آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: برنامه ایسی میکروکنترلر لباسشویی بکو همراه با راهنمای فیوزبیتها

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,697
بهارستان
با سلام و عرض ادب خدمت شما همکاران گرامی فایل ارسالی کامل تست شده و مشکلی ندارد .لطفا از سوالهای بی مورد خوداری فرمایید برنامه ارسال شده مربوط به ایسی میکرو کنترولر یا همان اتمگا هستش عکس و نحوه تنظیم کردن فیوزبیتها را هم براتون همراه برنامه داخل پوشه نرم افزار ارسال کردم این برد لباسشویی بکو به چندید مدل دستگاه دیگه میخوره و لباسشویی کامل باهاش راه انداز میشه و مشکلی ندارد [hide]مشاهده فایل‌پیوست s_24-08-19-01_atmega649.rar[/hide]

پیوست‌ها

• 145 کیلوبایت بازدیدها: 505
  • 94.5 کیلوبایت بازدیدها: 479
  • 69.2 کیلوبایت بازدیدها: 501

ali_repair

کاربر
2020-07-11
53
73
آیا این برنامه روی مدل WMB 81241 DLC هم جواب می دهد؟
تنظیمات فیوزبیتها در پروگرمر TNM به چه شکل است؟ من قسمت eesave را پیدا نکردم.

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,697
بهارستان
آیا این برنامه روی مدل WMB 81241 DLC هم جواب می دهد؟
تنظیمات فیوزبیتها در پروگرمر TNM به چه شکل است؟ من قسمت eesave را پیدا نکردم.
[hide]با سلام من با پروگرامر tnm این ایسی را پروگرام نکردم .برنامه مربوط به پروگرامر xprog هستش در مورد سوال اولی هم باید بگم که اگه دقیق برد به همین شکل هستش به احتمال زیاد کار کنهDSCF3491.JPGDSCF3492.JPG[/hide]

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,244
شیراز
[با سلام و عرض ادب خدمت شما همکاران گرامی فایل ارسالی کامل تست شده و مشکلی ندارد .لطفا از سوالهای بی مورد خوداری فرمایید برنامه ارسال شده مربوط به ایسی میکرو کنترولر یا همان اتمگا هستش عکس و نحوه تنظیم کردن فیوزبیتها را هم براتون همراه برنامه داخل پوشه نرم افزار ارسال کردم این برد لباسشویی بکو به چندید مدل دستگاه دیگه میخوره و لباسشویی کامل باهاش راه انداز میشه و مشکلی ندارد

با سلام ممنون از محبتتون
چرا یک فایل bin هست؟ معمولا باید یک فایل فلش باشد و یک فایل اییپرام

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shetaabco

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,697
بهارستان
[با سلام و عرض ادب خدمت شما همکاران گرامی فایل ارسالی کامل تست شده و مشکلی ندارد .لطفا از سوالهای بی مورد خوداری فرمایید برنامه ارسال شده مربوط به ایسی میکرو کنترولر یا همان اتمگا هستش عکس و نحوه تنظیم کردن فیوزبیتها را هم براتون همراه برنامه داخل پوشه نرم افزار ارسال کردم این برد لباسشویی بکو به چندید مدل دستگاه دیگه میخوره و لباسشویی کامل باهاش راه انداز میشه و مشکلی ندارد

با سلام ممنون از محبتتون
چرا یک فایل bin هست؟ معمولا باید یک فایل فلش باشد و یک فایل اییپرام
با سلام فقط از فایل فلش استفاده شده ایسی ایپرام به صورت مجزا استفاده شده

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,244
شیراز
با سلام فقط از فایل فلش استفاده شده ایسی ایپرام به صورت مجزا استفاده شده

ممنون از پاسختون ولی در این مدل بکو و ATMEGA649 که ایسی ایپرام جدا ندارد

پیوست‌ها

nevada

کاربر
2009-03-01
7
9
سلام
سورس برنامه اصلی رو میشه پیدا کرد .خیلی علاقمندم با کد نویسی این برنامه هم آشنا بشم .
باسپاس

بالا