آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل عجیب در روشن بودن oc دستگاه ماسفت

mehdi avay

کاربر vip
کاربر
2013-01-10
162
126
38
خراسان شمالی شیروان
ترتیب ک اولی از سمت رگولاتور پنج ولتی میشه irfz24 بعدش irf9z24 و باز irfz24 ودر آخر irf9z24 . اگر در دوعکس دقت کنید کلا یک ال ایی دی بیشتر وجود نداره ک همونم زرد رنگه و همون روشن میشه

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
ترتیب ک اولی از سمت رگولاتور پنج ولتی میشه irfz24 بعدش irf9z24 و باز irfz24 ودر آخر irf9z24 . اگر در دوعکس دقت کنید کلا یک ال ایی دی بیشتر وجود نداره ک همونم زرد رنگه و همون روشن میشه

اون ال ای دی پاور دستگاه هست نه پروتکت
مطمئن قطعه رو اشتباه نصب کردید این مدل برد یکی از ساده ترین برد های ماسفت هست اگر سیم درایور جدا هست و با یک کنترل سالم تست کردید و همچنان ۲۴ ولت روی ای ار اف زد ها هست در بیارید و خارج مدار تست کنید

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران

اون ال ای دی پاور دستگاه هست نه پروتکت
مطمئن قطعه رو اشتباه نصب کردید این مدل برد یکی از ساده ترین برد های ماسفت هست اگر سیم درایور جدا هست و با یک کنترل سالم تست کردید و همچنان ۲۴ ولت روی ای ار اف زد ها هست در بیارید و خارج مدار تست کنید

mehdi avay

کاربر vip
کاربر
2013-01-10
162
126
38
خراسان شمالی شیروان
قربان ببیند این ال ایی دی قطع ب یقین مال پروتکته دلیل زیاد دارم اما فردا واستون میفرستم دوباره عکس رو ک ببینند ال ایی دی پاور تقریبا نزدیک ب وسط بورد فرمانه . من ب این موضوع همون اول شک کردم ولی بعد مطمئن شدم ک این اون نیست . یکی از بابل اینه ک از روی بدنه دوتا ال ایی دی اومده روی بورد یکی قرمز یکی سبز . ال ایی دی قرمز دقیقا می‌ره ب سوکت همون ال ایی دی نارنجی روی بورد و سبز می‌ره ب جای دیگه حالا فردا حتما عکس بهتری میفزستم خدمتتون

mehdi avay

کاربر vip
کاربر
2013-01-10
162
126
38
خراسان شمالی شیروان
این عکس رو ببینید

پیوست‌ها

• 112.4 کیلوبایت بازدیدها: 91
آخرین ویرایش:

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
این عکس رو ببینید

دوست عزیز قصد تحمیل نظر ندارم ولی بنده هم دلیل دارم کپی همین برد رو دارم ساخت شرکت Dinamotechir هست تصویر هم براتون ارسال میکنم مشاهده فایل‌پیوست 169000
۲۰۲۰۰۸۱۰_۲۲۴۲۳۶.jpg
در مورد رنگ ال ای دی های روی برد و قاب دستگاه دلیل نمیشه درست نصب شده باشند از اونجایی که اطلاعات زیادی در مورد سازنده این برد دارم میدونم که خطا های زیادی در تولید شون داشتن و رعایت نکردن رنگ ال ای دی ها پیش پا افتاده ترین خطا هست
به هر حال ایراد در دستگاه هست و انشالله برطرف می کنید شب شما بخیر

آخرین ویرایش:
بالا