آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل چراغ قرمز اینتر نت مودمdlink 2730u

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
سلام همکار گرانقدر
اگه از ارتباط درست مودم به ورودی پریز یا سوکت تلفن مطمئن هستی و از ارتباط درست اسپلیتور و قرار گرفتن هر سوکت سر جایش باز هم مطمینی (یعنی سوکت TEL به سوکت گوشی و ADSL به سوکت مودم ) و بوق آزاد هم در گوشی تلفن داری و خط تلفن رانژه هم شده و از سالم بودن پریز تلفن هم مطمئن هستی باید با شرکت اینترنت تماس بگیرید .

میخای مودمو مستقیم بزن تویه پریز و فکس و هر چیز اضافی رو برای لحظاتی قطع کن تست بگیر

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
نکته ای که فراموش کردم سوال کنم اینه که مودمتون در حین کار کردن چراغ اینترنتش قرمز می شه یا از همون اول که روشن می کنید کلا چراغ اینترنتش قرمز هست؟

gg11733183

کاربر
2020-01-21
5
3
44
با سلام
مودمdlink 2730u eme 3.v1e چند روزه چراغ اینترنتش قرمز رنگ میشه در صورتی که تنظیماتش هم مشکلی نداره فایل Firmware برای ابدیتش میخواستم
لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر
با سلام خدمت دوستان
اول اینکه شرکت ارائه دهنده آسیاتک می باشد
دوم اینکه مودم ها و تنظیماتش هیچ مشکلی ندارند الان چند روز هست بعد از تنظیم کارخانه و ریست هم با چراغ قرمز رنگ میشه یک دوتا مودم هم نیست که شاید خود تنظیماتش مشکل داشته باشه هرروز یک مودم برام میران دفتر که همین شکل براش پیش اومده

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
با سلام خدمت دوستان
اول اینکه شرکت ارائه دهنده آسیاتک می باشد
دوم اینکه مودم ها و تنظیماتش هیچ مشکلی ندارند الان چند روز هست بعد از تنظیم کارخانه و ریست هم با چراغ قرمز رنگ میشه یک دوتا مودم هم نیست که شاید خود تنظیماتش مشکل داشته باشه هرروز یک مودم برام میران دفتر که همین شکل براش پیش اومده

در اینترنت مخابرات این قضیه مربوط به مک مودم می شه که روی خط به صورت اتومات قفل می شه که با جای گذاری مک یا تعویض مک مودم درست می شه .
اما آسیاتک نمی دونم مک داره یا نه .
این قضیه ربطی به تنظیمات مودم و فریمور نداره.
حتما مودم رو ریست دستی کنید . برای خط یه پسورد جدید بگیرید و دوباره امتحان کنید
در غیر اینصورت مشکل از خط و شرکت ارائه دهندست.
من خودم بالغ بر 40 تا مودم داشتم تو این یک ماه اخیر که با توصیه های بالا که گفتم همش راه افتاده

بالا