آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم اتصال به خط در مودم تی پی لینک 8901n

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN

پیوست‌ها

• 971.8 کیلوبایت بازدیدها: 105

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
667
594
با درود //ورژن مودم 2هستش عکس هم چشم میزارم

سلام
توی عکسی که گذاشتی به نظر یکی از خازنها باد کرده اگه اشتباه نکنم ، دقت کردی ؟ همون که بغل جای کریستال خالی هستش ، اگه باد کرده باید هر سه رو تعویض کنی

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,738
سلام
توی عکسی که گذاشتی به نظر یکی از خازنها باد کرده اگه اشتباه نکنم ، دقت کردی ؟ همون که بغل جای کریستال خالی هستش ، اگه باد کرده باید هر سه رو تعویض کنی

با درود //این عکس را یکی دیگه از دوستان واسه راهنمایی گذاشتم واسه من نیست ولی مال من هیچ خازنی باد نکرده مودم هم خیلی کم کار هستش

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
667
594
با درود //این عکس را یکی دیگه از دوستان واسه راهنمایی گذاشتم واسه من نیست ولی مال من هیچ خازنی باد نکرده مودم هم خیلی کم کار هستش

سلام
ببین من دیشب یه مورد داشتم از همین مدل ورژن یک البته ، ۲۰ ثانیه اینرنت وصل میشد و دوباره قط میشد فایل فلش رو عوضش کردم از رو یه مودم دیگه کپی کردم و ریختم مشکلش حل شد ، پیشنهاد میکنم با یه فایل دیگه پروگرمرش کنید ، ببینید چی میشه موفق باشید

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,738
سلام
ببین من دیشب یه مورد داشتم از همین مدل ورژن یک البته ، ۲۰ ثانیه اینرنت وصل میشد و دوباره قط میشد فایل فلش رو عوضش کردم از رو یه مودم دیگه کپی کردم و ریختم مشکلش حل شد ، پیشنهاد میکنم با یه فایل دیگه پروگرمرش کنید ، ببینید چی میشه موفق باشید

با درود //والا با چند مدل فایل فلش هم پروگرام کردم ولی فایده نداره فقط همون 2چراغ که روشن میشه و دیگر هیچ

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
667
594
با درود //والا با چند مدل فایل فلش هم پروگرام کردم ولی فایده نداره فقط همون 2چراغ که روشن میشه و دیگر هیچ

شرمنده من فراموش کردم شما چراغ dsl نداشتید ، ببینید چوک سالمه بر اثر ضربه یا نفوذ رطوبت مشکل دار میشه

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,550
IRAN-Karaj
راستی با خط دیگه ای هم تستش کردین؟

بعضا شده مشتری مودم آورده با خط خودش مشکل داشته و با خط مغازه بدون مشکل کار میکرد

و اینکه با آداپتور دیگه ای هم تست کنید ضرر نداره

بالا