آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: سوال مهم در مورد لوازم خانگی

عباس مهدی

کاربر vip
کاربر
2017-01-03
166
120
کرمان
با سلام و عرض ادب.
تلویزیون ال ای دی پاناسونیک مدل th_50as670s که اگر دوشاخه رو بعد از چند ساعت به برق بزنم و کلید روشن شدن رو فشار بدم به احتمال بیست درصد بعد از چهار پنج بار چشمک زدن ال ای دی سبز تلویزیون روشن میشه. ولی اگه دوشاخه به برق باشه یا کلا بیشتر اوقات بعد از پنج بار چشمک زدن ال ای دی سبز به صورت ثابت روشن میمونه و یک لحظه تصویر میاد و سریع تصویر میره. در حالتی که چراغ سبز روشن مونده.
لطفا راهنماییم کنین عیب از کجا میتونه باشه. در ضمن تا چند روز پیش اگه چند بار خاموش روشنش میکردم یا از برق میکشیدم و دوباره میزدم بعضی وقتا روشن میشد.
ممنون
شرمنده در قسمت ایجاد موضوع جدید میخاستم سوال کنم ولی بعد از نیم ساعت از بس انواع شماره ایسی و تغذیه و... میخاست موفق نشدم.مجبور شدم اینجا مطرح کنم.ببخشین

عباس مهدی

کاربر vip
کاربر
2017-01-03
166
120
کرمان
با سلام و عرض ادب.
تلویزیون ال ای دی پاناسونیک مدل th_50as670s که اگر دوشاخه رو بعد از چند ساعت به برق بزنم و کلید روشن شدن رو فشار بدم به احتمال بیست درصد بعد از چهار پنج بار چشمک زدن ال ای دی سبز تلویزیون روشن میشه. ولی اگه دوشاخه به برق باشه یا کلا بیشتر اوقات بعد از پنج بار چشمک زدن ال ای دی سبز به صورت ثابت روشن میمونه و یک لحظه تصویر میاد و سریع تصویر میره. در حالتی که چراغ سبز روشن مونده.
لطفا راهنماییم کنین عیب از کجا میتونه باشه. در ضمن تا چند روز پیش اگه چند بار خاموش روشنش میکردم یا از برق میکشیدم و دوباره میزدم بعضی وقتا روشن میشد.
ممنون
شرمنده در قسمت ایجاد موضوع جدید میخاستم سوال کنم ولی بعد از نیم ساعت از بس انواع شماره ایسی و تغذیه و... میخاست موفق نشدم.مجبور شدم اینجا مطرح کنم.ببخشین

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
با سلام و عرض ادب.
ممنون

سلام و درود بر شما
درسته که موضوع این تاپیک با عنواع سوال در مورد لوازم خانگی هست
ولی مفهوم این تاپیک مشاوره جهت ایجاد شغل میباشد
باید بر طبق قوانین انجمن عمل نمایید تا دوستان هم پاسخ بدهند

در صورتی که شما تعمیرکار تلوزیون هستید و سررشته دارید باید در همان بخش تلوزیون تاپیک جدید ایجاد کنید
تلوزیون خودتون رو جهت تعمیر باز نمایید و چندین تصویر با شرح مشکل ارسال کنید
احتمالا تلوزیون شما مشکل تغذیه داره و خیلی هم حاد نیست باید بررسی بشه
پیشنهاد میکنم اگر سررشته ندارید دستکاری ننمایید چون ایراد بدتر و بزرگتر میشه و هزینه تعمیر چند برابر میشود

ضمنا اگر احیانا تلوزیون محافظ برق داره یک بار از محافظ جدا کن و مستقیم به پریز برق متصل کن ببین چطور هست
اگر مشکل پابرجا بود به تعمیرگاه یا نمایندگی خودش مراجعه نمایید

موفق باشید

آخرین ویرایش:
بالا