آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نقشه کامل مداری دورکننده حشرات بامافوق صوت

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
باسلام
اطلاعات مداری دورکننده حشرات وحیوانات موزی رومیخوام که بتونه حشراتی مثل شپش، کک و...وحیواناتی مثل موش روفراری بده وروی حیوانات اهلی بدون تاثیرباشه
واقعیتش باشرکت ایران اچ دی که سازنده این دستگاههاهست تماس داشتم قیمت نجومی وخریداجباری روبهم پیشنهاددادهردستگاهشون باتخفیف ۳۰درصدبمناسبت ثبت شرکتشون۷۰۰تومن وپک ارسالیشون حداقل دوتایی هست که باید۱۴۰۰تقدیمشون کنیم
دوستان بزرگوارهرکی نقشه عملی ازاین نمونه داره لطفابه اشتراک بزاره
باتشکر

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,238
4,251
سلام دونمونه مدار جایی دیدم شاید بدردتان بخورد. IMG_20201026_22648.jpgIMG_20201026_59146.jpg

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
دستتون دردنکنه اقامرتضی
این دوطرحی که گذاشتین ازیک فرکانس خاص استفاده میکنندبنابراین نمیتونه برای طیف انواع حشرات متفاوت مثل سوسک ،کک،شپش،کنه و...ویاحیواناتی مثل موش تواماکاربردداشته باشه
دنبال مداری هستم که طیف وسیعی ازفرکانسهاروشامل بشه وبصورت ترتیبی هرفرکانسی رودریک بازه زمانی خاصی تولیدکنه مثلاحداقل بین۳۵ تا۸۰ کیلوهرتز۵یا۶فرکانس ویابیشترروتولیدکنه
نمیدونم دستگاههای صنعتی ازچندفرکانس متفاوت استفاده میکنه وزمان تولیدهرفرکانس چندثانیه است یابهتره بگم بیشترین حساسیت حشرات متفاوت روچه فرکانس اختصاصی به خودشونه اگه این اطلاعات روداشتم میتونستم خودم مدارشوطراحی کنم
فکرمیکنم محصولات شرکت ایران دی اچ هم ازچندفرکانس استفاده میکنه امامقادیرشون چیه...

بالا