آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سو سو زدن چراغ روغن پراید مشکل بسیار اساسی

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
در آخر هم از یه تجربه دلچسب براتون بگم شاید بدردتون خورد
من و تعدادی از دوستان چند سالیه تو تلگرام و واتساپ گروهی زدیم برای تعمیرات خودرو مخصوصا پراید
شیوه کار به این صورته که هر کدوم از دوستان که اتفاقی برای خودروش میوفته در گروه مطرح میکنه و دوستانی که تجربشو داشته باشن در سریعترین زمان ممکن راههای رفع عیب رو بهش میگن اگه شانستون بزنه و با یکیشون همشهری یا هم محله ای باشید هم که دیگه نور علی نور حضوری هماهنگ میکنین و بدون اینکه بخواین با حرف به اصطلاح مکانیکا خیلی قطعات رو الکی تعویض کنین رفع عیب میکنین دوستان تقریبا از کل کشور درش فعالیت میکنن و هرکس یه تخصصی داره یکی برق یکی الکترونیک یکی ECU یکی نقاشی و....همه مدل هست
شمام میتونید وارد گروهمون بشید کاری از دستمون بر بیاد خوشحال میشیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SamaNInc

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
در آخر هم از یه تجربه دلچسب براتون بگم شاید بدردتون خورد
من و تعدادی از دوستان چند سالیه تو تلگرام و واتساپ گروهی زدیم برای تعمیرات خودرو مخصوصا پراید
شیوه کار به این صورته که هر کدوم از دوستان که اتفاقی برای خودروش میوفته در گروه مطرح میکنه و دوستانی که تجربشو داشته باشن در سریعترین زمان ممکن راههای رفع عیب رو بهش میگن اگه شانستون بزنه و با یکیشون همشهری یا هم محله ای باشید هم که دیگه نور علی نور حضوری هماهنگ میکنین و بدون اینکه بخواین با حرف به اصطلاح مکانیکا خیلی قطعات رو الکی تعویض کنین رفع عیب میکنین دوستان تقریبا از کل کشور درش فعالیت میکنن و هرکس یه تخصصی داره یکی برق یکی الکترونیک یکی ECU یکی نقاشی و....همه مدل هست
شمام میتونید وارد گروهمون بشید کاری از دستمون بر بیاد خوشحال میشیم

بزرگواری میکنیده بنده رو در گپ ادد کنید

SamaN_Inc
این آیدی تلگرام من هستش بزرگوار

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
در ضمن فیلتر روغنم تعویض کن فقط هم مارک سرکان بنداز
فیلتر قبلیتم که خیلی وقت نیس تعویض کردی بگیر بزار تو خونه زمستون بنداز رو ماشین استفاده کن برعکس بزار روغنش تخلیه بشه
روغن موتور هم تاکید کن صبر کنه کامل تخلیه بشه روغن خوب قاطی این آشغالای قبلی نشه که بهترین نتیجه رو بگیری

داداش فیلتر روغن ب غیر سرکان ب هیچکدوم اعتماد ندارم

ولی باور کن این سوپر پایا هم ریختم قبلا خوب بود
جدیدا این رو هم تقلب میزنن
بخاطر اینکه قوطیشون حلبیه راحت میسازنش

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
بزرگواری میکنیده بنده رو در گپ ادد کنید

SamaN_Inc
این آیدی تلگرام من هستش بزرگوار
اگه لطف کنید شماره واتساپ رو در خصوصی برام بفرستید ممنون میشم بخاطر مشکلات تلگرام اکثر دوستان یا اونجا نیستن یا جوابگو نیستن یا دیر جواب میدن بخاطر خودتون میگم که زودتر به جواب برسید دوست عزیز

• Like

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
داداش فیلتر روغن ب غیر سرکان ب هیچکدوم اعتماد ندارم

ولی باور کن این سوپر پایا هم ریختم قبلا خوب بود
جدیدا این رو هم تقلب میزنن
بخاطر اینکه قوطیشون حلبیه راحت میسازنش
احسنت سرکان فیلتر خوبیه و البته نون برندشم میخوره
شما از جایی بگیر که مطمِنی معمولا به عمده فروشیهای روغن بیشتر میشه اطمینان کرد
من همیشه از عمده فروشی میگرفتم 5 تومن میدادم تعویض روغنی برام تعویض میکرد البته همونا هم تغلبی میارن دقت کن

• Like

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
احسنت سرکان فیلتر خوبیه و البته نون برندشم میخوره
شما از جایی بگیر که مطمِنی معمولا به عمده فروشیهای روغن بیشتر میشه اطمینان کرد
من همیشه از عمده فروشی میگرفتم 5 تومن میدادم تعویض روغنی برام تعویض میکرد البته همونا هم تغلبی میارن دقت کن

