ریموت ها که از ای سی pic استفاده شده قفل داره ولی جالبه ریموت خود رو برلیانس قفل نداره واطلاعات قابل خواندن ونوشتن  ...اگر نیاز بود عکس از روش خواندن وفیوزبیت قرار دهم

درود، به صورت دستی pic را وارد نمیکردم فقط شماره آیسی را میزدم، دستی شماره را وارد کردم فایل کپی شد، آیسی بعدی پاک کردم فایل را در قسمت آخر نمیتونه وارد کنه و گیر میکند IMG_20210125_35253.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
سلام روش خواندن ونیز درصورت خواندن حتما قبل از پاک کردن ای سی قسمت فیوز بیت چک شود protectedنباشد در این صورت ای سی خوانده می شود ولی اطلاعات کامل در اختیار نمی گیرد وروی ای سی دیگر کار نمی کند

1.png

2.png

3.png

4.png

بالا