آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: سوختن دو بخش خروجی برد ماشین لباسشویی ال جی با هم

با سلام اگر میکرو چیپ اصلی سوخته باشد ایا پیدا می شود در بردی که در دست من هست یک عدد خازن اس ام دی 100 نانو فاراد را اندازه گرفتم اتصال کوتاه است که بنظرم چیپ اصلی سوخته است

G_shayan_H

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-05
28
26
سلام
یه عکس از این برد دارم شاید به کاری کسی بیاد 20210316_190739.jpg

با سلام
یک سوال در مورد برد فوق اگر ای سی اصلی یا همان میکرو چیپ بسوزه میشه گیر اورد به صورت پروگرام شده یا نه
ممنون میشم راهنمایی فرمایید یک مدل امده برای تعمییر که میکرو اصلی سوخته است

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
با سلام
یک سوال در مورد برد فوق اگر ای سی اصلی یا همان میکرو چیپ بسوزه میشه گیر اورد به صورت پروگرام شده یا نه
ممنون میشم راهنمایی فرمایید یک مدل امده برای تعمییر که میکرو اصلی سوخته است

با سلام و وقت بخیر
ای سی میکرو به صورت خام در بازار موجود می باشد، و برنامه لباسشویی موجود نیست

سلام
ایا برنامه را نمیشه پیدا کرد یا حداقل مشتری را معرفی کنیم تا اگر جایی خدمات میدهند مراجعه کند
واقعیت کلام الان گرونی برای بیشتر افراد تو این مملکت فشار میاد فقط تا حد امکان با هم بتوانیم در این زمینه تعمییرات فشاری از روی این قشر اسیب پذیر و ضعیف برداریم

bahramh

کاربر vip
کاربر
2012-11-23
149
293
دوستان نقشه این برد موجود نیست خیلی به مشکل با این برد برمی‌خوریم ممنون میشم کسی اگه داره بفرسته

lireza@

کاربر
2022-03-06
1
0
سلام
تو این برد با تعویض مقاومتهای سوخته به محض اینکه فرمان برا شیر برقی ها میره مجددا مقاومتها میسوزن!!!
کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟

jamejam

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-04
84
91
سلام با چه روشی میشه لایه چسب محافظ روی قطعات رو برداریم فقط با چاقو و بریدن میشه یا حلال مناسب هست که بتونیم راحت تر به قطعات برد دسترسی داشته باشیم.ممنون از پاسخگویی اساتید عزیز

electrocom

کاربر
2016-11-26
76
72
مشهد
سلام با چه روشی میشه لایه چسب محافظ روی قطعات رو برداریم فقط با چاقو و بریدن میشه یا حلال مناسب هست که بتونیم راحت تر به قطعات برد دسترسی داشته باشیم.ممنون از پاسخگویی اساتید عزیز
سلام دوست عزیز. من اول برد رو روی پری هیتر یا بخاری گرمش میکنم بعد با کاتر بغلهای برد چسبیده به قالب رو کامل جدا میکنم بعد با اهرم کردن چند پیچگوشتی بطور همزمان برد رو بلند میکنم. البته اگه سوختگی در بخش کوچکی باشه نیاز به باز کردن کل برد نیست و از زیر همون بخش کوچک رو لاکشو مربع یا مستطیل بردار و پس از انجام تعمیرات با چسب شیشه بزار

بالا