آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
با درود
انصافا هم که بخواهیم به موضوع نگاه کنیم باید طوری باشد که نه سیخ بسوزد و نه کباب
اگر هزینه بالا باشد برای کاربر سخت می شود خصوصاً با توجه به مشکلات اخیر
و اگر هزینه پایین باشد قطعاً سایت و اساتید به مشکلاتی برخورد خواهند نمود
از جهتی دیگر هم بخواهیم به موضوع نگاه کنیم
درخواست تشکیل کلاس از سمت ما کاربران می باشد نه خود انجمن
چه بسا مدیریت محترم انجمن از همان ابتدا مخالفتهایی هم داشته اند و همانطور که جناب ِغزال فرمودند دقیقا بابت همین مشکلات مالی بوده
در کل
از نظر بنده شهریه کلاس باید معقول و به روز باشه و بتونه هزینه های جاری رو تحمل و جبران کند
وگرنه خدایی ناکرده ما راضی به خسارت و زحمت فراوان استاد و هزینه های آنچنانی از سمت انجمن و در آخر ضرر و زیان نیستیم
طوری که ببندگان خدا جای ثواب کباب شوند

البته هر جور که فکر میکنم طبیعتا استارت اولیه مشکل و سخت میباشد بعد از راه افتادن یک دوره آوازه کلاسها مانند توپ همه جا خواهد پیچید و به امید خدا زیانی نخواهد داشت

متشکرم

درود

دقیقا همینطوره که فرمودید
اما بسیار امیدوارم تعداد قابل توجه علاقنمندان بتونه همه مشکلات را حل کنه .

خوشبختانه کلیه علاقمندان برخلاف دیگر آموزشگاه ها با آگاهی کامل ثبت نام میکنند زیرا سوابق چندین ساله در انجمن گویای کلیه توانایی ها و ضعف ها و قوت هاست .

حادثه ای چند روز قبل مرتبط با این موضوع اتفاق افتاد که ، نگاه اجمالی به اسامی انداختم و ناگهان گویا با برق فشار قوی خشکم زد بطوریکه نام یکی از اساتید بزرگ و صاحب نام و مشهوری را دیدم که خارج از تعارف و بدون اغراق ، فراتر از استاد و درواقع مراد من محسوب میشوند و لذا بلافاصله با شرمندگی تماس گرفتم و گفتم اگر هدف از ثبت نام ، اعتبار بخشیدن به کلبه فقراست ، به هدف خود نمی رسید چون حتی المقدور اسامی محفوظ است و کسی از نام ستودنی و ارزنده شما مطلع نمیشه که با جمله و پاسخ زیبایی بشرح زیر فرمودند :

درسته که نیاز به کسب توانایی ندارم اما همه متخصصین نیاز به فراگیری تکنیک های مختلف دارند چون شکارچیانی که مسلح به چند تکنیک هستند موفق ترند .
از طرفی کنجکاوی متخصصین قابل قیاس با دیگران نیست و انگیزه مضاعفی می بخشد تا از تکنیک های مختلف مطلع شوند.
علاوه بر موارد فوق ، اصرار دارم سهمی هم در برگزاری این حرکت علمی فنی داشته باشم.

بنابرین در شرایطی که حتی دانش آموختگان ایشان شأن خود را اجل از حضور در آموزشگاه ها و مایه تحقیر خود میدانند چه رسد به خود ایشان که استاد اساتید هستند.

در چنین شرایطی اقدام متواضعانه و بزرگوارانه ایشان که کمترین نیازی به کسب مهارت ندارند ناشی از شناخت کافی نسبت کلیه جواب فنی و غیرفنی و اخلاقی و اهدافی است که انگیزه مساعدت ایشان به برگزاری این دوره را فراهم ساخته است .
و از خاطرات ارزنده ای است که علاوه بر پیام های موثر و مفید و زیبنده ، درس بزرگی نیز بمن آموخت.

سپاس و تقدیر

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
نام یکی از اساتید بزرگ و صاحب نام و مشهوری را دیدم که خارج از تعارف و بدون اغراق ، فراتر از استاد و درواقع مراد من محسوب میشوند
استاد اگه میشه ایشون رو معرفی کنین تا ماهم بشناسیم.
حضور ایشون توی دوره کار رو برای ما سنگین تر و البته باانگیزه تر میکنه.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
استاد اگه میشه ایشون رو معرفی کنین تا ماهم بشناسیم.
حضور ایشون توی دوره کار رو برای ما سنگین تر و البته باانگیزه تر میکنه.

