آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ریست فکتوری نشدن گوشی Huawei G750 U10

mehdimti

کاربر
2020-10-19
13
10
سلام خسته نباشید

یه گوشی هواوی Huawei G750 U10 دارم که ریست فکتوری نمیشه. یعنی هر کاری میکنم به تنظیمات کارخونه بر نمیگرده. ممنون میشم راهنمایی کنید که چه کاری انجام بدم. هیچگونه اطلاعات خاصی هم روی گوشی ندارم همه رو حذف کردم گفتم شاید مشکل برنامه ای چیزی باشه که اونم جواب نداد .
دکمه خاموش روشن گرفتم با ولوم بالا صفحه که ارم اندروید میاد بالا نمیاد اصلا . چه با ولوم پایین چه با ولوم بالا چه هر دو ولوم هم زمان و... هر کاری کردم بخش ریست فکتوری نمیادش.
از بخش تنظیمات رفتم و گزینه برگشت به حالت اول کارخانه رو زدم گوشی خاموش میشه ولی بعد که روشن میشه هیچ اتفاقی نمیفته و اصلا ریست نمیشه.
از ابزارهای فلش تولز و.... هم استفاده کردم ولی گوشی به این ابزار ها متصل نمیشه . به کامپیوتر متصل میشه محتویات بالا میلاره ولی به ابزارها متصل نمیشه حتی به بزار خود هواوی .
از کد مخفی ستاره 7780 مربع ستاره ازینا هم برا ریست کردن استفاده کردم ولی اتفاقی نمیفته.
گوشی رو هم خودم با چندیدن برنامه ویروس کشی کردم هم دادم بیرون جهت ویروس کشی و هم جهت تعمییر که اون بنده خدا هم هر کاری کرد گوشی ریست نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید و اگه راهکاری به ذهنتون میرسه بگید ببینم میتونم گوشی رو ریست فکتوری کنم یا رامش عوض کنم یا هر چیز دیگه ای . چون در حال حاظر گوشی روشن میشه بالا میاد ولی برنامه ها کار نمیکنن . وارد بررنامه که میشی خود به خود خارج میشه . برای همین خواستم رسیت فکتوری کنم که نشد که نشد

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
268
درود مشکل گوشی رو عنوان نکردین
ولی برای فلش اگه با spflash tool نتونستی به راحتی با رم میتونی فلش کنی سرچ کنید لطفا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

mehdimti

کاربر
2020-10-19
13
10
درود مشکل گوشی رو عنوان نکردین
ولی برای فلش اگه با spflash tool نتونستی به راحتی با رم میتونی فلش کنی سرچ کنید لطفا

سلام
با رم هم گوشی فلش نمیشه . مشکل گوشی اینه که نه ریست فکتوری میشه نه فلش میشه نه میشه رامش عوض کرد . گوشی به تنظیمات کارخانه برنمیگرده هر کاری میکنم . اصلا قسمت بوت گوشی بالا نمیاد که بتونم ریست فکتوری کنم یا از طریق رم رام جدید نسب کنم . از قسمت تنظیمات خود گوشی هم هم گزینه برگشت به تنظیمات کارخانه رو زدم و هم ابدیت . هیچکدوم کار نمیکنن فقط گوشی خاموش میشه بعد دوباره به همون شکل بالا میاد . از هر طریقی که میدونستم و از توی نت گفته شده بود انجام دادم ولی نه قسمت بوت گوشی بالا میاد نه ریست فکتوری میشه نه میشه رامش عوض کرد

• Like

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام به احتمال خیلی بالا هارد معیوب شده و باید تعویض بشه.اگه فلش هم با sp flash بزنین گوشی کامل خاموش میشه و روشن نمیشه و حدود 7 دهم امپر میکشه. کلا گوشی های قدیمی هواوی هارد ایراد پیدا میکنن.

mehdimti

کاربر
2020-10-19
13
10
با سلام به احتمال خیلی بالا هارد معیوب شده و باید تعویض بشه.اگه فلش هم با sp flash بزنین گوشی کامل خاموش میشه و روشن نمیشه و حدود 7 دهم امپر میکشه. کلا گوشی های قدیمی هواوی هارد ایراد پیدا میکنن.

سلام تشکر از پاسخ
گوشی در حال حاظر روشن میشه کارهای معمولی مثل زنگ زدن و اس ام دادن و خوندن و چیزای خیلی معمولی رو میشه انجام داد باهاش ولی مثلا تلگرام یا گوگل پلی که باز میکنی بالا میاد ولی وقتی گزینه ای رو تاچ میکنی از برنامه خارج میشه . اگه هارد اسیب دیده بود به نظرتون نباید کلا چیزی بالا نمیومد ؟
من فکر میکنم شاید ویروس گرفته و ویروس اجازه ریست فکتوری و تعویض رام رو نمیده ولی ویروس کش هم چند بار نصب کردم بی فایده بود بجز یک بار که تقریبا حدود نیم ساعت گوشی بدون مشکل همه برنامها بالا میورد و میشد باهاشون کار کرد بعد نیم ساعت دوباره به همون صورت شد تا وارد برنامه ای مثل تلگرام میشدی برنامه باز میشد ولی تا مثلا میخواستی بری داخل یه کانال برنامه بسته میشد . من فکر کردم شاید ویروس باشه یا بخشی از کد های اصلی اندروید حذف شده و اجازه ریست فکتوری یا تعویض رام نمیده . ولا نمیدونم شاید به قول شما هارد اسیب دیده . ایا روش خاصی وجود داره که هارد تست کنم ببینم سالمه یا نه ؟

• Like

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.همان طور که عرض کردم هارد معیوب هست.درسته که بالا میاد ولی موقتی هست و به زودی گوشی یا خاموش میشه یا روی آرم میمونه. عین فلش یا رم که فقط میشه اطلاعات رو خوند و نمیشه کپی یا فرمت کرد.هارد اگه دادین تعویض بگین اورجینال بزنن تا هزینه ای که میزارین هدر نره.

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلام
فکتوری ریست رو از داخل خود گوشی انجام بده،بازگشت به تنظیمات کارخانه.
اگه گوشی بالا نیاد باید EMMC تعویض بشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdimti
بالا