آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست راهنمایی برای راه اندازی وب سایت

Davood21

کاربر
2009-11-21
2
1
سلام دوستان

قصد دارم برای کارم یک وب سایت راه اندازی کنم. یعنی:
الف- نام دامنه یک ساله بخرم.
ب- فضا (host) در حد چندصد مگابایت

میخوام با برنامه هایی مثل Front Page فقط یک صفحه ی خوش آمدگویی و تماس با ما براش طراحی کنم و توی سایت آپلود کنم. همین!

حالا سوالم اینه که:
1- هزینه ثبت دامنه ir چقدره؟ و در کدوم سایت باید ثبت کنم؟
2- هزینه ثبت دامنه com چقدره؟ و در کدوم سایت باید ثبت کنم؟
3- هزینه ی سالانه ی چندصد مگابایت فضا چقدره؟ از کدوم سایت بخرم بهتره؟
4- آیا username و password هاست رو به خودم میدن که بتونم صفحات سایتم رو آپلود و تغییر بدم؟

اگر مسئله ی دیگه ای هم به ذهن تون میرسه، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajad m2

sajad m2

کاربر
2010-12-03
187
182
درود
دامنه آی آیر ۶ هزار تومان
کام ۲۱۸ هزار تومانیه هاست ۵۰ مگ هم برای شما کافیه
در ضمن شما میتونید از صفحهhtml استفاده کنید
همه چی رو به خودت میدن
از cpanel استفاده کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Davood21

mahdi75sha

کاربر
2019-05-30
5
37
با سلام وقت بخیر
دوست عزیز هزینه ثبت .ir 4000 تومان می باشد و هاست و هم با قیمت مناسب قابل ارائه می باشد در صورت نیاز اعلام فرمایید راهنمایی کنم خدمتتون با تشکر

dbchista

کاربر
2020-12-02
494
418
آذرشهر
dbchista.ir
سلام
وقتتون بخیر
1-هزینه ثبت دامنه ir. ، ت 16000 تومنه و باید تو سایت ایرنیک( ک مرجع ثبت دامنه های ملی هست) ثبت نام و اقدام کنید یا می تونید از طریق نمایندگی های ایرنیک ک اسمشون تو سایت ایرنیک هست اقدام کنید. معمولا شرکت های طراحی سایت یا هاستینگ ثبت دامنه ملی رو با هزینه کمتری انجام میدن.
2-ب دلیل تحریم ها فعلا نمی تونید خودتون دامنه com. ثبت کنید مگه از طریق شرکت ها (هاستینگ یا طراحی وب سایت) ک اونا هم ب واسطه نماینده هاشون تو کشورهای خارجی اینکارو انجام میدن.
* پیشنهاد من دامنه ir هست ن ب خاطر قیمت پایین ترش بلکه داخل کشور حمایت بیشتری میشه ازین پسوند. ی دلیل دیگه اش اینه ک دامنه های ir قابل اعتمادترند چون کاربران وب سایت شما خیلی راحت می تونند یه who is بگیرند و مالکیت دامنه رو بررسی کنند و ب محصول، خدمات و.. ک شما ارائه میدین اعتماد کنند. اما دامنه com. هم مزیت هایی داره ک اگ براتون نیاز بود عرض می کنم خدمتتون.
3- شاید با مبلغی حول و حوش 150 تومن بتونید ی هاست مناسب و ارزون بگیرید.
4- اگ سایت تون رو ی شرکت طراحی کنه تا زمانی ک تسویه کامل انجام ندادید یوزرنیم پسورد هاست رو ب خودتون نمیدن. اما اگ خودتون سایت تون رو طراحی می کنید و خودتون مستقیما دامنه و هاست رو می خرید همه چی از همون اول ب خودتون داده میشه و دسترسی مدیر رو دارید نسبت ب هاست خودتون.

بازم اگ سوالی بود، در خدمتم.

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام دوستان

قصد دارم برای کارم یک وب سایت راه اندازی کنم. یعنی:
الف- نام دامنه یک ساله بخرم.
ب- فضا (host) در حد چندصد مگابایت

میخوام با برنامه هایی مثل Front Page فقط یک صفحه ی خوش آمدگویی و تماس با ما براش طراحی کنم و توی سایت آپلود کنم. همین!

حالا سوالم اینه که:
1- هزینه ثبت دامنه ir چقدره؟ و در کدوم سایت باید ثبت کنم؟
2- هزینه ثبت دامنه com چقدره؟ و در کدوم سایت باید ثبت کنم؟
3- هزینه ی سالانه ی چندصد مگابایت فضا چقدره؟ از کدوم سایت بخرم بهتره؟
4- آیا username و password هاست رو به خودم میدن که بتونم صفحات سایتم رو آپلود و تغییر بدم؟

اگر مسئله ی دیگه ای هم به ذهن تون میرسه، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام
ثبت دامنه ir به مبلغ ۵۰۰۰ تومان و ۱۰ گیگ هم فضای هاست در ایران با مدیریت دایرکت ادمین ۴۵۰۰۰ تومان
برای سایت های با بازدید معمولی مناسب هست این قیمت ها برای یک سال هست
من خودم برای اکثر سایت هایی که میسازم از این هاست و دامنه ها استفاده میکنم
تمامی ارائه دهنده های هاستینگ یوزر و پسورد مجزا بهتون میدن برای ورود به فضای هاست و تنظیمات دلخواه خودتون

نمیدونم گذاشتن سایت جهت معرفی خلاف قوانین انجمن هست یا خیر اما من میزارم اگر ایرادی داشت که ناظر محترم انجمن حذفش کنه
www.cpanel.ir
از این سایت میتونید با تعرفه ای که گفتم خرید کنید
سایت های زیاد دیگه هم هست که گرون در میاد پاتون
مثل وب ثمین، آسیاتک،هاست ایران و...

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajad m2

sajad m2

کاربر
2010-12-03
187
182
سلام
ثبت دامنه ir به مبلغ ۵۰۰۰ تومان و ۱۰ گیگ هم فضای هاست در ایران با مدیریت دایرکت ادمین ۴۵۰۰۰ تومان
برای سایت های با بازدید معمولی مناسب هست این قیمت ها برای یک سال هست
من خودم برای اکثر سایت هایی که میسازم از این هاست و دامنه ها استفاده میکنم
تمامی ارائه دهنده های هاستینگ یوزر و پسورد مجزا بهتون میدن برای ورود به فضای هاست و تنظیمات دلخواه خودتون

نمیدونم گذاشتن سایت جهت معرفی خلاف قوانین انجمن هست یا خیر اما من میزارم اگر ایرادی داشت که ناظر محترم انجمن حذفش کنه
www.cpanel.ir
از این سایت میتونید با تعرفه ای که گفتم خرید کنید
سایت های زیاد دیگه هم هست که گرون در میاد پاتون
مثل وب ثمین، آسیاتک،هاست ایران و...

Cpanel.ir
با انصاف هست

بالا