درود

اتفاقا با توجه به این حادثه با مسئولین محترم درمیان گذاشتم تا حتی المقدور با حساسیت بیشتری اسامی شرکت کنندگان بدون موافقت خودشون مشخص نباشه تا مانع ثبت نام هم نباشه .

لذا من اجازه معرفی ایشان را ندارم ، اگرچه تاکید میکنم استاد عزیز و ارجمندم صرفا با دو هدف ارزشمند مترصد حضور در این دوره شده اند .
۱- مساعدت بزرگوارانه بمنظور افزایش تعداد متقاضیان محترم و راه اندازی سریعتر این دوره
۲- مساعدت به من در توجیه پدیده های علمی و نظارت بر اطلاعات و پیشگیری از بروز خطا

چون در هر صورت انسان جایزالخطاست و اتفاقا باوجودیکه حساسیت شدیدی در تنظیم صحیح پاسخ ها دارم و حتی سعی میکنم از جملاتی استفاده کنم که برداشت دوگانه یا چندگانه را هم ناممکن سازد با اینحال حدود ۲ یا ۳ هفته قبل مرتکب خطای بزرگ شدم که با بزرگواری مثالزدنی بصورت خصوصی و تلفنی اعلام فرمودند ولی من طبق تکلیف اخلاقی با تقدیر از ایشان که مسبب اصلاح خطا شدند نسبت به اصلاح خطا اقدام کردم .

سپاس

poya68

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-22
238
566
سلام خدمت دوستان

من هم مشتاق هستم که کلاسهای استاد غزال بزرگوار زودتر برگزار بشه تا بتونم از تجربیات بی نظیر ایشون که من خودم به عینه هیچ جایی به این تسلط ندیده ام الحق بدون اغراق میگم کارشون حرف نداره که سریع و

بدون اینکه قطع ای از مدار الکی خارج بشهبتونن تعمیر کنن من خودم تجربه تعمیر استاد عزیز را داشتم که جناب شهریار معرفی کردن تاپیک اولی تعمیرات در پست شماره 87 متعلق به من بود که استاد لطف کردن و جواب دادن

چون من خودم خیلی به الکترونیک علاقهدارم رشته من نیز الکترونیک نیست اما تعریف نباشه صبر و حوصله خوبی برای به نتیجه رسیدن کار دارم. ما می خواهیم از وجود علم بی پایان استاد استفاده کنیم. تازه مشکلی دوباره

برای من پیش اومده برای تعمیر که اگر استاد سرشون خلوت بشه و راهنمایی کنن ممنونشونم فقط انشااله جناب غزال را با سوالات بی اساس کلافه نکنم و باید همانطور که استاد هم در تاپیک ها که به وفور دیده میشه تذکر

دادن فقط باید به راهنمایی های استاد گوش داد و خودسرانه کاری انجام نداد خودم در همون تاپیک خیلی استاد غزال را کلافه کرده بودم چرا چون به راهنمایی های استاد کاملا توجه نمی کردم و چیزی که ازم می خواستن را

دقیق انجام نمی دادم که باید در هرمرحله اگه به مشکل برخورده شد حتی ابتدایی ترین چیز از جناب غزال سوال نمود و ایشان با کمال میل پاسخگو خواهند بود دوستان ببخشید کمی طولانی نوشتم اما لازم بود هرچند نیازی

به تعریف من نیست دوستان خودشان شاهد این موضوع می باشند.

