آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکلات و تعمیرات انواع پاور ماینر..

malekhossein

کاربر
2017-01-25
1
2
من هم یدونه پاور عین همین دارم و همین قطعه سوخته.:ambivalence:
ماسفت را از کجا تهیه کردید؟
شماره ای که بشه جایگزین کرد هم اگر سراغ دارید ممنون میشم اگر معرفی کنید

h.teasy

کاربر vip
کاربر
2013-04-14
7
45
مشهد
www.instagram.com
سلام دوست عزیز خسته نباشین .
در مرحله اول بهتون پیشنهاد میکنم وقتی با خرابیه ماسفت مواجه مییشین کل ریل هیت سینک همون ماسفت رو باز کنین .
ماسفت های امپر بالا قطعات سختی هستن و وقتی میسوزن حتما به اطراف خودشون اسیب میزنن .
وقتی کل هیت سینک باز کنین میتونین ترانزیستورهای اطراف هم چک کنین و حتی پل دیودتون .
واسه پیدا کردن مقاومت های گیت و ترانزیستورهای SMD میتونین پایه های ماسفت رو دنبال کنین .موفق باشین:icon26:

trafek

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-22
51
98
آ.ش
سلام وقت بخیر از همکاران عزیز کسی تونست مشکل پاور A1رو پیدا کنه .من هم همین مشکل رو دارم ترانزیستور اصلی رو میزنم جاش تمام قطعات چک شده بازم بعد 10 دقیقه میسوزونه

Sepid Gsm

کاربر
2010-12-03
8
9
سلام وقت بخیر از همکاران عزیز کسی تونست مشکل پاور A1رو پیدا کنه .من هم همین مشکل رو دارم ترانزیستور اصلی رو میزنم جاش تمام قطعات چک شده بازم بعد 10 دقیقه میسوزونه

همکارا این مشکل رو تونستین حل کنین ؟ با ماسفت 94 امپر هم مشکل پا برجاس

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
همکارا این مشکل رو تونستین حل کنین ؟ با ماسفت 94 امپر هم مشکل پا برجاس
ماسفت هارو خارج کنید و شکل موج گیت سورس ماسفت هارو به خصوص آنهایی که همیشه میسوزه را ارسال کنید.
مقادیر مهم نیز فراموش نشود.

Tony543

کاربر vip
vip
کاربر
2019-06-17
27
14
سلام دوستان
من تعدادی پاور p3 دارم . که ماسفت های ورودی سوخته. بعد از چک کردن مدار سر دو پایه ماسفت ها یک دیود td(bidirectional transient diode TVS دو پایه و یک دیود smd سه وجود داره
هیچ مشخصاتی در مورد دیود TD پیدا نکردم
چه دیودی میشه بجاش گداشت؟؟؟
کسی اطلاعاتی در مورد این دیود داره؟

روح اله90

کاربر
2019-10-07
1
0
:ambivalence:سلام همکاران عزیز،،،منم دقیقا همین مشکل سوزوندن ماسفت اصلی رو دارم،،، لطفا اگه راه حلی براش پیدا کردین منم توی جریان بذارین ممنون میشم که راهنمایی کنید

mniknezhadi

کاربر
2011-02-01
27
27
مشکل در پاور P5 مربوط به ماینر M3

درود،
یه پاور P5 مربوط به ماینر M3X برای تعمیر آوردن. به برق که می زنم روشن نمی شه. فیوزش سالمه و ماس فت های ورودی همه رو چک کردم سالم بودن. پل دیود سالمه و روی خازنهای بعد از پل دیود ولتاژ دی سی حدود 320 ولت دارم.
بعد از اینکه برق پاور و قطع می کنم با یک تاخیر صدای قطع شدن رله میاد (یعنی طبقه یکسو کننده داره درست کار می کنه).
بی زحمت اگر می تونید راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
پاسخ : مشکل در پاور P5 مربوط به ماینر M3

درود،
یه پاور P5 مربوط به ماینر M3X برای تعمیر آوردن. به برق که می زنم روشن نمی شه. فیوزش سالمه و ماس فت های ورودی همه رو چک کردم سالم بودن. پل دیود سالمه و روی خازنهای بعد از پل دیود ولتاژ دی سی حدود 320 ولت دارم.
بعد از اینکه برق پاور و قطع می کنم با یک تاخیر صدای قطع شدن رله میاد (یعنی طبقه یکسو کننده داره درست کار می کنه).
بی زحمت اگر می تونید راهنمایی کنید.

همکارگرامی
برای مشکل خود یک تاپیک جدید ایجاد کنید و همچنین عکس از پاور خود قرار بدهید تا مشکل شما بررسی شود.

بالا