آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: سوال در مورد شارژر lenovo

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام
دوستان یه شارژر lenovo بازکردم خازن صافی باد کرده ۱۲۰ میکرو ۴۲۰ ولت هستش ، میشه جای اون ۱۰۰ میکرو ۴۰۰ ولت گذاشت ، خازن خودش رو پیدا نکردم ، یه مدل هم پیدا کردم خیلی بزرگ هستش توی َشارژر جاش نمیشه

پیوست‌ها

• 1.9 مگابایت بازدیدها: 56
آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

شهریآر

کاربر
2019-09-09
53
268
38
کرج
سلام
دوستان یه شارژر lenovo بازکردم خازن صافی باد کرده ۱۲۰ میکرو ۴۲۰ ولت هستش ، میشه جای اون ۱۰۰ میکرو ۴۰۰ ولت گذاشت ، خازن خودش رو پیدا نکردم ، یه مدل هم پیدا کردم خیلی بزرگ هستش توی َشارژر جاش نمیشه

با درود
دوست عزیز ولتاژ کاری رو هیچ موقع پایینتر نیارید
خازن رو توسط ولتاژهای بالاتر جور نمایید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
سلام

دوست عزیز متاسفانه بخاطر جای کمی که در شارژ برای خازن صافی گذاشتن یه خورده سخت این شماره و این سایز گیرتون میاد. زیاد با این مشکل روبرو شدم همون شماره رو بزارید تا حالا که من باهاش به مشکل نحوردم فقط قبلش خازن کنار کوپلر رو هم تعویض کنید .

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
دوست عزیز متاسفانه بخاطر جای کمی که در شارژ برای خازن صافی گذاشتن یه خورده سخت این شماره و این سایز گیرتون میاد. زیاد با این مشکل روبرو شدم همون شماره رو بزارید تا حالا که من باهاش به مشکل نحوردم فقط قبلش خازن کنار کوپلر رو هم تعویض کنید .

سلام و عرض ادب
از لطف شما ممنونم
بله همین کارو میکنم

بالا