ممنون

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام خدمت دوستان

من هم مشتاق هستم که کلاسهای استاد غزال بزرگوار زودتر برگزار بشه تا بتونم از تجربیات بی نظیر ایشون که من خودم به عینه هیچ جایی به این تسلط ندیده ام الحق بدون اغراق میگم کارشون حرف نداره که سریع و

بدون اینکه قطع ای از مدار الکی خارج بشهبتونن تعمیر کنن من خودم تجربه تعمیر استاد عزیز را داشتم که جناب شهریار معرفی کردن تاپیک اولی تعمیرات در پست شماره 87 متعلق به من بود که استاد لطف کردن و جواب دادن

چون من خودم خیلی به الکترونیک علاقهدارم رشته من نیز الکترونیک نیست اما تعریف نباشه صبر و حوصله خوبی برای به نتیجه رسیدن کار دارم. ما می خواهیم از وجود علم بی پایان استاد استفاده کنیم. تازه مشکلی دوباره

برای من پیش اومده برای تعمیر که اگر استاد سرشون خلوت بشه و راهنمایی کنن ممنونشونم فقط انشااله جناب غزال را با سوالات بی اساس کلافه نکنم و باید همانطور که استاد هم در تاپیک ها که به وفور دیده میشه تذکر

دادن فقط باید به راهنمایی های استاد گوش داد و خودسرانه کاری انجام نداد خودم در همون تاپیک خیلی استاد غزال را کلافه کرده بودم چرا چون به راهنمایی های استاد کاملا توجه نمی کردم و چیزی که ازم می خواستن را

دقیق انجام نمی دادم که باید در هرمرحله اگه به مشکل برخورده شد حتی ابتدایی ترین چیز از جناب غزال سوال نمود و ایشان با کمال میل پاسخگو خواهند بود دوستان ببخشید کمی طولانی نوشتم اما لازم بود هرچند نیازی

به تعریف من نیست دوستان خودشان شاهد این موضوع می باشند.

ممنون

درود

ممنونم عزیزم
اگه اشتباه نکنم دو تا خاطره از شما دارم که جناب شهریار هم اشاره فرمودند
یکی تغذیه دستگاهی و دیگری dvd
لینک مشکلی که جدیدا مطرح کردی معرفی و ارسال کن ببینم چیه درستش کنیم .

سپاس

آخرین ویرایش:

poya68

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-22
238
566
درود

ممنونم عزیزم
اگه اشتباه نکنم دو تا خاطره از شما دارم که جناب شهریار هم اشاره فرمودند
یکی تغذیه دستگاهی و دیگری dvd
لینک مشکلی که جدیدا مطرح کردی معرفی و ارسال کن ببینم چیه درستش کنیم .

سپاس

بله درسته استاد حافظه خوبی دارین

این لینک هستش:
https://www.irantk.ir/threads/106556-نداشتن-ولتاژ-بر-روی-آی-سی-فلش-برد

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
باسلام خدمت استادغزال ،ازآنجایی مشتاقان شرکت در کلاس های آموزشی مثل حقیربی تاب شروع کلاس می باشند و از پست های که می گذارند نمایان است و ازآنجایی که دغدغه جناب عالی هم رسیدن تعدادافراد شرکتکننده به حد نصاب نسبی هست که معقول وپسندیده پیشنهادبنده استادتبلیغاته چرادرصفحه اول سایت تبلیغات شروع کلاسها رو نمی گذارید البته شمانیازبه تبلیغ نداریدولی این کار باعث توجه بیشتر افرادبازدیدکننده ازسایت می شود حتی نسبت به تعداد ثبت نام شده ها می توانیدمهلت پایانی برای ثبت نام قراردهیدتااون اشخاصی که می خوان ثبت نام کنند ولی به خاطر مشغله ای که دارندفرصت نمی کنند زودتر به فکر بیفتند به‌هرحال استاد مادوست داریم کلاس هرچه زودتر استارت بخوره امیدوارم که این پیشنهاد مفید واقع شودممنون.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
باسلام خدمت استادغزال ،ازآنجایی مشتاقان شرکت در کلاس های آموزشی مثل حقیربی تاب شروع کلاس می باشند و از پست های که می گذارند نمایان است و ازآنجایی که دغدغه جناب عالی هم رسیدن تعدادافراد شرکتکننده به حد نصاب نسبی هست که معقول وپسندیده پیشنهادبنده استادتبلیغاته چرادرصفحه اول سایت تبلیغات شروع کلاسها رو نمی گذارید البته شمانیازبه تبلیغ نداریدولی این کار باعث توجه بیشتر افرادبازدیدکننده ازسایت می شود حتی نسبت به تعداد ثبت نام شده ها می توانیدمهلت پایانی برای ثبت نام قراردهیدتااون اشخاصی که می خوان ثبت نام کنند ولی به خاطر مشغله ای که دارندفرصت نمی کنند زودتر به فکر بیفتند به‌هرحال استاد مادوست داریم کلاس هرچه زودتر استارت بخوره امیدوارم که این پیشنهاد مفید واقع شودممنون.

