آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: زنگ نخوردن یا رندم زنگ خوردن الکتروپیک V1-386

Mahyar378

کاربر
2019-05-04
52
67
24
با سلام.
آیفون ما مدل الکتروپیک V1-386 هست.

چند سالی هست که ما مشکل رندم زنگ خوردن رو داریم.

بعضی مواقع شستی رو که فشار میدیم صفحه میاد، در هم باز میشه صدای گوشی هم مشکل نداره ولی صدای زنگ نمیاد.

در حالی که طبقات دیگر نیز این مشکل رو به صورت حاد ندارند. یا اگر دارند به صورت کاملا رندم دارند.

البته این هم اضافه کنم که توی بارندگی های اخیر گویا آب وارد پنل درب ورودی شده و زنگ تمام واحد ها یکسره شد که بعد از اون پنل رو باز کردم و پشت رله روی برد سیاه شده بود که من با تینر 10000 برد رو تمیز کردم.

من جز رله به قطعه دیگری مشکوک نشدم . بنظر شما مشکل از کجاست؟

عکس برد هم پیوست کردم

پیوست‌ها

• 351.4 کیلوبایت بازدیدها: 346
  • 257.8 کیلوبایت بازدیدها: 328
  • 400.9 کیلوبایت بازدیدها: 365
2019-12-30
68
51
تهران
سلام وعرض احترام
رله برای درب بازکن هستش و ارتباطی با زنگ نداره شما ابتدا شستی های زنگتون رو چک کنید می تونید با یک تکه سیم پایه های شستی رو اتصال کوتاه کنید /اگه صفحه مانیتور شما با زنگ زدن روشن شد ایراد شما از گوشی هستش که می تونه از ولوم زنگ یا آی سی 386 یا خازن های اطراف آی سی باشه ویا بلندگوی زنگ خرابه که 90% مواقع ولوم خرابه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajamee

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
757
2,531
تهران -شانکهای
با سلام.
آیفون ما مدل الکتروپیک V1-386 هست.

چند سالی هست که ما مشکل رندم زنگ خوردن رو داریم.

بعضی مواقع شستی رو که فشار میدیم صفحه میاد، در هم باز میشه صدای گوشی هم مشکل نداره ولی صدای زنگ نمیاد.

در حالی که طبقات دیگر نیز این مشکل رو به صورت حاد ندارند. یا اگر دارند به صورت کاملا رندم دارند.

البته این هم اضافه کنم که توی بارندگی های اخیر گویا آب وارد پنل درب ورودی شده و زنگ تمام واحد ها یکسره شد که بعد از اون پنل رو باز کردم و پشت رله روی برد سیاه شده بود که من با تینر 10000 برد رو تمیز کردم.

من جز رله به قطعه دیگری مشکوک نشدم . بنظر شما مشکل از کجاست؟

عکس برد هم پیوست کردم

با احترام
مشکل فقط از ولوم تنظیم صدای زنگ هستش ، تعویض کنید و یا شستشو بدید .دست به قسمتهای دیگه گوشی و پنل نزنید.:perfect:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajamee

Mahyar378

کاربر
2019-05-04
52
67
24
بله دقیقا مشکل ولوم بود، با یکبار کم و زیاد کردن ولوم تا الان که مشکلی مجدد براش پیش نیومده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Chialee

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
757
2,531
تهران -شانکهای
ببخشید میشه بگی دیود زنرها چند ولت هستش ؟؟

با احترام
کاربر عزیز، اولا باید تاپیک جدید ایجاد کنید و بعدش بفرمائید که کدوم زنرها مد نظر شما هستش و با آپلود عکس برد .
موفق باشید.

بالا