آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: آیفون تصویری سوزوکی، کمک به نحوه سیم بندی پنل دم دری ؟

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
با احترام
اگه نحوه سیم کشی موجود ساختمان رو هم بفرمائید بهتر میشه .آیا جایگزین آیفون صوتی قراره بشه با سیمکشی قدیمی ؟ آیا واحدها تک به تک کابل جدا تا پنل دارند و یا یه کابل زوج بالا ، داخل واحدها چرخیده ؟

با سلام
قراره جایگزین ایفون صوتی بشه
هر واحد سیم کشی مجزا داره
فعلا برا ۳ واحد میخوام تصویری نصب بشه
باتشکر

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
757
2,531
تهران -شانکهای
با سلام
قراره جایگزین ایفون صوتی بشه
هر واحد سیم کشی مجزا داره
فعلا برا ۳ واحد میخوام تصویری نصب بشه
باتشکر

با احترام
حال که از هر واحد کابل جداگانه اومده ، ۵ رشته سیم انتخاب کنید .۴ رشته مربوط به سیمهای مشترک هستش که طبق شماره سربندی میشه ، هر ۳ واحد روی ترمینال پایین ، سمت چپ
سیم پنجم به ترمینال مانیتور که با علامت زنگ مشخص کرده و به ترتیب شماره واحد به ترمینال سمت راست ، پایین پنل سربندی میشه .
سیم قرمز از سوکت مانیتور ، شماره ۱ هستش و روی پنل هم مشخص شده .

باز هم موردی بود ، در خدمت شما هستم
16039840645426870273750156186395.jpg

tahaali9095

مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
با احترام
حال که از هر واحد کابل جداگانه اومده ، ۵ رشته سیم انتخاب کنید .۴ رشته مربوط به سیمهای مشترک هستش که طبق شماره سربندی میشه ، هر ۳ واحد روی ترمینال پایین ، سمت چپ
سیم پنجم به ترمینال مانیتور که با علامت زنگ مشخص کرده و به ترتیب شماره واحد به ترمینال سمت راست ، پایین پنل سربندی میشه .
سیم قرمز از سوکت مانیتور ، شماره ۱ هستش و روی پنل هم مشخص شده .

باز هم موردی بود ، در خدمت شما هستم
مشاهده فایل‌پیوست 171037

سپاسگذارم
از شما

در مورد اون قسمتی ک دوستمان گفتند دستگاه گران قیمته و بهتره یکنفر وارد ب کار، کارو انجام بدهد هم موافقم.
اما چ جایی بهتر از این انجمن ک هستند افرادی ک خالصانه راهنمایی و کمک میکنند همچون آقا پارسا.
و باشد همچین پستهایی ک گره از کار دیگران بگشاید.
موفق باشید.

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
757
2,531
تهران -شانکهای
سپاسگذارم
از شما

در مورد اون قسمتی ک دوستمان گفتند دستگاه گران قیمته و بهتره یکنفر وارد ب کار، کارو انجام بدهد هم موافقم.
اما چ جایی بهتر از این انجمن ک هستند افرادی ک خالصانه راهنمایی و کمک میکنند همچون آقا پارسا.
و باشد همچین پستهایی ک گره از کار دیگران بگشاید.
موفق باشید.

سپاسگزارم استاد .
فقط انجام وظیفه میکنم . از این انجمن خیلی بهره بردم و تو جایگاه vip2 وظیفه خودم میدونم که تا جایی که سوادم اجازه میده ، زکات خودم رو ادا کنم .#$V686

tahaali9095

مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
درود

در ادامه اگر لطف کنید و جای اتصال سیمهای دزدگیرپنل را هم بفرمایید
ممنون
IMG_20201031_173853.jpg

آخرین ویرایش:

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
757
2,531
تهران -شانکهای
درود

در ادامه اگر لطف کنید و جای اتصال سیمهای دزدگیرپنل را هم بفرمایید
ممنون
مشاهده فایل‌پیوست 171076

با احترام .
یکی از سیمها به شماره ۲ ، ترمینال چپ پایین وصل میشه ، سیم دوم به یکی از ترمینالهای سمت راست که ترمینال زنگ هستش . هر واحدی که قراره در زمان سرقت مطلع بشه ، به شماره همون واحد وصل میشه .

Sajadmosavi

کاربر
2020-12-11
29
23
38
سلام سوزوکی یک قرمز فیش ۲ ابی فیش ۳ زرد فیش ۴ سفید فیش و سیاه هم زنگ است صدا .درب باز کن و زنگ ۱... منفی ۲..مثبت ۳ ۴ هم تصویر ۰۰در پنل ها که شاسی زیاد دارند همه ۱۲۳۴ ها به هم کوپل هستن هر جا تونستی ودلت خواست وصل کن ۱۲۳۴ وزنگها هم با b1234... مشخص است

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
171
39
ahwaz
با احترام
عزیزم شما اول بفرمائید که علامت V که روی مولتی متر در زمان تست دیود کنار اعداد ظاهر میشه ، نشانه چیست ؟

مهندس الان کامنت شمارو دیدم پیشنهاد من به آقای علی طاها بوده وفک نمیکنم هیچ توهینی تو متن ارسالی من وجود داشته باشه ،وپیشنهادکردم از یک فرد وارد درکنارشون بهره ببرن اگه متن بنده باعث ایجاد سوء تفاهمی شده من عذر خواهی میکنم ولی چیزی که باعث تعجب من شده اینست که چرا باعث ازار شما شده که اینگونه با گستاخی بنده را به چالش میکشید

tahaali9095

مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
با احترام .
یکی از سیمها به شماره ۲ ، ترمینال چپ پایین وصل میشه ، سیم دوم به یکی از ترمینالهای سمت راست که ترمینال زنگ هستش . هر واحدی که قراره در زمان سرقت مطلع بشه ، به شماره همون واحد وصل میشه .
درود
مطابق بالا وصل شد یکی از سیمها به شماره 2 و سیم دیگر به واحد 1 ، اما از پنل بیرون عملا زنگ واحد 1 از کار افتاد و زنگ نمیخورد.
سوال اول:
سیم بندی دزد گیر چطوری میشه؟ اصلا این مدل چنین قابلیتی داره؟
دوم:
سیم بندی حالت نگهبانی چطوری میشه؟
ممنون

۷۳۰۷۸۶۸۴

کاربر
2021-01-07
7
1
درود هموند مهربان
صفحه ی دم دری که شما دارید تا ۸ واحد رو بدون نیاز به سویچر پوشش میدهد. همانگونه که برچسب های پشت پنل نشان میدهد شما در هر خروجی صدا و تصویر میتوانید چهار واحد را موازی راه اندازی کنید و از قسمت بر چسب زنگ واحدها سیم کشی جهت زنگ هر واحد انجام میشود. در بالاترین قسمت پنل که برابر چسب AC/DC نشان داده شده دو پیچ اول ترمینال را وصل به برق AC منبع تغذیه میکنید و به دو پیچ دوم ترمینال سیم‌های در بازکن را ببندید. امیدوارم به یاری ایزد دانا پیروز باشید و این نوشته گره از کارتان بگشاید.

بالا