آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سه چراغه شدن مودم tp link

novin_co

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-10-04
371
460
گرگان
باسلام.بنده بالای ۳۰ تامودم تو این ماه بااین مشکل تعمیر کردم.که باتعویض خازن ۱۶ولت و ۴۷۰ میکرو و پروگرام کردن باورژن درست بصورت صدردصد مشکل حل شده است.ورژن رو بفرمایید فایل مطمعن رو تقدیم کنم

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز

من این مشکل در این نوع مودم را با این روش ها برطرف کردم

تعویض آداپتور
تعویض خازن های 470 و 220 میکرو
پروگرام و در بعضی مواقع تعویض ای سی فلش
تعویض ای سی وایرلس
تعویض رگولاتور کنار ای سی وایرلس
و جدیدا 2تا از مودم هارو با این روش مشکل رو برطرف کردم

[hide]
با هویه وقلع ای سی زیر را شارژ لحیم کنید

images.jpg

[/hide]

h.heydari

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2016-09-26
836
3,851
پارس آباد مغان
با سلام
دوست عزیز در بعضی مواقع بعلت افت نا چیز ولتاژ ریگلاتور این مشکل پیش می آید که دراین صورت با تعویض خازن 470 میکرو 16 ولت ویا 220 میکرو 16 ولت مشکل بر طرف میگردد ولی بعضی با پروگرام کردن البته با ورژن خودش.

حمیدکیانی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
دوست عزیز وعزیزان سلام
ضمن سپاس ازحضرتعالی به جهت اشتراک گزاری تجربیات گرانبهایتان به عرض میرسانم تغییرظرفیت خازن هرچنددرقسمت صافی وفیلترمدارهاباشدکارصحیحی بنظرنمیرسدوتازمانی که مقدارواقعی دردسترس هست واجباری درکارنیست بهتراست ازخازن هم ظرفیت استفاده شوددلیل آن مشخص است که دراینجانیازی به توضیح دیده نمیشودوقتی یک خازن470میکروبابادکردن خودش وخرابی خودرانشان میدهدباعث ازکارافتادن دستگاه شده وازخسارت احتمالی جلوگیری میشوداماچون 680میکرودیرتربه این بلامبتلا میشودامکان خسارت به قسمت های دیگردیده شده است

موفق وسرافرازباشید

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
938
8,849
استان مرکزی-اراک
دوست عزیز

من این مشکل در این نوع مودم را با این روش ها برطرف کردم

تعویض آداپتور
تعویض خازن های 470 و 220 میکرو
پروگرام و در بعضی مواقع تعویض ای سی فلش
تعویض ای سی وایرلس
تعویض رگولاتور کنار ای سی وایرلس
و جدیدا 2تا از مودم هارو با این روش مشکل رو برطرف کردم

hidden content may not be quoted

سلام
شما ای های مربوط به مودم رو از کجا تهیه می کنید من جاهایی رو کخ میشناختم سر زدم نداشتن.
mt7550n رو از کجا میتونم تهیه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
سلام
شما ای های مربوط به مودم رو از کجا تهیه می کنید من جاهایی رو کخ میشناختم سر زدم نداشتن.
mt7550n رو از کجا میتونم تهیه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز

من اکثرا از برد اوراق مودم که چندتایی دارم برم می دارم و یه چند تایی هم از امیر ای سی گرفتم ولی تاحالا مشکل مدل مودم شما و این ایسی را نداشتم

digi_land

کاربر
2020-04-29
44
25
سلام ودلش 8951n میباشد و ورژنش هم v:3.1 است ممنون میشم فایلتون رو ارسال کنید

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
658
590
باسلام.بنده بالای ۳۰ تامودم تو این ماه بااین مشکل تعمیر کردم.که باتعویض خازن ۱۶ولت و ۴۷۰ میکرو و پروگرام کردن باورژن درست بصورت صدردصد مشکل حل شده است.ورژن رو بفرمایید فایل مطمعن رو تقدیم کنم

سلام یه سوال نیمه فنی داشتم اجرت شما برای همین تعویض خازن و پروگرمر آی سی چقدره ؟

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,434
1,802
درود معمولا ای سی فلش به مشکل میخوره که باید مجدد براگرمر بشه گاهمی هم ربطی به اون نداره از خازنم میتونه باشه ولی معمولا عیب از cpuدستگاس که ارزش هزینه کردن نداره من از این نوع مودم خرابی بالایی دیدم کلاtplinkفقط یک اسمه یاعلی موفق باشید.

بالا