آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نخواندن فلش و هارد usb در لپ تاپ dell d620

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام یکدستگاه دل 620 برام آوردند پورت USB هیچ هارو و فلشی را شناسایی نمیکنه اما همه پورت هاش ماوس را شناخته و کار میکنه
ویندوز تعویض شده درایورها کامل نصب شده بایوس آپدیت شده
کسی میتونه کمک کنه!؟

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,548
IRAN-Karaj
سلام یکدستگاه دل 620 برام آوردند پورت USB هیچ هارو و فلشی را شناسایی نمیکنه اما همه پورت هاش ماوس را شناخته و کار میکنه
ویندوز تعویض شده درایورها کامل نصب شده بایوس آپدیت شده
کسی میتونه کمک کنه!؟

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk

درود

توی بایوس گزینه های مربوط به usb ها رو بررسی کنید ببینید آیتم هایی مثل HighSpeed یا Legacy support یا امثال اینا اگر داره رو حالت فعال بزارید

وقتی موس رو میشناسه بعید هست که مشکل سخت افزاری باشه ولی سعی کنید از پورتهای usb ولتاژگیری کنید میتونه توی شناختن هارد آمپر کم بیاره و نه دیگه توی شناسایی فلش!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

اسماعیل 64

کاربر vip
vip
کاربر
2019-12-06
10
4
سلام یه لپ تاپ دل دارم به مدل D855 صداش کاملا قطع شده و با ویندوز هم برطرف نشد حتی با اسپیکر خارجی یا هدفون صدا نداره فقط با کارت صدای سیار میتونم صداش رو در بیارم از مجبوری .خاستم راهنماییم کنید مشکل از چیه ایا قطعه ای سوخته یا قابل تعمیر نیست .باید چکار کنم چون میخام درست بشه خیلی واجبه .ممنون میشم از دوستان

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,548
IRAN-Karaj
سلام یه لپ تاپ دل دارم به مدل D855 صداش کاملا قطع شده و با ویندوز هم برطرف نشد حتی با اسپیکر خارجی یا هدفون صدا نداره فقط با کارت صدای سیار میتونم صداش رو در بیارم از مجبوری .خاستم راهنماییم کنید مشکل از چیه ایا قطعه ای سوخته یا قابل تعمیر نیست .باید چکار کنم چون میخام درست بشه خیلی واجبه .ممنون میشم از دوستان

دوست عزیز برای مشکل خودتون تاپیک مجزا بزنید

تا هم راهنمایی بشید و هم از مدیران گروه اخطار دریافت نکنید

بالا