آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: دزدگیر بی نام و نشان

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام شما باید ۵ تا سیم لحیم کنید ما که کارمون همینه ۵ سیم با رنگ مورد نظر داریم، یک سیم قرمز به +B ، مشکی GND, سفید ACC ، نارنجی BRAKE ، آبی لادری _ROO بعداز اینکه ایپرام را خام کردید برق مثبت قرمز و منفی مشکی را وصل کنید بعد سیم نارنجی را به قرمز و سیم آبی را به منفی،،سیم آبی را که وصل کردید رله ها به کار می آیند و با قطع سیم آبی رله غیر فعال میشود، اگر غیرفعال نشد ایپرام خام نشده، حالا بعداز سیم نارنجی و سیم آبی، سیم سفید ACC را سه بار به برق مثبت بزنید و بردارید سر بار سوم دیگه از سیم قرمز جدا نکنید اگر درست انجام داده باشید رله ها ثابت میشوند سپس دکمه ریموت را نگه دارید اگر همه چی درست باشد بایدفرایند کد دهی انجام گیرد با تشکر.[hide]زیر سوکت مشخصات نوشته حروف اولش مشخص هست از رو لحیم کنید ،منبع تغذیه آمپر بالا نباشد[/hide]سوالی بود در خدمتیم

آخرین ویرایش:

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
478
2,381
Iran
ممنونم بابت راهنمایی های شما دوستان خوبم
فعلا به دسته سیم دسترسی ندارم , روی برد مشخصاتی از رنگ سیم های ننوشته شده
بعد از دسترسی به دسته سیم , نتیجه را اعلام خواهم کرد​

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
ممنونم بابت راهنمایی های شما دوستان خوبم
فعلا به دسته سیم دسترسی ندارم , روی برد مشخصاتی از رنگ سیم های ننوشته شده
بعد از دسترسی به دسته سیم , نتیجه را اعلام خواهم کرد​

مهندس نیاز به دسته سیم نیست همین کلمات انگلیسی مثلا brake یا acc زیر سوکت نوشته شده، رنگ سیم هم زیاد مهم نیست فقط ترتیب عملیات درسته، همیشه سعی کنید از سوکت یک عکس بگیرید تا راحت تر کار کنید

آخرین ویرایش:

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
478
2,381
Iran
مهندس نیاز به دسته سیم نیست همین کلمات انگلیسی مثلا brake یا acc زیر سوکت نوشته شده، رنگ سیم هم زیاد مهم نیست فقط ترتیب عملیات درسته، همیشه سعی کنید از سوکت یک عکس بگیرید تا راحت تر کار کنید

ممنون بابت راهنمایی شما مهندس
نه پشت سوکت و نه زیر سوکت چیزی ننوشته شده

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام، یعنی هیچ کلمه ای ننوشته؟؟ اگر از پشت مدار تصویر بود میشد راهنمایی کرد به این شکل نمیشه، فردا تو مغازه ببینم چیزی دارم براتون بفرستم، یا بگید از سوکت عکس بگیرند براتون بفرستند،

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
478
2,381
Iran
سلام، یعنی هیچ کلمه ای ننوشته؟؟ اگر از پشت مدار تصویر بود میشد راهنمایی کرد به این شکل نمیشه، فردا تو مغازه ببینم چیزی دارم براتون بفرستم، یا بگید از سوکت عکس بگیرند براتون بفرستند،

اینم عکس پشت برد خدمت شما مهندس
پین با رنگ قرمز مشخص کردم مثبت + 12

IMG_202085.jpg

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام این مدارش دورو هست اون مدلیکه دارم نیست، یه تصویر میزارم زیر سوکت چی نوشته یک یا دو حرف هم باشه میشه تشخیص داد، چیزیکه برداشت کردم مثبت که مشخص هست بقلیش منفی، دوتا دیود بزرگ راهنماها، سوکت ۶ پین جدا که اصلا برای خروجی تحریک پمپ هست، فقط اگر بتونید پین لادری منفی را بگید شاید یک مدلی شبیه بهش داشته باشم ، پین لادری منفی با وصل سیم به منفی فلاشر میزنه، پین آژیر هم که به رله ختم میشود، اگر پین لادری نزدیک منفی باشه شبیه بهش یک کیت دارم IMG_20201130_6571.jpg

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
478
2,381
Iran

سلام مهندس
حق با شما بود , نوشته هایی زیر سوکت بود که با چسب قهوای رنگ روی مشخصات را پوشانده بودن , با تمیز کردن چسب کلمات اول نمایان شدن و با در اوردن سوکت کاملا مشخص شد
روشی را که فرموده بودید انجام دادم , با 3 بار قطع و وصل سیم سفیدacc رله ثابت نمیشه , چند ثانیه بعد خودش ثابت میشه
به نظر من یه جایی مشکل داره
همه قطعات سالم بنظر میرسه و فکر میکنم احتمالا میکرو چیپ مشکل داره

2020-12-1 10-57-17.jpg

آخرین ویرایش:

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
درود، در بعضی مدلها باید سریع عمل کنید،در بعضی هم اول درباز بعد ترمز و acc ، شما اول مثبت و منفی وصل کن بعد پین BR.SW به مثبت و ROOM- به منفی و ACC به مثبت بزن بردار، به صورت یک بزن بردار دو بزن بردار ۳ بزن جدا نکن یا رله ها ثابت میشه یا تیکتیک رله ها قطع میشه، نشد تا ۵ بار یا ۷ بار امتحان کن ، یا یک آژیر بهش وصل کن ببین یک تک بوق زد یعنی آماده کددهی شده، با تشکر.

بالا