آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: فایل فلش دستگاه دی وی آر h-264(مشکل حل شد)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
پاسخ : فایل فلش دستگاه دی وی آر h-264

اسکوپ دارید؟
پایه ۳ write enable است اگر نتونستید قطعی را پیدا کنید فعلا میتوانی با سیم به پایه ۸ وصل کنید مشکلی پیش نمی اید
سلام نه اسکوپ ندارم کریستال لوله ای ولتاژش 255/. یکی و یکی هم 355/. و کریستال تخت 1.6 و بقیه جاها تمام ولتاژها هستند فقط 5ولت 4.94 ولته ممنونم

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,208
2,939

بدونه اسکوپ نمیشود مشکل را پیدا کرد.درحال حاضر نمیدانیم اصلا cpu استارت میزند یا نه .
تست کنید ولتاژ های ۱.۲و ۱.۵ و ۳.۳ هستند .بعد تست کنید پایه های ۱و ۲و ۵و۶ و ۷ فلش به cpu وصل هستند. شاید این پایه ها مانند پایه ۳ قطع شده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان

سلام ولتاژهایی که گفتین هستند
۱.۲۴ ، ۱.۸ ، ۳.۳۴
بقیه پایه ها هم وصل هستند
راه دیگه ای نیست برای تست سی پی یو مثلا اهم چک خازنهای پشتش یا خود پایه های سی پی یو ...ممنونم

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,208
2,939

برای تعمیر به صورت حرفه ای این برد ها لوازم و نقشه و نرم افزارهای خاصی میخواد که تعمیر شود .وقت هم میخواهد .برد شما انالوگ است خیلی ارزش ندارد من دو روز پیش cpu این مدل را ۲۸۰ هزار تومان خریدم .
ان خازنها ی پشت برد هم بیشتر به تغذیه وصل است اگر خراب بودن تغذیه ها درست نبودن .

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان

سلام میشه بفرمایید چه نرم افزارهایی نیاز است و به جز اسکوپ یگه به چه ابزاری نیاز است ممنونم

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان

سلام میشه بفرمایید چه نرم افزارهایی نیاز است و به جز اسکوپ یگه به چه ابزاری نیاز است ممنونم
kin
سلام مهندس میشه راهنماییم کنید ممنون

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,208
2,939

من همینطوری که نمیتونم نظر بدم اسکوپ میخواد تا تست پوینتها را بگیرم .اینجا هم از حوصله و وقت من خارج است تا تمام حالتها را توضیح بدم نقشه و نرم افزار ها را من از چین خریدم نمیتونم به کسی بدم .من تا حدی میتونم اینجا کمک کنم ان هم فایلش را تقدیم کردم

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان

نگفتم نرم افزاری که خریدی بفرست گفتم نام ببر واگه حوصله و وقتتون اجازه می ده تو این انجمن قبلا مدیر لپ تاپ بودم و از دل و جون جواب همکاران می دادم نه من بلکه بقیه مدیران هم همینطور بودم دوربین مدار بسته فکر نمی کنم خیلی خاص باشه که شما اینقدر طاقچه بالا می ذارید در ضمن فایلی که فرستادین مشکل داشت و با پروگرام فایل اصلی و سالم دستگاه اکی شد در کل ممنونم بخاطر وقتی برای ما و انجمن قائل میشید .یاعلی

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,208
2,939

فایل های من همه سالم هستند خودم بک اپ گرفتم و چندین بار هم استفاده کردم این غیر ممکن است در هر صورت خدا را شکر مشکل حل شد تاپیک بسته میشود

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا