آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن لپ تاپ ایسوس k43sv

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
473
1,419
درود این فایل با چی باز میشه؟

سلام
با نرم افزار boardviewer باز میشه توی انجمن هست.
در ضمن موقع تست ماسفت های فاز سی پی یو اگر سی پی یو متصل باشه مقادیر قابل اعتماد نیستن( بخاطر مقاومت درونی پایین سی پی یو)

ebiolom

کاربر vip
کاربر
2011-01-21
137
349
درودبرای ترانزیستورها این تست با سی پی یو انجام دادی یابدون سی پی یو ؟؟؟؟؟؟؟

بازم ممنون از پاسختون، بدون CPU تست کردم ایا ممکنه قطعه دیگه ای هم باشه که باعث خطا در اندازه گیری بشه؟

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود
دوست عزیز روزت بخیر
شما میگید ترانزیستورهای نزدیک به سی پی یو اینجوری نمیشه متوجه شد ممکنه این ترانزیستورها نزدیک به سی پی یو باشن ولی برای رااندازی مثلا چیپ باشن و.... برای اینکه دقیق متوجه بشید مشکل کجاست درشماتیک یا بردویو باید تک تک پیداکنید ببینید برای کدام مدارند اینجوری دوستان هم بهتر میتوانند کمک کنن
راستی به راهنمایی دوست خوبمونcybernova ازمدار ولتاژگیری کن زمان روشن بودن و خاموش بودن مدار

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
درود . دوست عزیز دوستان راهنمایی های خوبی کردن ولی در جواب ناقص شما و این نمیتونه خیلی شما رو کمک کنه

شما تایپک شماره ۳ آقای سایبرنوای عزیز رو بدقت و کامل انجام و نتیجه رو برای راهنمایی موثر و نزدیک ، اعلام کنید

در غیر اینصورت با توجه به نکاتی که اشاره میکنید بعیده جواب بگیرید.یاعلی

ebiolom

کاربر vip
کاربر
2011-01-21
137
349
درود . دوست عزیز دوستان راهنمایی های خوبی کردن ولی در جواب ناقص شما و این نمیتونه خیلی شما رو کمک کنه

شما تایپک شماره ۳ آقای سایبرنوای عزیز رو بدقت و کامل انجام و نتیجه رو برای راهنمایی موثر و نزدیک ، اعلام کنید

در غیر اینصورت با توجه به نکاتی که اشاره میکنید بعیده جواب بگیرید.یاعلی

درود ، بله حتما فعلا در کارگاه نیستم تا راهنمایی دوستانو اجرایی کنم خواستم پیشاپیش از تجربیات دوستان در موارد مشابه مطلع باشم تا اگه بعد از پروگرام بایوس باز مشکل رفع نشد بدونم چکار کنم متاسفانه اونجا هم اینترنت ندارم ، به هرحال ممنون از لطف شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
دوست عزیز همه قطعات متصل به برد رو از روی برد جدا کن مثل رم هارد و ...
بجای اداپتور، برد رو به منبع تغذیه وصل کن ببین در حالت خاموش چند آمپر میکشه ؟ و همچنین در حالت روشن

ebiolom

کاربر vip
کاربر
2011-01-21
137
349
سلام ، تست انجام شد هم در حالت خاموش وهم در حالت روشن 0.02A جریان میکشه بایوس را با فایلهای داخل سایت رایت مجدد کردم باز هم تفاوتی حاصل نشد فقط یه سوال ، فایل داخل سایت برای 25l32 بود این نام فایلی هست که دوستان گذاشتند اما روی برد من ای سی 25l512 نصبه حجم فایل بایوس خودش هم خیلی بیشتر از فایل سایت بود به هر حال فایل داخل سایتو رایت کردم نمیدونم ایرادی داره یانه ؟ اما مشکل همچنان پابرجاست ولتاژ هم ۵و ۳۰۳ روی سوکت برد کلید پاور و ۱۹ ولت روی ماسفت ها دارم ، ممنون

ebiolom

کاربر vip
کاربر
2011-01-21
137
349
درود
شماره برد ??????

به دلایلی که قبلا ذکر کردم الان دسترسی به برد ندارم فردا براتون ارسال میکنم اما ممنون میشم نظرتونو راجع به وضعیت موجود بدونم یه نکته دیگه که الان یادم اومد اینکه روی پایه vcc بایوس هم ولتاژ نداریم ایا همچنان باید به بایوس شک کنم؟

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام
وقتی بایوس تغذیه نداشته باشه پس باید اول چک کنید دلیل نبودن ولتاژ کجاست
دوست عزیز اقایali m.g عزیزم راهنمایی کردن
اقایcybernova راهنمایی کردندفردا شماره برد بگو تا شماتیک برات آپلودکنم چک کن ببین ولتاژتغذیه بایوس چرا نیست

بالا