درود

بابت اظهار لطف شما سپاسگزارم.
اما مطمئنا هدف اصلی جملگی علاقمندان ، قوت و قدرت کلاس هایی است که لوازم و امکانات کافی میطلبد .
بخصوص که مشکلات کلاس غیر حضوری بسیار سنگین تر از کلاس های حضوری است و اگر مثلا کیفیت صدا و تصاویر و یا زاویه برداشت فیلم و تصویر و نورپردازی و غیره ، ایرادات اساسی داشته باشه ، مفاهیم مورد نظر بسختی منتقل و مشاهده میشه و ازآنجاکه کاهش هزینه ها در اولویت اول قرار گرفته و ناگزیر شدم بسیاری از امور را بعهده بگیرم و با توجه به حساسیتی که دارم و مهارتی که در خصوص عکاسی و فیلمبرداری ندارم و باید با سعی و خطا به نتیجه مطلوب برسم لذا بدیهی است که تعداد دفعات تکرار ، بابامو درآورده و تا زمانیکه به کیفیت قابل قبولی نرسه ثمره قابل قبول و حاصلی جز تحقیر و استهزاء نخواهد داشت.
البته فقط انتقال سریع و ساده زیبایی های فنی مورد نظر است نه خوشگلی ظاهر صحنه های فیلم و تصویر ،

اگه تصویری با منظره زیبا و با جایزه اسکار تهیه شود ولی موضوعی که مورد نظر ماست بسادگی قابل تشخیص نباشه برای هدف ما ۲ زار نمیارزه چون زیبایی علمی فنی مورد هدف است که عالیترین و شایسته ترین و ارزنده ترین زیبایی های آفرینش است و بسیار فراتر از زیبایی هنری و ظاهری .

فراگیری یک جمله زیبا و ارزشمندٍ علمی فنی میتونه منجر به معجزه های فراوان و بی انتها بشه .
اما گران ترین نقاشی های عالم ، حاصل و ثمری برای بشریت نداره.

لذا با حداکثر وسواس ، صرفا در راستای انتقال زیبایی های علمی و فنی و تجربیات و اطلاعات علمی فنی از این فرصت بینظیر استفاده میکنیم تا از دریچه تازه و جدیدی به قوانین عالم هستی نگاه کنیم و بسادگی و در حد بضاعت کلیه قوانین هستی را حس کنیم نه محاسبه و لمس کنیم نه ملاسمه .

اگر اندیشمندان بزرگی صدها و هزاران سال قبل ، بدون دسترسی به تجهیزات و ادوات پیشرفته ، توصیه ها و دستوراتی را با دقت بینظیری مقرر ساختند و علوم پیشرفته حاضر ، به تایید و تمکین از آن پرداخته به همین دلیل است که آنها از دریچه متفاوتی به دنیا نگاه کردند که از آن دریچه ، پرده ای دیده نمیشود که پشت پرده و راز و رمزی وجود داشته باشه ،
لذا همه دنیا را بسیار شفاف و واضح دیده اند و همه دشواریِهای راه ، پیدا کردن ، دریچه صحیحِ است

و اینگونه خیام ، خیام شد و پرده و پشت پرده ای نمی دید و همه دنیا را حس میکرد بطوریکه معلوم نیست
ریاضیدان است یا منجم ؟
فیلسوف است یا عارف ؟
موسیقیدان است یا شاعر و ادیب وحکیم ؟
استاد بی بدیل منطق و متافیزیک است یا گاه شماری که هم اکنون نیز تقویمش معتبرتر از گاه شمار میلادی میدرخشد ؟
معادلات درجه سومی که حتی استفاده از آن برای تحصیلکردگان ما بسیار دشوار است او چگونه برای اولین بار به اینهمه علوم هستی مسلط شده ؟

حقیقتا آیا واژه حیرت انگیز در قبال اینهمه شگفتی کم نمیاره ؟
اما نه ، چون تفاوت اساسی ما و آنها ، دریچه نگاه است آنها از دریچه ای به عالم آفرینش نگاه میکنند که پرده ای ندارد و تمامی راز و رمزهای دنیای ما را بی پرده می بینند و بسادگی و با پوست و استخوان حس میکنند ولی ما از دریچه ای نگاه میکنیم که جز پرده نمی بینیم و راهی جز محاسبات پیچیده و مملو از خطا نداریم .

