آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
باسلام ودرود خدمت استاد غزال ودیگرمدیران انجمن که در راه اندازی این بخش زحمت می کشند توضیحات استاد غزال کامل وبدون نقص بود به اعتقاد بنده ولی سوالی برای بنده ایجاد شد آن اینکه بعدازشروع کلاس آموزش که حتما بصورت تاپیک می باشد آیاارسال تاپیک ها درساعت معینی انجام می شود یاخیرماباید همواره سایتوچک کنیم ببینیم درس جدیددرسایت قرارداده شده یاخیرکه البته زمان ارسال تاپیک ها اگر مشخص باشدماراس ساعت پیگیرمطالب خواهیم بوداگرسوالم بی موردبودعذر خواهی میکنم.

درود

سوال خوبی است.
مزیت بسیار بزرگ کلاس های غیر حضوری اینه که حضور همزمان علاقمندان هیچگونه ضرورتی نداره و هر یک از علاقمندان در زمان فراغت و وقت آزاد خود از محتویات هر جلسه استفاده میکنه .

هنوز شیوه آموزش ، کاملا مشخص و نهایی نشده اما با احتمال زیاد بصورت ویدیو همراه با توضیحاتی است که در تاپیک منعکس میشه و در صورت تمایل علاقمندان به مشارکت در جلسات ، پس از هر جلسه ، ابهامات و سوالات و نظرات ، از سوی علاقمندان مطرح میشه و پاسخ تک تک سوالات تقدیم خواهد شد.

یعنی خصوصیت و قابلیت و ضعف کلاس های حضوری اینه که بدلیل فرصت محدود کلاس ها ، تعداد ناچیزی از سوالات و ابهامات مطرح میشه اما در این شیوه عمده سوالات و ابهامات قابل پاسخگویی است و ازآنجاکه اولین بار است که این شیوه را تجربه میکنم امیدوارم بابام در نیاد .

سپاس

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

استاد گرامی در رابطه با کلاس ها یک پیشنهاد و یک درخواست یا سوال دارم

از آنجاییکه توضیحات شما بسیار کامل و شفاف میباشد هر طور که فکر میکنم قطعا از نظر تایم به مشکل اساسی برخورد میکنید و شدیدا درگیر آموزش میشوید و وقت شما پر خواهد بود تعجب میکنم چطور میخواهید این حجم از متن رو آماده نگارش و تدریس نمایید
لذا پیشنهاد میکنم از برخی نرم افزارهایی استفاده نمایید که شما صحبت کنید خودش تایپ نماید وگرنه به سرعت خسته و هلاک خواهید شد ، ما فعلا به شما نیاز داریم

آیا مطالب این کلاسها برای دیگر کاربران اعم از vip2 vip و کاربران افتخاری و معمولی هم قابل نمایش میباشد ؟
یا مطالب و آموزشها فقط خاص همین شرکت کنندگان در کلاس میباشد؟
سپاسگزار هستم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

استاد گرامی در رابطه با کلاس ها یک پیشنهاد و یک درخواست یا سوال دارم

از آنجاییکه توضیحات شما بسیار کامل و شفاف میباشد هر طور که فکر میکنم قطعا از نظر تایم به مشکل اساسی برخورد میکنید و شدیدا درگیر آموزش میشوید و وقت شما پر خواهد بود تعجب میکنم چطور میخواهید این حجم از متن رو آماده نگارش و تدریس نمایید
لذا پیشنهاد میکنم از برخی نرم افزارهایی استفاده نمایید که شما صحبت کنید خودش تایپ نماید وگرنه به سرعت خسته و هلاک خواهید شد ، ما فعلا به شما نیاز داریم

آیا مطالب این کلاسها برای دیگر کاربران اعم از vip2 vip و کاربران افتخاری و معمولی هم قابل نمایش میباشد ؟
یا مطالب و آموزشها فقط خاص همین شرکت کنندگان در کلاس میباشد؟
سپاسگزار هستم

درود

اگه قرار بود برای دیگران هم قابل استفاده باشه ، دراینصورت ثبت نام و هزینه معنایی نداشت.
احتمالا محدودیت ها بیشتر از بخش قرمز خواهد بود و با احتمال زیاد ورود به بخش آموزشگاه ، نیاز به پسورد هم داره که برای هر یک از علاقمندان اعلام میشه.

سپاس

heical

کاربر
2011-05-13
306
531
باز هم ممنون. ففط یک سوال: کلاس دقیقا قراره بر چه مبنایی برگذار بشه. منظورم این هست که مطالبی در سایت نوشته میشه و باید مطالعه بشن یا اینکه مثلا کلاس به صورت ویدو ضبط میشه و استاد غزال عزیز درسشون رو میدن ؟ یا اینکه مثلا از طریق ویدیو کنفرانس هست ؟
اگر ممکنه استاد بزرگوار بفرمایید که بر چه مبنایی درس رو ارائه خواهید فرمود.
با سپاس فراوان

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
باز هم ممنون. ففط یک سوال: کلاس دقیقا قراره بر چه مبنایی برگذار بشه. منظورم این هست که مطالبی در سایت نوشته میشه و باید مطالعه بشن یا اینکه مثلا کلاس به صورت ویدو ضبط میشه و استاد غزال عزیز درسشون رو میدن ؟ یا اینکه مثلا از طریق ویدیو کنفرانس هست ؟
اگر ممکنه استاد بزرگوار بفرمایید که بر چه مبنایی درس رو ارائه خواهید فرمود.
با سپاس فراوان

درود

همانطور که در پست قبل اشاره کردم با احتمال زیاد بصورت ویدیو و متنی است که در همان تاپیک تقدیم میکنم.