این سریع واقعا نتونستم به هیچکدوم اعتماد کنم
روغن گلف 20-50 گرفتم ببینم این چطوره
نظرمو حتما میگم

heical

کاربر
2011-05-13
306
532
برندهای ایرانی تقلبیشون کمتر از برندهای خارجی هست. من خودم همیشه از عمده فروش های تهرانسر انواع و اقسام روغن ها رو گرفتم و هیچوقت تقلبی نبوده. همین ایرانول ۸۰۰۰ که می فرمایید تقلبیه رو من برای موتورم می ریزم و با وجود اینکه روغن موتور رو باید هر ۱۰۰۰ کیلومتر عوض کرد روی ۲۰۰۰ به بالا عوض می کنم و روغن حتی بعد از اینهمه کار و فشار هنوز هم کیفیت خودش رو حفظ کرده!
برای ماشین هم همیشه پارس سوپر پایا 10w40 ریختم و هیچوقت مشکلی نداشته و تقلبی هم نبوده. برای دوستان هم 20w50 رو گرفتم و بسیار عالی بوله.
اصلا تقلب کارها براشون بیشتر می صرفه که تقلبی برندهای خارجی رو بزنن تا برندهای ایرانی.حتی اگه بزنن باز هم نسبتش کمتر از برندهای خارجیه.
به نظرم باید مشکل اصلی رو پیدا کرد. یا واقعا پراید شما مشکلی داره و یا تعویض روغنیتون مشکل داره و همیشه روغن تقلبی فروخته بهتون! به نظرم روغنتون رو از عمده فروش های تهرانسر تهیه کنید و بعد بدید به تعویض روغنی براتون عوض کنه ببینید مشکل حل میشه یا نه.

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
برندهای ایرانی تقلبیشون کمتر از برندهای خارجی هست. من خودم همیشه از عمده فروش های تهرانسر انواع و اقسام روغن ها رو گرفتم و هیچوقت تقلبی نبوده. همین ایرانول ۸۰۰۰ که می فرمایید تقلبیه رو من برای موتورم می ریزم و با وجود اینکه روغن موتور رو باید هر ۱۰۰۰ کیلومتر عوض کرد روی ۲۰۰۰ به بالا عوض می کنم و روغن حتی بعد از اینهمه کار و فشار هنوز هم کیفیت خودش رو حفظ کرده!
برای ماشین هم همیشه پارس سوپر پایا 10w40 ریختم و هیچوقت مشکلی نداشته و تقلبی هم نبوده. برای دوستان هم 20w50 رو گرفتم و بسیار عالی بوله.
اصلا تقلب کارها براشون بیشتر می صرفه که تقلبی برندهای خارجی رو بزنن تا برندهای ایرانی.حتی اگه بزنن باز هم نسبتش کمتر از برندهای خارجیه.
به نظرم باید مشکل اصلی رو پیدا کرد. یا واقعا پراید شما مشکلی داره و یا تعویض روغنیتون مشکل داره و همیشه روغن تقلبی فروخته بهتون! به نظرم روغنتون رو از عمده فروش های تهرانسر تهیه کنید و بعد بدید به تعویض روغنی براتون عوض کنه ببینید مشکل حل میشه یا نه.

حق با شماست دوست من و هم آقا مهرداد
متاسفانه ما تو شهرستان هرگز جنس اصلی یا ب دستمون نمیرسه یا تعرفش خیلی بالاتر
حق با شماست من تو تهران هر زمان سرویس کردم ماشینو خیلی عالی بوده
برا ما هم صرف نمیکنه هر سریع بیاییم تا تهران برا گرفتن ی روغن
منتها اگر بازرگانی میشناسید که تو کار روغن هست تو تهران کارش درسته ادرس یا شماره تماس بدید ما سفارش بدیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: heical

heical

کاربر
2011-05-13
306
532
من شماره ای که ندارم. ولی خودم معمولا وقتی میرم به جای اینکه یدونه یگیرم یک کارتن 6 تایی می گیرم که تا مدتها داشته باشم و دایم نخوام برم. شما هم می تونید وقتی تشریف اوردین اینجا کارتنی بگیرید که دیگه مشکل نداشته باشید. البته فرق قیمتیش با تک فروشیشون خیلی نیست و در حد 1000 تومن هست ولی در عوض تا مدتها دیکه نباید شال و کلاه کنم برم اون سمتی!:;:

• Like
بالا