ما پرده ای روی زمین می بینیم که به مقداری برجسته شده و با محاسبات پیچیده نتیجه میگیریم کاسه ای زیر پرده است اما او پرده ای نمی ببند و لیوان روی زمین را به وضوح می بیند لذا چرا اشتباه کند و چرا محاسبه مملو از خطا کند ؟
او قبلا پاسخ صحیح را می بیند و راهکاری برای اطلاع ما جستجو میکند که منتهی به پاسخ صحیح شود .
ولی ما ناگزیریم با راهکار پیچیده ای ، پاسخ صحیح را جستجو کنیم و نمیدانیم پاسخ صحیح است یا غلط .

من مدعی دسترسی به این دریچه کمال و سادگی نیستم اما با تلاش بی وقفه و شبانه روزی گاهی سعادت لمس این دریچه را داشتم .

ولذا همانطور که ناشایستگی های معلمان خیام عامل ظهور خیام شد ، بسیار امیدوارم ناتوانی های من هم ، مسبب ظهور خیام هایی در بین علاقمندان گردد و عجیب و دور از دسترس نیست و اتفاقا اگر دانشجویی ، عالم تر از استاد نشود کاملا بدیهی است که یا استاد ، استاد نبوده و یا دانشجو ، دانشجو .

بنابمراتب آرزوی شما برای من آرزوتر است و به یاری حق با تمام قوا میکوبم و میکوشم تا از این فرصت طلایی بهره ها ببریم
اما دست تنگ است و روزگار بی وفا و لذا تامل میطلبد .

از این جهت که با مرقومه خود ، اسباب عرایض فوق را فراهم ساختید بینهایت سپاسگزارم
.

آخرین ویرایش:

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
درود

اما مطمئنا هدف اصلی جملگی علاقمندان ، قوت و قدرت کلاس هایی است که لوازم و امکانات کافی میطلبد .
بخصوص که مشکلات کلاس غیر حضوری بسیار سنگین تر از کلاس های حضوری است و اگر مثلا کیفیت صدا و تصاویر و یا زاویه برداشت فیلم و تصویر و نورپردازی و غیره ، ایرادات اساسی داشته باشه ، مفاهیم مورد نظر بسختی منتقل و مشاهده میشه و ازآنجاکه کاهش هزینه ها در اولویت اول قرار گرفته و ناگزیر شدم بسیاری از امور را بعهده بگیرم و با توجه به حساسیتی که دارم و مهارتی که در خصوص عکاسی و فیلمبرداری ندارم و باید با سعی و خطا به نتیجه مطلوب برسم لذا بدیهی است که تعداد دفعات تکرار ، بابامو درآورده و تا زمانیکه به کیفیت قابل قبولی نرسه ثمره قابل قبول و حاصلی جز تحقیر و استهزاء نخواهد داشت.
البته فقط انتقال سریع و ساده زیبایی های فنی مورد نظر است نه خوشگلی ظاهر صحنه های فیلم و تصویر ،

اگه تصویری با منظره زیبا و با جایزه اسکار تهیه شود ولی موضوعی که مورد نظر ماست بسادگی قابل تشخیص نباشه برای هدف ما ۲ زار نمیارزه چون زیبایی علمی فنی مورد هدف است که عالیترین و شایسته ترین و ارزنده ترین زیبایی های آفرینش است و بسیار فراتر از زیبایی هنری و ظاهری .

فراگیری یک جمله زیبا و ارزشمندٍ علمی فنی میتونه منجر به معجزه های فراوان و بی انتها بشه .

