آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل روشن نشدن پاور 330 گرین

Milad9676

کاربر
2020-11-29
76
43
سلام.دوست عزیز تغذیه آیسی ۵۱۰ را گرفتی که چند هستش،اگر ولتاژنداشت اپتوکوپلر و خازن ۱۰ولت ۱۰۰۰ میکرو فاراد را تعویض کن درست میشه

سلام ممنون از پاسخگویتون...
وقتی تعویض کردم نتیجه رو اطلاع میدم

darvishy

کاربر
2013-02-28
26
48
سلام. چاپر 5 ولت همونی که استند بای رو میده. کوچک سمت چپ. این چاپر ولتاژ استند بای رو میده با یه ولتاژ بالاتر برای اینکه آی سی راه اندازی بشه. یه دیود بزرگ برای استدبای هست که کنارش یه دیود دیگه داره برای آی سی. ولتاژ بعد از دیود ها چقدره؟

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
سلام دوست عزیز....
با اتصال کوتاه سیم سبز و مشکی پاور روشن نمیشه عملا ولی پایه 2 و 3 آی سی سوپروایزرو که اتصال کوتاه میکنم روشن میشه و ولتاژ سیم ها همگی اوکی میشه...احتمالش هست همین آی سی سوپروایزر مشکل داشته باشه؟
آها
مسیر این وسط یا قطع شده یا قطعات این بین سوخته
همین مسیر رو چک کنی به عیب میرسی

naser627089

کاربر vip
کاربر
2017-01-20
84
61
سلام. چاپر 5 ولت همونی که استند بای رو میده. کوچک سمت چپ. این چاپر ولتاژ استند بای رو میده با یه ولتاژ بالاتر برای اینکه آی سی راه اندازی بشه. یه دیود بزرگ برای استدبای هست که کنارش یه دیود دیگه داره برای آی سی. ولتاژ بعد از دیود ها چقدره؟

دوست اون دیود ولتاژ بالا همون شاتکی هستش هم محافظ خوبی وهم سرعت سوئچیکش بالاست افت ولتاژ خیلی هم درحد هفت دهم وشما درنهایت همون ولتاژ را درخروجی داری پنج ولت

darvishy

کاربر
2013-02-28
26
48
سلام. کنار دیود بزرگ یه دیود کوچک هست. ولتاژ اون چقدره ؟ اون ولتاژ برای پایه ای سی هست فکر کنم

Milad9676

کاربر
2020-11-29
76
43
سلام دوستان...مشکل این پاور و پیدا کردم...آی سی wt7510 مشکل داشت و بعد از تعویض به طور کامل اوکی شد و تمام ولتاژا دقیق شد...از کمک همگی سپاس گذارم

بالا