فعلا در بررسی مقدماتی ، روش های دیگر منتفی شده زیرا با مشکلاتی مواجه میشه و لذا نتیجه فعلی بروشی منتهی شده که اعلام کردم اما اگر روش بهتری وجود داشته باشه و یا مشکلاتی برطرف بشه استفاده از آن دور از ذهن نیست بویژه که باید منجر به آوازه بلندی در سطح کشور بشه زیرا در غیراینصورت کیفیت عادی و معمولی آموزش ، موجب تخریب و تحقیر سوابق و زحمات گذشته ام خواهد شد‌.

سپاس

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام به اساتید مهربانم و همکاران عزیزم
یک دنیا ممنونم و متشکرم از بابت تمام کارها
ما هر روز مشتاقتر و مشتاقتر میشویم برای شروع کلاس ها.

درود

ازآنجاکه برگزاری دوره قطعی شده و ازآنجاکه قراره بصورت غیرحضوری برگزار بشه که تابحال تجربه ای نداشتم لذا باید با دقت زیاد و با مشاوره لازم و استفاده از تخصص مسئولین محترم بویژه استاد عزیزم جناب آقای نکویی به سازماندهی مقدمات لازم بپردازیم

از طرفی اگرچه کوچکترین اختیار و حقوقی در این سایت ندارم اما شدت جوانمردی های باورنکردنی مسئولین محترم در حد و میزانی بوده که توجهات ستودنی و بزرگوارانه و اعتماد تام و تمام ایشان بر کسی پوشیده نیست و نیاز به اشاره و اثبات ندارد چنانکه هر لحظه دیون سنگینم را سنگین تر میسازد
و ارزنده تر از جملگی بزرگواری ها ، امکانات گسترده ای است که با ریسک بالایی در اختیار اهداف فنی و علمی آموزشی دوره مورد نظر گذاشتند که در صورت بروز کوچکترین خطایی ممکن است منجر به سوء استفاده سودجویان و افراد بزهکار از سایت گردد و خسارات جبران ناپذیری به سایت تحمیل سازد .

فلذا در شرایط فعلی که همگی مستحضرید که سایت بسختی قادر به ادامه حیات بوده چنانچه اشتباه و خطای من هم منجر به تحمیل زیان به سایت و مزید بر علت گردد مصداق تمثیل «« در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته »» خواهد شد و عذاب وجدان دائمی تا پایان عمر ، همراهم خؤاهد شد.

لذا با توجه به شرایط بینظیر فعلی و ایثار مسئولین محترم عالی ، شایسته است کیفیت دوره و حیات سایت را قربانی احساسات و تعجیل نسازیم تا جملگی امور با سازماندهی دقیقی انجام پذیرد و حتی المقدور لطمه ای به حیات سایت تحمیل نگردد.
بویژه که من هم با هیچ قیمتی حاضر به قربانی شدن کیفیت نیستم .

لذا ازآنجاکه مهمترین هدف همگی ما ، کیفیت است و با تعجیل بمخاطره خواهد افتاد و ازآنجاکه تا زمان شروع دوره مبلغی دریافت نمیشود و میتوانید تصور فرمایید ، همچنان با برگزاری دوره موافقت نشده و چیزی از دست نمیدهیم
بنابرین تحمل تاخیر ، جهت دستیابی به کیفیت لازم مورد انتظار و استدعاست

سپاس و تقدیر

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
دوستان توضیحات لازم رو استاد غزال خودشان قرار میدهند و هر سوالی دارید می تونید قبل از شروع کلاس ها از ایشون بپرسید.

نکته ای که باید اشاره کنم همانطور که در پست اول هم ویرایش و اضافه کردم، برای مدیرانی که فعالیت قابل توجه و شاخص در سایت دارند می توانند در این دوره ها در صورت نیاز، بدون پرداخت هزینه (رایگان) شرکت کنند.

انتخاب مدیران شایسته به عهده تیم مدیریتی سایت (مدیر کل و معاونین محترم) می باشد. فعالیت مستمر، پاسخگویی به سوالات کاربران در حد امکان و ایجاد نظم و ترتیب در بخش از جمله معیارهای انتخاب این مدیران می باشد.

یک هدیه هم برای کاربران شایسته داریم. کاربرانی که مانند مدیران فعالیت مستمر، با کیفیت و شاخص دارند با تخفیف 50 درصد می توانند در این دوره شرکت کنند.

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا