آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: دستگاه NVR N9804 با مارک ACCESS بوت شدن در بار اول

amin885

کاربر
2008-11-11
23
9
دستگاه NVR N9804 با برند ACCESS در جلوی دستگاه ذکر شده است مشکلی که دارد چنانچه دستگاه خاموش باشد و روشن شود بدون مشکل بالا میاد ولی بعد از بوت شدن چنانچه آداپتور دستگاه قطع و وصل شود و یا دستی گزینه ریبوت انجام شود در لوگو گیر کرده و هر چند ثانیه در لوگو ماندن مجدد دوباره ریبوت میشود و در لوگو گیر میکند.

چنانچه همکاران محترم همکاری کنند ممنون میشم از تجربیات و علم همکاران استفاده کنیم.

خازن های تغذیه 470 /25 تعویض شد مشکل برطرف نگردید.

سپاس

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
امکان داره پایه های cpu قطع باشد

آخرین ویرایش:

amin885

کاربر
2008-11-11
23
9
امکان داره پایه های cpu قطع باشد

سلام سپاس از شما باز هم به راهنمایی شما نیاز دارم اگر براتون مقدوره. چک کردم مشکلی نبود از همکاران عزیز درخواست فایل این دستگاه رو دارم .

جالب اینجاست که اگر در چند ساعت اخیر خاموش بوده باشه دستگاه بوت شده و بدون مشکل جواب میدهد اما بمحض اینکه چند دقیقه دستگاه روشن باشد تا زمانی که ریستارت نشده باز هم جواب میدهد اما به علت اینکه چند دقیقه دستگاه روشن بوده بمحض ریستارت شدن یا قطع وصل برق دستگاه ی دیگه بوت نشده و در لگو گیر میکند و ناتوان در بوت دستگاه و بوت مجدد خودکار دستگاه و صدای بازر برای ریستارت شدن

دستگاه NVR N9804 با مارک ACCESS

چنانچه نیاز هست سریال دستگاه یا عکس از اطلاعات نرم افزاری در منوی دستگاه را آپلود کنم جهت دریافت فایل از همکاران گرامی .. حتی اگر فایل آپگرید دستگاه رو هم محبت کنید جهت تست ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
فایلش سالم است ایراد سخت افزاری دارد عکسی از بردش را بگیرید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amin885

amin885

کاربر
2008-11-11
23
9
فایلش سالم است ایراد سخت افزاری دارد عکسی از بردش را بگیرید

IMG_20200525_WA001211111.jpg
IMG_20200525_WA0013.jpg

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
از این برد زیاد برای من امده و همه همین مشکل را داشتند .مشکل از pcb مدار است یکی یا چند ارتباط بین cpu و flash قطع یا نیمه قطع یا همان اهمی شده است .من چندتا از قطعی ها را گرفتم برای مدتی مشکل حل شده ولی دوباره جای دیگر قطع میشود بخاطر همان اجرت هم نگرفتم .اگر هم حرارت بدهید دیگر دستگاه بوت نمیشود.

اجازه بدهید برد کامل سرد شود بعد با هیتر حدود ۱۵۰ درجه از بالای برد به زیر کانکتور j56 و ببن باطری ساعت تا فلش حرارت دهید قطعی بیشتر میشود و در موقع بوت در نوار رنگی باقی میماند بعد که سرد شد یک بار روشن میشود اگر حرارت را بیشتر کنید کاملا قطع و دیگر بوت نمیشود

آخرین ویرایش:
  • Like

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
اول شما محدوده حرارت را پیدا کنید که کجا است و بعد کم کم محدوده را کم کنید تا به نطقه قطعی برسید .زمان زیاد میبرد من هم همین کار را انجام دادم

• Like

amin885

کاربر
2008-11-11
23
9
از این برد زیاد برای من امده و همه همین مشکل را داشتند .مشکل از pcb مدار است یکی یا چند ارتباط بین cpu و flash قطع یا نیمه قطع یا همان اهمی شده است .من چندتا از قطعی ها را گرفتم برای مدتی مشکل حل شده ولی دوباره جای دیگر قطع میشود بخاطر همان اجرت هم نگرفتم .اگر هم حرارت بدهید دیگر دستگاه بوت نمیشود.

اجازه بدهید برد کامل سرد شود بعد با هیتر حدود ۱۵۰ درجه از بالای برد به زیر کانکتور j56 و ببن باطری ساعت تا فلش حرارت دهید قطعی بیشتر میشود و در موقع بوت در نوار رنگی باقی میماند بعد که سرد شد یک بار روشن میشود اگر حرارت را بیشتر کنید کاملا قطع و دیگر بوت نمیشود

ازشما بسیار سپاسگذارم. تشکر تنها کافی نبود.

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
محدوده را پیدا کردید از زیر برد شروع کنید راحتر به نتیجه میرسید بعد با نوک هویه نقطه نقطه گرم کنید تا محل قطعی پیدا شود .قطعی داخل via است همان سوراخ های ریز که ارتباط بالای برد به زیر برد است متالیزه داخل سوراخها اهمی شده

آخرین ویرایش:
  • Like
بالا