لذا با حداکثر وسواس ، صرفا در راستای انتقال زیبایی های علمی و فنی و تجربیات و اطلاعات علمی فنی از این فرصت بینظیر استفاده میکنیم تا از دریچه تازه و جدیدی به قوانین عالم هستی نگاه کنیم و بسادگی و در حد بضاعت کلیه قوانین هستی را حس کنیم نه محاسبه و لمس کنیم نه ملاسمه .

اگر اندیشمندان بزرگی صدها و هزاران سال قبل ، بدون دسترسی به تجهیزات و ادوات پیشرفته ، توصیه ها و دستوراتی را با دقت بینظیری مقرر ساختند و علوم پیشرفته حاضر ، به تایید و تمکین از آن پرداخته به همین دلیل است که آنها از دریچه متفاوتی به دنیا نگاه کردند که از آن دریچه ، پرده ای دیده نمیشود که پشت پرده و راز و رمزی وجود داشته باشه ،
لذا همه دنیا را بسیار شفاف و واضح دیده اند و همه دشواریِهای راه ، پیدا کردن ، دریچه صحیحِ است

و اینگونه خیام ، خیام شد و پرده و پشت پرده ای نمی دید و همه دنیا را حس میکرد بطوریکه معلوم نیست
ریاضیدان است یا منجم ؟
فیلسوف است یا عارف ؟
استاد بی بدیل منطق و متافیزیک است یا گاه شماری که هم اکنون نیز تقویمش معتبرتر از گاه شمار میلادی میدرخشد ؟
معادلات درجه سومی که حتی استفاده از آن برای تحصیلکردگان ما بسیار دشوار است او چگونه برای اولین بار به اینهمه علوم هستی مسلط شده ؟

اما نه ، چون تفاوت اساسی ما و آنها ، دریچه نگاه است آنها از دریچه ای به عالم آفرینش نگاه میکنند که پرده ای ندارد و تمامی راز و رمزهای دنیای ما را بی پرده می بینند و بسادگی و با پوست و استخوان حس میکنند ولی ما از دریچه ای نگاه میکنیم که جز پرده نمی بینیم و راهی جز محاسبات پیچیده و مملو از خطا نداریم .

ما پرده ای روی زمین می بینیم که به مقداری برجسته شده و با محاسبات پیچیده نتیجه میگیریم کاسه ای زیر پرده است اما او پرده ای نمی ببند و لیوان روی زمین را به وضوح می بیند لذا چرا اشتباه کند و چرا محاسبه مملو از خطا کند ؟
او قبلا پاسخ صحیح را می بیند و راهکاری برای اطلاع ما جستجو میکند که منتهی به پاسخ صحیح شود .
ولی ما ناگزیریم با راهکار پیچیده ای ، پاسخ صحیح را جستجو کنیم و نمیدانیم پاسخ صحیح است یا غلط .

من مدعی دسترسی به این دریچه کمال و سادگی نیستم اما با تلاش بی وقفه و شبانه روزی گاهی سعادت لمس این دریچه را داشتم .

ولذا همانطور که ناشایستگی های معلمان خیام عامل ظهور خیام شد ، بسیار امیدوارم ناتوانی های من هم ، مسبب ظهور خیام هایی در بین علاقمندان گردد و عجیب و دور از دسترس نیست و اتفاقا اگر دانشجویی ، عالم تر استاد نشود کاملا بدیهی است که نه استاد ، استاد بوده و نه دانشجو ، دانشجو .

بنابمراتب آرزوی شما برای من آرزوتر است و به یاری حق با تمام قوا میکوبم و میکوشم تا از این فرصت طلایی بهره ها ببریم

.

عالی بود استاد. عجب روحیه ای در ما دمیدید و چه انرژی مثبتی در ما زنده شد و بی تابی رو دوچندان کرد.

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
درود

ریاضیدان است یا منجم ؟
فیلسوف است یا عارف ؟

ولذا همانطور که ناشایستگی های معلمان خیام عامل ظهور خیام شد ، بسیار امیدوارم ناتوانی های من هم ، مسبب ظهور خیام هایی در بین علاقمندان گردد و عجیب و دور از دسترس نیست و اتفاقا اگر دانشجویی ، عالم تر از استاد نشود کاملا بدیهی است که یا استاد ، استاد نبوده و یا دانشجو ، دانشجو .

.

استاد دست مریزادفقط می تونم بگم خدا حفظ تون کنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا