آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: باز نکردن درب آیفو تصویری سیماران hs-35fl

beal

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-19
440
1,120
ایران
سلام و خسته نباشید
در این آیفون همه چی درسته اما درب رو باز نمیکنه. سیم کشی ها چک شد درسته و درب بازکن پشت درب رو مستقیم با آداپتور تست کردم درب رو باز کرد اما وقتی زنگ میزنیم و از داخل منزل دکمه را فشار میدهیم هیچ عکس العملی نداره. کلید داخل پنل رو نیز با اهمتر تست کردم سالمه یعنی با فشار دادن دکمه اهمتر بوق میزنه. مشکل از چی میتونه باشه
ممنون از توجهتون

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام و خسته نباشید
در این آیفون همه چی درسته اما درب رو باز نمیکنه. سیم کشی ها چک شد درسته و درب بازکن پشت درب رو مستقیم با آداپتور تست کردم درب رو باز کرد اما وقتی زنگ میزنیم و از داخل منزل دکمه را فشار میدهیم هیچ عکس العملی نداره. کلید داخل پنل رو نیز با اهمتر تست کردم سالمه یعنی با فشار دادن دکمه اهمتر بوق میزنه. مشکل از چی میتونه باشه
ممنون از توجهتون

سلام
ولتاژ بوبین رله چک شود ( در موقع زدن شستی در باز کن) اگر ولتاژ بود . در باز کن عمل نکرد. رله تعویض شود. قبل از تعویض رله به صورت دستی کنتاکت های رله را اتصال کن ببین در باز کن عمل میکنه یا نه ( کنتاکت های رله مشترک و تیغه رله باز).
در صورت نبودن ولتاژ در بوبین رله به ترانزیستور راه اندازه رله و بغیه قسمتهای مربوط به در باز کن در برد تست شود.
متشکرم

beal

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-19
440
1,120
ایران
ولتاژ آداپتور 13 ولت بود که درست بود و رله رو از پنل بیرونی درآوردم تست کردم خراب شده بود که با تعویض رله مشکل مرتفع شد

ممنون از توجهتون

Sajadmosavi

کاربر
2020-12-11
29
22
38
سلام اگر صدا وزنگ وتصویر درست است ۰زنر ۱۰ ولت پنل و مقاومت وصل به بیس ترانزیستور بوبین رله تست وتعویض شود برای صحت از درست بودن پنل ولتاژ خروجی ۲و۳ پنل را بگیر نباید کمتر از ۱۰ ولت باشه بعد ۱و۳رايک لحظه بزن بهم باید درب باز بشه اگه شد میکروسویچ درب بازکن خرابه یا دیود وصل به میکروسیچ

بالا