آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: فشار آب مصرفی بسیار کم در پکیچ ایران رادیاتور

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,167
گنبد کاووس

درود
پکیج ایران رادیاتور آنالوگ مدل m24ff
فشار خروجی آب گرم بسیار ضعیف میباشد
واین در حالی میباشد که طبقه دوم هستم و پمپ آب یک اسب بشقابی نیز بعد از کنتور متصل میباشد

امروز خودم با حوصله پکیج رو باز نمودم و هر دو مبدل رو کاملا سرویس و اسید شویی کردم
بعد از اسید شویی مطمعن بودم که فشار آب قوی خواهد شد ولی متاسفانه هیچ تغییری حادث نگردید

لطفه راهنمایی فرمایید مشکل از کجا میتونه باشه

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,167
گنبد کاووس

لازم به ذکر میباشد رادیاتورها بسیار عالی انجام وظیفه میکنند و از گرمایش بسیار مطلوبی برخوردار میباشد
آب مصرفی گرم نیز گرمایش خوبی دارد فقط فشار آب گرم خیلی کم میباشد

در عوض فشار آب سرد خیلی قوی میباشد
دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارند لطفا راهنمایی فرمایند چگونه فشار آب گرم رو میتونم تقویت کنم که مثل آب سرد پرفشار باشد

سپاس

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,167
گنبد کاووس
درود
دوستان گرامی اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید عنایت فرمایید

سپاسگزارم

Adrasulzadeh

کاربر
2018-02-13
12
15
سلام دوست عزیز
دلیل کم بودن فشار آبگرم مصرفی میتونه از خود دستگاه یا شیرهای منزل باشه، شما بایستی چک کنید ببینید که خروجی آبگرم دستگاه کم است یا خیر بهترین راه هم این است که شما خروجی آبگرم مصرفی را از زیر دستگاه باز کنید و مستقیما از خود دستگاه آبگرم بگیرد در صورتی که فشار آب خوب بود یعنی شیرآلات شما در آبگرم مصرفی جرم یا گرفتگی دارد در غیر اینصورت مبدل ثانویه در دو مبدله ها و مبدل اصلی در دستگاه های تک مبدله میبایستی رسوب گیری شود البته قبل از رسوب گیری صافی ورود فلومتر یا فلوسوئیچ را بایستی چک نمایید.

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,690
با درود ///دوست گرامی شما اون 2تا شلنگ مربوط به اب مصرفی را هر 2تاشو باز کنید تا اب موجود در مبدل کامل تخلیه شود وقتی اب تخلیه شد با دهان داخل یکی از شلنگها فوت کنید در صورتی که گردش نفس شما بدون فشار از شلنگ خروجی خارج شد مشکل در سیستم لوله کشی و شیر الات هستش ولی در صورتی که هوا به سختی یا احساس کردی خیلی باید فوت کنید در این صورت مبدل و لوله های اون رسوب گرفته و باید رسوب گیری کنید //معمولا 90 درصدکم فشاری اب مربوط به رسوب گرفتگی سیستم میباشد //برای رسوب گیری هم نیاز نیست پکیج و مبدل را باز کنید یک روش ساده بهتون میگم عمل کنید :32000000:اول یک تشت پلاستیک و یک جوهر نمک و یا مایع من و یک تکه شلنگ به ندازه قطر شلنگهای ورودی پکیج احتیاج دارید/شما ابتدا 2تکه شلنگ به شلنگها و یا همون جنتهای ورودی و خروجی مبدل وصل کنید برای افزایش طول جنت ها .بعد از اون یک سر اونها را داخل ظرف شویی بزارید و یک سر دیگه را قیف بزارید و در ارتفاع بالاتر از پکیج نگه دارید و جوهر نمک را با استفاده از قیف بریزید داخل شلنگ و تا زمانی که از شلنگ دیگه خارج بشه ان کار را ادامه دهید وقتی که اطمینان پیدا کردید کل سیستم مبدل از جهر نمک پر شده 2سر شلنگ های افزایش طول را در ارتفاع بالا قرار دهید که جوهر نمک خارج نشود بعد از اون 15تا30 دقیقه صبر کنید تا جرم داخل مبدل حل شود بعد از اون سر شلنگ خروجی را داخل ظرفشویی قرار دهید تا جوهر نمک خارج شود بعد از خارج شدن جوهر نمک جنت ورودی را وصل کنید و اب ورودی را ببزارید وارد مبدل شده و چند دقیقه اب با فشار بالا از مبدل خارج شود و بعد از خارج شدن رسوبات داخل سینک ظرف شویی جنت خروجی را هم نصب کنید

بالا