آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مواظب کلاهبرداری باشید

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
سلام این مشکلات توی معاملات مجازی زیاده بنده خودم برای یکی از کاربرای پر ادعای این انجمن برد فرستادم برام ریبال کنه الان زورم نمیرسه جنازه برد رو که اوراق کرده ازش پس بگیرم . زنگ میزنم فحاشی میکنه. جالبیش اینه که میگه من بلد نبودم ریبال کنم دادم اوپراتور ریبال کنه اونم بلد نبود برد شما غیر قابل تعمیر شده. بعد ادامه میده میگه الان یه خانوم اوردم که ریبال کنه البته اونم بلد نیست ولی من سعی میکنم بعش ریبال رو یاد بدم.
اونوقت این اقا که اگه اشتباه نکنم مدیر هم هست از سراسر کشور میگه مشتری ریبال هم داریم و مردم بیچاره بردهاشونو میفرستن برا ایشون :|||

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوستان اینکه ما بیایم بگیم به اعتبار انجمن از یک کاربری که نه انجمن میشناسه نه ما خرید کردیم آن هم بدون اطلاع انجمن، حرف درستی نیست. این یک خرید و فروش بین خودتون بوده و چرا به اعتبار انجمن ربطش میدین؟؟ شما نه از فروشنده های شناخته شده انجمن خرید کردید و نه طبق قوانین از طریق آقای زارع پول پرداخت کردید و مستقیم پول را دادین به شخصی که باهاش خودتون صحبت کردین.
اعتبار انجمن مربوط به خودش و افراد معرفی شده است و هزاران کاربر در سایت را که انجمن اصلا آنها را نمیشناسد چه اعتباری دارند؟ باید ابتدا تحقیق کنید، مطمئن بشید و یا حداقل از طریق آقای زارع خرید را انجام بدید.

inventor1981

کاربر
2010-10-20
15
34
مالی که رو دست شخص بمونه و یک ماه و نیم دروغ بگه و آحرش ارتباط قطع کنه و جنسی که خودش ۶۵۰ تو انجمن قیمت زده و بفروشه ۹۰۰ بهش چی میگن؟

inventor1981

کاربر
2010-10-20
15
34
دوست عزبز من به اعتبار انجمن کاری ندارم فقط هدفم اطلاع رسانی بود که کس دیگه ای مشکل اینجور براش بوجود نیاد.

inventor1981

کاربر
2010-10-20
15
34
دوستان.من کلاه سرم رفت و کلیه پیامکهای اون آقا رو دارم و درآخر هم قطع ارتباط و اینکه آدرسی هم که فدستادن واقعی نبود.دوستانی که میگن کلاهبرداری نیست پس اسم این چیه؟که میان جواب درخواست مین برد منو جواب میدن و میگن پیام خصوصی شمارتو بذار و تماس میگیرم و میگن موجود دارم بعد پول واریز میکنم و در نهایت تعجب میلینم مدل دیگه ای ترسال شده.بعد از نماسهای مکرر و سرکار گذاشتن اون آقا بمدت یکماه و نیم ارتباط قطع میکنن.ک منی گه ۹۰۰ تومن پرداخت کردم میبینم اون آقا تو انجمن همون برد ارسالی رو ۶۵۰ گذاشته.و در جواب منو به مسخره گرفته.بگذریم از بی اعتباری پیش مشتری و لطمه به کار.دوستان هدف اطلاع رسانی بود که دوستان اینجور مشکلی براشون پیش نیاد.این مسئله ربطی به اعتبار انجمن نداره.فقط اعتماد به هر کسی نکنید و بقول دوستان از طریق خود انجنن یا حضوری خرید کنید

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان
دوستان.من کلاه سرم رفت و کلیه پیامکهای اون آقا رو دارم و درآخر هم قطع ارتباط و اینکه آدرسی هم که فدستادن واقعی نبود.دوستانی که میگن کلاهبرداری نیست پس اسم این چیه؟که میان جواب درخواست مین برد منو جواب میدن و میگن پیام خصوصی شمارتو بذار و تماس میگیرم و میگن موجود دارم بعد پول واریز میکنم و در نهایت تعجب میلینم مدل دیگه ای ترسال شده.بعد از نماسهای مکرر و سرکار گذاشتن اون آقا بمدت یکماه و نیم ارتباط قطع میکنن.ک منی گه ۹۰۰ تومن پرداخت کردم میبینم اون آقا تو انجمن همون برد ارسالی رو ۶۵۰ گذاشته.و در جواب منو به مسخره گرفته.بگذریم از بی اعتباری پیش مشتری و لطمه به کار.دوستان هدف اطلاع رسانی بود که دوستان اینجور مشکلی براشون پیش نیاد.این مسئله ربطی به اعتبار انجمن نداره.فقط اعتماد به هر کسی نکنید و بقول دوستان از طریق خود انجنن یا حضوری خرید کنید
دوست عزیز جهت اطلاع رسانی به سایر عزیزانی ک در سایت حضور دارند بهتر است ک مدارک را به صورت کامل اراعه بدید و در دید عموم قرار بدید اینکه از اول تاپیک فقط اعلام این امر بدون مدرک کردید کاری خطا است
موفق باشید
موفق باشید

inventor1981

کاربر
2010-10-20
15
34
تمام پیامهاتونو دارم.و خودتون میدونید واقعیته.مستندات کامل دارم برا کارتون.ارتباطتون بعد از حدود بیش از یک ماه و نیم سرکار گذاشتن و دروغ گفتن قطعه.از طریق شکایت هم پیگیرم.

inventor1981

کاربر
2010-10-20
15
34
دوست گرامی اعلام بنده به این دلیل بود که کسی دیگه اینجور بلایی سرش نیاد.بنده هم به مدیر انجمن ارسال خواهم کرو تمامی پیامکهای اون آقا رو.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
بله لطفا حتما مدارک رو برای آقای محمودی بفرستید هم پیگیری خواهیم کرد هم کاربر از سایت اخراج میشه.

بالا