آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

انتقاد از پروگرامر RT809 که شرکت پارسه پاسخگو نبود

electerical

کاربر vip
کاربر
2017-04-08
5
15
با سلام عرض ادب خدمت اساتید و همکاران گرامی .
اینجانب حامد جعفرپور از جزیره قشم تعمیرات دنیای الکترونیک
پروگرامر RT809 از شرکت پارسه خریداری کردم و جا داره که از زحمات تمامی همکاران شرکت پارسه بخصوص خانم مقیسه تشکر کنم و دارم ازش استفاده میکنم و فقط روی ایسی های فلش 48 پین مشکل دارم که همش خطا میزنه زمان خرید روی وب سایت شرکت یکی از شاخ ترین امکانات گزینه سریال پرینت بود که گذاشته بودن که با ارسال سریال پرینت برای شرکت همکاران پارسه ایراد مین برای شما ارسال میکنه که متاسفانه چند مدل فیلیپس داشتم که خاموش بود و مشکل تغذیه و پروگرام نداشت که چند بار پیگیر شدم که از این امکان استفاده کنم که متاسفانه جواب درستی نگرفتم . وخیلی از امکانات دیگه ای که این پروگرامر داره ولی بیشتر اموزشها چینی هست . همینجا جا داره که از شرکت پارسه خواهش کنم برای خریداران RT809 یک پک کامل اموزش فارسی تهیه کنن که خریداران این پروگرامر از تمامی امکانات این پروگرامر نهایت استفاده رو ببرن

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
444
6,822
فارس
سلام دوست عزیز شرکت پارسه فقط وارد کننده این دستگاه هست (که نمایندگی توزیع داخل ایران رو از شرکت ایفیکس گرفته) ولی پشتیبانی کم و انحصار گرایی بالایی داره در حدی که فایل های اپدیت که بصورت رایگان توی نت هست رو بصورت رمز شده فقط به خریدار های خودش میده!
من خودم tnm2000 و rt809h دارم و مقایسه اینها وقت گیره اما بزرگترین بدی rt809h نداشتن پشتیبانی برای اضافه کردن ایسی های جدیده
من هم توی سایت ای فیکـس هم توی سایت نمایندگی اوکراین این پروگرامر ، درخواست اضافه کردن چندتا ایسی دادم ولی بعد از ۴ ماه هیچ ترتیب اثری داده نشد اما به tnm که ایمیل زدم بلافاصله توی اپدیت بعدی پشتیبانی از ایسی ها رو اضافه کرد

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
سلام دوستان
منم چند سالیه که 2000 tnm داشتم و الانم یه سالی میشه که 5000 tnm گرفتم

tnmخیلی شرکته خوبیه ولی اخیرا برایه یه سوکت خیلی اذیتمون کردن که کلا پشیمون شدم از خریدم. همکارایی که rt دارن خیلی راضی ترند حالا هر چقدرم که پشتیبانی نداشته باشه

izeh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-09
300
281
سلام.rt809h نیازی نداره به شرکت ایمیل بزنی برا آی سی جدید .خودت میتونی دستی اضافه کنی توسایته پارسه توضیح داده البته ناقص که خودت دو سه بار انجام بدی قلقش دستت میاد

behroozbm

کاربر
2014-09-28
1
2
سلام دوستان
منم چند سالیه که 2000 tnm داشتم و الانم یه سالی میشه که 5000 tnm گرفتم

tnmخیلی شرکته خوبیه ولی اخیرا برایه یه سوکت خیلی اذیتمون کردن که کلا پشیمون شدم از خریدم. همکارایی که rt دارن خیلی راضی ترند حالا هر چقدرم که پشتیبانی نداشته باشه

آره دقیقا rt بهترن

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
690
تبریز - آذربایجان
من هم در مورد آی سی های emmc تلویزیونهای جدید چندبار سوال کردم اما جواب ندادن . در ضمن اگه قیمتهای نمایندگی هندوستان رو با دلار مقایسه کنید حساب دستتون میاد که اینها چقدر گرون میدن . البته به نظرم پروگرمر مشکلی نداره فقط آموزشها ناقص هست

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,690
درود بر دوستان //متاسفانه شرکت پارسه هم قیمتهاش خیلی گرونتر نسبت به بازار هست و هم پاسخگو نیست /به نظر من tnmخیلی بهتر از پارسه هست

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
484
875
قم
من هم در مورد آی سی های emmc تلویزیونهای جدید چندبار سوال کردم اما جواب ندادن . در ضمن اگه قیمتهای نمایندگی هندوستان رو با دلار مقایسه کنید حساب دستتون میاد که اینها چقدر گرون میدن . البته به نظرم پروگرمر مشکلی نداره فقط آموزشها ناقص هست

سلام
مشکلتون در مورد EMMC چی هست ؟

reza gorgi

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2014-06-08
79
161
اصفهان
عرض سلام و ادب خدمت اساتید و دوستان محترم

من هم یه پروگرامر rt809h خریدم که متاسفانه حین کار زیف سوکت 48pin از جا کنده شد!
وقتی بررسی کردم دیدم اصلا باهیچ چیز (نه پیچ و مهره و نه حتی لحیم!) مهار نشده بود.
زمانی که با شرکت تماس گرفتم ، هیچ کس پاسخ گو نبود.(ولی موقع خرید پروگرامر بشدت خوش سر و زبان بودند)

کسی از اساتید هست که سوکت پروگرامرش مشکل داشته باشه؟؟
یا فقظ پروگرامری که به من فروختند اینجوری بود؟!!

ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید.
index.jpg

بالا